Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wygłuszenie bez mdf

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wygłuszenie bez mdf

    Zanim się przekopię przez manual mojej nowej skody to brud zacznie odpadać, dlatego pytanko do Was obeznanych z wynalazkiem takim jak antena radiowa Jak to się składa zeby autko umyc na myjni?? hihih

    Dajcie jak najszybciej znac, bo niedlugo nie będę wiedzieć jaki kolor ma moje cudo

  • #2
    wygłuszenie bez mdf

    Witam !
    Czy warto wygłuszyć same drzwi bez mdf. Koszt ok 200 z materiałami. Czy jest wyraźna różnica w jakości dzwięku. Do tego wymiana głośników na signat "H coś tam" koszt ok 200 zł za komplet.
    Czy warto ?
    Perfect Service by DobryGrześWawa
    Octavia 1,9 BXE 105 KM
    Uniden PC68XL+SIRIO AS-100

    Komentarz


    • #3
      co rozumiesz przez bez mdf? koszt paneli jest groszowy. podstawa to solidna podstawa - czyli umocowanie głośnika.

      Sklep POWE :: panele MDF, głośniki samochodowe, pierścienie MDF, zwrotnice głośnikowe, astra, polonez, lanos, fabia, brava, golf: Octavia 1 - dystans MDF pod głośnik 165mm (2 sztuki)


      sam koszt jak koszt 200zł to podejrzanie niska kwota, sama mata dekarska wyjdzie ok 100zł IMO lepiej samemu zrobić
      Forum - Octavia Club Polska

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Adamu
        co rozumiesz przez bez mdf? koszt paneli jest groszowy. podstawa to solidna podstawa - czyli umocowanie głośnika.

        sam koszt jak koszt 200zł to podejrzanie niska kwota, sama mata dekarska wyjdzie ok 100zł IMO lepiej samemu zrobić
        Forum - Octavia Club Polska
        Tak wyraził się majster że bez mdf też nic nie drży i jest ok

        Może i lepiej samemu ale nie mam gdzie , nie mam narzędzi i brak mi zupełnie doświadczenia jakiego kolwiek w tych sprawach. I dlatego wolę żeby ktoś to zrobi ł kto ma otym jakieś pojęcie,
        Perfect Service by DobryGrześWawa
        Octavia 1,9 BXE 105 KM
        Uniden PC68XL+SIRIO AS-100

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mizerd
          Tak wyraził się majster że bez mdf też nic nie drży i jest ok
          chyba nie za bardzo wie co mówi albo nie widział jak w O1 są zamontowane głośniki :diabelski_usmiech


          Zamieszczone przez mizerd
          I dlatego wolę żeby ktoś to zrobi ł kto ma otym jakieś pojęcie,
          skontaktuj się z Danielem z Clear Soundu - niezadaleko od Ciebie, a zrobi Ci naprawde porządnie
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Nexus6
            skontaktuj się z Danielem z Clear Soundu - niezadaleko od Ciebie, a zrobi Ci naprawde porządnie
            Orientujesz się jaki koszt?
            A co do głośników?
            Perfect Service by DobryGrześWawa
            Octavia 1,9 BXE 105 KM
            Uniden PC68XL+SIRIO AS-100

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez mizerd
              Orientujesz się jaki koszt?
              o koszty pytaj się Daniela, do mnie możesz ewentualnie zgłośić się po materiały tłumiące (będzie trochę taniej)

              Zamieszczone przez mizerd
              A co do głośników?
              a co ma być ? :diabelski_usmiech
              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez mizerd
                Czy warto ?
                Mizerd, odezwij się na priva, to się spotkamy na naszym terenie i Ci parę rzeczy pokażę i opowiem :szeroki_usmiech

                Posłuchasz sobie, jak gra muza zrobiona we własnym zaciszu domowego garażu

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X