Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Glosna navi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Glosna navi

    Me too :lol:

  • #2
    Glosna navi

    witam mam pytanko posiadam octavie l&k 99r, posiada duza kolorowa navi, i teraz pytanko, zaraz po wlaczeniu auta gdy sie uruchamia (poczatkowo radio) ,glos zawsze jest prawie na maxa (automatycznie i trzeba przyciszac, idzie to jakos zmienic ? lub ew naprawic.

    Komentarz


    • #3
      w ustawieniach jest galla należy ją dać ciszej jeśli za głośno jest na navi to navi w opcjach dajesz ciszej jak chcesz instrukcję to moge wysłać do MCF1 na maila
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        sprawdzalem i galla jest praktycznie na minimum, a navi ciagle sie glosno odpala

        Komentarz


        • #5
          oprucz galla masz jeszcze ustawienie glosnosci lektora jak rowniez glosnosci poczatkowej radia kontrastu i kilka innych

          Komentarz


          • #6
            Devil, poszła instrukcja do navi MDF na twój email jest w załączniku Pozdrawiam. Tam wszystko pisze jest po polsku
            Takie zwykłe Ambiente

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez macho
              glosnosci poczatkowej radia kontrastu i kilka innych
              a gdzie zmienie poczatkowa glosnosc radia ?
              EDIT
              ok znalazlem w instrukcji, sprawdze pozniej


              koja86 dzieki wielkie, tylko kiedy ja to przeczytam :lol: ciezko z czasem

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Devil
                koja86 dzieki wielkie, tylko kiedy ja to przeczytam ciezko z czasem
                Nie przesadzaj jest tego tylko 1,4M z rysunkami :lol: czytasz tylko to co cię interesuje
                Takie zwykłe Ambiente

                Komentarz


                • #9
                  Devil, jeżeli menu w navi masz po polsku to w celu ustawienia właściwego poziomu głośności wybierasz: AUDIO>NASTAWY>DZWIĘK SETUP>WŁĄCZ TAK>ZMIEŃ>(NASTAWIĆ WŁAŚCIWY POZIOM POKRĘTŁEM Z PRAWEJ STRONY) (widoczne jest to na poziomym wskażniku jak się zmienia zakres w lewo ciszej, w prawo głośniej)>ZATWIERDZASZ OK. I masz ustawiony właściwy poziom.
                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                  =================================================

                  Komentarz


                  • #10
                    dziala juz, dzieki wielkie za pomoc

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X