Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    tmw, licz 3200 zl albo wiecej :diabelski_usmiech
    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


    Komentarz


    • #27
      Mam, działa, wystarczyło tylko podłączyć. Nie ma co porównywać z MFD-2, dzieli je przepaść.

      Komentarz


      • #28
        GS1, to zapraszam na spota zobaczymy jak sie spisuje w O2 czekamy 8 listopada przy kfc koło makro

        Komentarz


        • #29
          GS1 a gdzie kupiłeś?
          jaka jakoość dzwięku?
          Zadowolony użytkownik Skody

          Komentarz


          • #30
            Kupiłem od Gryga - polecam.
            Co do dzwięku, ma więcej ustawień, jak dla mnie gra lepiej ale to musiałby sprawdzić ktoś kto ma dobry słuch i czuje muzykę.
            Drażni czerwone podświetlanie jak reszta dechy zielona, ale może będzie się dało przelutować diody.
            Djczas - o której godzinie ten spot ? Postaram się podjechać na chwilkę.

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez GS1
              Djczas - o której godzinie ten spot ? Postaram się podjechać na chwilkę.
              Spot w Kraku od godz. 19 dnia 8.11.2007
              Takie zwykłe Ambiente

              Komentarz


              • #32
                Niestety nie udało mi się podjechać, praca do 23, może następnym razem się uda. Tak to wyglada chodz fota marnej jakości - z telefonu.
                Załączone pliki

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez GS1
                  Niestety nie udało mi się podjechać, praca do 23, może następnym razem się uda. Tak to wyglada chodz fota marnej jakości - z telefonu.
                  GS1, a jak Ci to działa - nawiguje płynnie ?
                  Wygląda ślicznie, tylko to czerwone podświetlenie... ech !

                  Komentarz


                  • #34
                    Ale w czym widzicie problem z czerwonym podswietleniem guzikow. Co to za problem przerobic na zielone czy tam biale, albo zolte lub niebieskie :twisted:
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez Maicroft
                      Ale w czym widzicie problem z czerwonym podswietleniem guzikow. Co to za problem przerobic na zielone czy tam biale, albo zolte lub niebieskie
                      Z tym nie ma problemu do OI nie pasuje bo jest za szeroka i ciulato z canami .
                      Bedzie się wyłanczać co 30min i nie będzie głosem kierować .
                      Ale i tak jest to warte grzechu jeszcze tylko wymyślić coś co cany zmienia i będzie oki
                      Takie zwykłe Ambiente

                      Komentarz


                      • #36
                        koja86, Ale ja nie mowie o wcisnieciu tego do OI. Ja zakladam, ze to sie zaklada bez rzezby do OII
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #37
                          Maicroft, tam bez problemy ale znasz nas nie od dziś więc wiesz na jakie rzeźby nas stać :lol:
                          Takie zwykłe Ambiente

                          Komentarz


                          • #38
                            MAM info, ze by to moglo na 100% dzialac v Superbu.JAk bendzie to niebendzie problem v OI!!=)))

                            Komentarz


                            • #39
                              Maicroft,
                              Zamieszczone przez Grygy
                              MAM info, ze by to moglo na 100% dzialac v Superbu.JAk bendzie to niebendzie problem v OI!!=)))
                              A nie mówiłem ????
                              Takie zwykłe Ambiente

                              Komentarz


                              • #40
                                Jak to się mówi Nie ma rzeczy niemożliwych :lol: :lol:
                                Navi:Asus A639+mod(416@640Mhz)
                                Mobil:Uniden PC 68 Elite<->Sirio Performer 5000/dziurka

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez SuchyX
                                  Jak to się mówi Nie ma rzeczy niemożliwych
                                  wiesz od niemożliwych mamy Grygiego

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    djczas, wiem :-))))
                                    Navi:Asus A639+mod(416@640Mhz)
                                    Mobil:Uniden PC 68 Elite<->Sirio Performer 5000/dziurka

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      No chłopaki w czwartek lub piątek będzie próba na superbie przeprowadzana , jak wszystko będzie oki to montujemy powyższą nawigację do OI . :wink:
                                      Takie zwykłe Ambiente

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Panas Nawiguje bardzo płynnie, fajną opcją jest pokazanie 3 różnych tras do wyboru po wpisaniu punktu docelowego. Jeżeli zjedzie się z zadanej trasy ( korki, remonty czy dzwony) dosłownie w sekundę pokazuje nową. Co do samych map są bardzo dokładne, chodź trochę błędów na pewno jest, kilka już widziałem ale nie ma co narzekać.

                                        Maicroft Podświetlenie trzeba umieć zmienić, ja mam do tego na lewe ręce. Jakbym rozkręcił to pewnie już by nic nie działało.

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez GS1
                                          Maicroft Podświetlenie trzeba umieć zmienić, ja mam do tego na lewe ręce. Jakbym rozkręcił to pewnie już by nic nie działało.
                                          zresztą chyba nie o to chodzi żeby zapłacić 3000pln za radio, i od razu przerabiać.

                                          A jak wygląda sprawa asystenta parkowania???
                                          czy pokazuje się taki ładny samochodzik czy nic???

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zamieszczone przez stysiek
                                            zresztą chyba nie o to chodzi żeby zapłacić 3000pln za radio, i od razu przerabiać.
                                            To radio w serwisie dla dilera kosztuje 7500zł a w detalu około 12000zł z przeróbką podświetlenia gdybym wyłożył 12000zł pewnie też bym się zastanawiał :wink:
                                            Takie zwykłe Ambiente

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Zamieszczone przez koja86
                                              To radio w serwisie dla dilera kosztuje 7500zł a w detalu około 12000zł z przeróbką podświetlenia gdybym wyłożył 12000zł pewnie też bym się zastanawiał
                                              no to tym bardziej...
                                              ale chyba ktoś mówił o cenie 3kpln ???

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                stysiek, u czechów idzie załatwiane kupić za 2300zł
                                                Takie zwykłe Ambiente

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Cena super,ale bez mapy i kodu=))JA dalem tylko za plyte s mapami 1tys zl.

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    stysiek nic sie nie pokazuje, chyba że mam coś źle podłączone ale nie sądzę. Można za to bez problemów podłączyć do niej kamere cofania co mam zamiar zrobić.

                                                    Ceny u dilera 7500 :shock: to małe nieporozumienie, tyle bym nie dał.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X