Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamera GOPRO i inne polecane

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kamera GOPRO i inne polecane

    Oczywiscie masz racje.

    Ja zaparlem sie glownie dlatego, ze auto kupilem a maju tego roku, placac 35 tys. Mam nadzieje pojezdzic nim ladnych pare lat, stad moja najwieksza troska jest stan silnika i auta jako calosci.

    Oleju nie bierze, jezdze na Mobil One 5w30, taki byl wlany od zakupu u na taki tez wymienialem.

    Oczywiscie emulator jak i tulejka nie kosztuje wielkich pieniedzy (tulejka prawdziwe grosze).

    Wiadomo, ze najlepiej jest rozwiazac problem a nie walczyc z jego objawami.

    Tysiac zl to i tak malo, ja za ori uslyszalem 6,5k !

    Zastanawiam sie tez kto proponuje takie ceny. Gdyby to bylo 3k...to i tak by bylo duzo, ale 6,5k to zbrodnia.

    [ Dodano: Sro 31 Sie, 16 21:18 ]
    VAG doszedl wiec sprawdzilem bledy, wyglada to jak nizej:


    Address 01: Engine Labels: None
    Control Module Part Number: 06A 906 033 NT HW: 06A 906 033 MP
    Component and/or Version: BSE S71 1.6 2V 8459
    Software Coding: 0044071
    Work Shop Code: WSC 31144 001 1048576
    VCID: 7EF7FACB5237
    2 Faults Found:

    16804 - Catalyst System; Bank 1: Efficiency Below Threshold
    P0420 - 000 - - - Intermittent
    Freeze Frame:
    RPM: 3424 /min
    Hex Value: 0x007E
    Speed: 108.5 km/h
    Temperature: 656.0°C
    Mass Air / Rev.: 190.8 mg/str
    Tank Cont.: 0.0 l

    16555 - Fuel Trim; Bank 1: System Too Lean
    P0171 - 000 - - - Intermittent
    Freeze Frame:
    Speed: 64.3 km/h
    Lambda Factor: 0.992
    Voltage: 0.080 V
    Voltage: 2.040 V
    Lambda: 15.6 %
    Lambda: 15.6 %

    Nie mam pojecia co to oznacza, jeszcze...ale dobrze to raczej nie wyglada.

    Czy dobrze rozumiem, ze oba opisy "Speed" oznaczaja ze przy takich predkosciach zostal zarejestrowany blad?
    Nie zeby to mialo znaczenie, pytam z ciekawosci.

    [ Dodano: Wto 20 Wrz, 16 12:18 ]
    Krotki update.

    Trafilem ostatecznie do ASO Bednarek. Znajomy mechanik od razu stwierdzil, ze jezdze na mapie gazu nie do tego silnika....zbladlem :?

    Nie pamietam kodu jaki byl wgrany, ale na pewno nie bylo to BSE. Z informacji jakie mi przekazal wynika, ze do BSE sa inne czasy i kolejnosc wtrysku, zatem autko mialo dosc mocno rozjechane parametry pracy. Az dziwne ze jezdzilo - sumie - normalnie.

    Co to zmienilo? moze nie zrobie z MPI Camaro, ale po wgraniu wlasciwej mapy auto jezdzi zdecydowanie lepiej. Wczesniej byla wyrazna dziura na dwojce na LPG, teraz nie ma po niej sladu, nie ma zadnej roznicy miedzy PB a LPG - to na +

    Niestety nie pomoglo to na moj znienawidzony check, ponownie pojawil sie blad katalizatora i mech stwierdzil, ze obawia sie zarzniecia kata wlasnie przez rozjechana mape i niewlasciwe dawki gazu i powietrza....

    Dam znac co sie zadzieje po kolejnej wizycie.

    P.S

    Upadl mit profeski lokalnych gaziarzy. Faktem jest ze dwoch szeroko polecanych nie zwrocilo uwagi na taki "szczegol" jak niewlasciwie dobrana mapa.

    [ Dodano: Pon 10 Paź, 16 14:37 ]
    Aby zakonczyc temat.

    Trafilem ostatecznie do ASO w Dobroniu, gdzie po podniesieniu auta do gory (celem sprawdzenie czy wogole mam jakikolwiek katalizator...) okazalo sie, ze zamiast fabrycznej czesci mam "jakiesbyleco". Szczerze, to nie wiem nawet czy to jakis badziewny uniwersalny kat czy po prostu strumiennica.

    Sprawa wyjasnila sie zatem jak tylko wprawne oko zajrzalo skodzie pod spodnice.
    Dodam, ze w dniu zakupu bylem w ASO w Czestochowie, ktore nie raczylo mnie poinformowac o w/w fakcie. Nauczka dla mnie, na przyszlosc.

    Przy okazji moge polecic ASO w Dobroniu. Ogromna zaleta jest mozliwosc bycia przy aucie w trakcie naprawy/diagnozy. W Czestochowie nie mialem tyle szczescia.

    Prosze o zamniecie tematu.
    JADO

  • #2
    Kamera GOPRO i inne polecane

    Witam
    Zastanawiam się nad zakupem kamery np. GOPRO i chciałem zapytać,czy ktoś z forum używa tego typu kamery np. przy jeździe jednośladem..... i co może/cie polecić....jaka firma, model, parametry, cena... itd.

    Komentarz


    • #3
      Sam sie zastanawialem nad zakupem gopro, ale ostatecznie zdecydowalem sie na tracer sj4000. Porownalismy nagrania z hero 3 chyba i z mojej na tym samym wyjezdzie na narty. Roznica nie jest warta tyle pieniedzy. Powiedziabym nawet ze z mojej momentami bylo zdecydowanie lepiej. Ja ogolnie jestem bardzo zadowolony z wyboru, dostalem kupe roznych akcesoriow montazowych. Dokupilem tylko za kilka zlotych monopoda.

      A zdecydowalem sie konkretnie na tracera bo wtedy jest minimalne ryzyko zakupu podrobki poniewaz sj4000 doczekal sie ogromnej liczby podrobek (podrobka gopro jest sama podrabiana )
      Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
      www.nawmar.pl

      Komentarz


      • #4
        owszem jest sporo podróbek sj4000
        ale łatwo rozpoznać ori, i nikt raczej tanio nie sprzeda
        tu jest objaśnione Link

        moim zdaniem każda z lepszym chipem i matrycą będzie ok
        ja mam sj1000 i daje radę, filmik mojego autorstwa, yt bardzo mocno obcina jakość :cry:


        takie minimum bez wifi to Link

        a warto zainteresować się sj5000 +
        ale cena zaczyna się od ok 700zł
        z tym że właściwości mega, łącznie z prawdziwymi 60fps przy 1080p 120fps/720p do 240fps przy 480p

        Komentarz


        • #5
          Nagrywane SJ400

          [youtube] [/youtube]

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X