Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVIGATION PLUS Audi w O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • NAVIGATION PLUS Audi w O1

    Witam. Mój problem z Octavką polega na tym, że podczas jazdy na np. 4 czy 5-tym biegu,(ale pewnie i na niższym też) gdy puszcze nogę z gazu i nagle depne go do podłogi, czuć delikatne uderzenie, takie jakby były gdzieś luzy na przegubie czy cos takiego. Co to może byc i jak sobie z tym poradzić????

  • #2
    NAVIGATION PLUS Audi w O1

    Witam wszystkich serdecznie, kłania się nowy user O1 :szeroki_usmiech
    pytanko z serii "trudne" czy navi z Audi --> NAVIGATION PLUS da sie w prosty sposób podłączyć w O1 ? ofc pomijając ksztaut front panela bo jest inny ale z tym można sobie poradzić :diabelski_usmiech
    Pozdr.

    Komentarz


    • #3
      Czesc, miala by =))

      Komentarz


      • #4
        Wszystko sie da, trzeba tylko chciec aczkolwiek nie widzialem zeby ktos z forumowiczow mial to u siebie (przynajmniej nikt sie nie chwalil). Napewno trzeba bedzie troche pokombinowac (sprawdz wtyczki). A masz juz jakis patent na ta przednia scianke? Wiem ze duzo ludzi wstawia do O1 navi VW.
        Sam sie zaczynam zastanawiac nad navi, ale w kwestii pokrycia mapy polski i jakosci dzwieku jeszcze musze sie zorientowac.

        Komentarz


        • #5
          Tommi4u, bez problemu sie da, ja miałem u siebie, podłączenie jest takie samo jak VW MFD, Audi od VW/Skoda/Seat/Ford różni sie tylko softem i panelem czołowym

          mam do sprzedania takiego Navi Plus'a lekko przerobionego (przerabiany był panel bo jeździła w MG F)
          Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI BKD DSG (172/395) by R-Motors-klik

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Arti23
            Tommi4u, bez problemu sie da, ja miałem u siebie, podłączenie jest takie samo jak VW MFD, Audi od VW/Skoda/Seat/Ford różni sie tylko softem i panelem czołowym

            mam do sprzedania takiego Navi Plus'a lekko przerobionego (przerabiany był panel bo jeździła w MG F)
            Masz propozycję lepszą niż 300pln? bo za tyle moge mieć zakodowane Navi+ wyciągnięte z niemca :szeroki_usmiech

            [ Dodano: Pią 18 Sty, 08 13:49 ]
            Zamieszczone przez kozi1987
            A masz juz jakis patent na ta przednia scianke?

            Panel jest większy niz w O1 więc wystarczy przyciąć, przeszlifować i polakierować, wszystko fajnie wygląda w teorii a w praktyce sie sprawdzi :wink:

            Komentarz


            • #7
              ten panel wlaśnie zostal przyciety tylko niezbyt trafnie pomalowany najpierw na srebrno a póżniej na czarno

              niech będzie z 300 ci pusczę i tak lezy w szafie od roku
              Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI BKD DSG (172/395) by R-Motors-klik

              Komentarz


              • #8
                Hmm a jak sprawa sie ma z RNS-E od Audi? Tez jest to na zasadzie plug&play? W sumie wymiary bardziej zblizone do kieszeni skodowskiej wiec moze nie trzeba by przycinac :roll:

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X