Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gwarancja a montaz radia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gwarancja a montaz radia

    Zamieszczone przez karolz
    dzieki k ale nie widzialem Cie ops: trzeba bylo trabic :szeroki_usmiech
    jechalem z naprzeciwka, a Ty sie akuratnie spojzales zonie w oczy :lol:

    next time wyskocze na czolowke :wink:

  • #2
    Gwarancja a montaz radia

    czy słyszeliscie o kims aby utracił gwarancje poprzez np.zamontowanie radia poza ASO?Mam zamotowane radio, głośniki przód-tył(z nowymi kablami),wygłuszone drzwi, przepieta lampke z Superba i pare innych "modyfikacji" w elekrtyce. Czy powinienem się obawiać o gwarancje przy przeglądzie?

    Komentarz


    • #3
      Kwestia gwarancji to jak chodzenie po tafli lodu - nigdy nic nie wiadomo.

      Jak podlaczenia sa zrobione z glowa z zastosowaniem zabezpieczen w postaci bezpiecznikow gdzie trzeba, to nie powinno byc problemow. Gorzej jak ktos "modyfikuje na skreta"
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        nie wszystko jest okej.robil to znajomy ktory pracuje w innym ASO(zajmuje sie tam elektronika) niz w tym gdzie robie przeglady.

        Komentarz


        • #5
          Jak ci cos z elektryki siadzie i ktos sie dopatrzy ze bylo cos grzebane to bedziesz mial problem z gwarancja na elektryke :roll:
          Ja sie pytalem goscia w ASO o wyglusznie drzwi w jakims zakladzie CA i powiedzl ze moge wygluszyc ,tylko jak cos siadzie w drzwiach to naprawa nie bedzie gwarancjna.
          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

          Komentarz


          • #6
            wkładalem do golfa cały sprzęt Audio na gwarancji łącznie z dołożeniem nowej instalacji i wycinanim tapicerki i nikt mi się na serwisie do niczego nie doczepił. Wszystko zależy na kogo się trafi i jaki ma humor. Niekiedy dokładnie za głupie radio w niektórych serwisach można stacic gwarancje ale tylko na instalację elektryczną - ponieważ serwis może stwierdzić, że "radio zakłóca prace innych podzespołów" i jest to ingerenja . a nieraz można wymiecic prawie wszystko i nikt nie zwróci na nic uwagi ponieważ w dzisiejszych czasach zalezy im na kliencie.

            Komentarz


            • #7
              czy słyszeliscie o kims aby utracił gwarancje poprzez np.zamontowanie radia poza ASO?Mam zamotowane radio, głośniki przód-tył(z nowymi kablami),wygłuszone drzwi,
              miałem podobny dylemat gdy odebrałem swój samochód....
              Postanowiłem,że dam zarobić ASO - założenie radia +przeprowadzenie kabli do wzmacniaczy 70zł, przeprowadzenie kabli do głośników z przodu - 85zł.
              Wiadomo, ze samemu też można i za darmo ale jednak chłopaki z obiema robotami uwineli się jak trzeba , nic nie zniszczyli i naprawdę solidna i szybka robota....więc nie żałuje kasy w tym przypadku bo mam wszystko dobrze i najważniejesze legal k

              No ale Ty już masz założone więc jak koledzy pisali, może ktoś kiedyś brzęczeć...

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez arci9
                miałem podobny dylemat gdy odebrałem swój samochód....
                Postanowiłem,że dam zarobić ASO - założenie radia +przeprowadzenie kabli do wzmacniaczy 70zł, przeprowadzenie kabli do głośników z przodu - 85zł.
                gdzie :?: w sensie w którym ASO :?:
                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                http://www.disi-tune.pl
                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                Był WRX
                Była Octa

                Komentarz


                • #9
                  gdzie w sensie w którym ASO
                  nasze prawie ulubione....zaraz muszę iść do auta i zobaczyć naklejkę...

                  ...Auto Wimar ..na Modlińskiej - z tym , że oni do montazu alarmów i CA mają kilkaset metrów dalej (w stronę Jabłonny ) drugi punkt...

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez arci9
                    gdzie w sensie w którym ASO
                    nasze prawie ulubione....zaraz muszę iść do auta i zobaczyć naklejkę...

                    ...Auto Wimar ..na Modlińskiej - z tym , że oni do montazu alarmów i CA mają kilkaset metrów dalej (w stronę Jabłonny ) drugi punkt...
                    znaczy jedyne które toleruję :lol: k ale przeciagali Ci kable zasilające spod maski do bagażnika :?:
                    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                    http://www.disi-tune.pl
                    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                    Był WRX
                    Była Octa

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez MisiekWAW
                      Zamieszczone przez arci9
                      gdzie w sensie w którym ASO
                      nasze prawie ulubione....zaraz muszę iść do auta i zobaczyć naklejkę...

                      ...Auto Wimar ..na Modlińskiej - z tym , że oni do montazu alarmów i CA mają kilkaset metrów dalej (w stronę Jabłonny ) drugi punkt...
                      znaczy jedyne które toleruję :lol: k ale przeciagali Ci kable zasilające spod maski do bagażnika :?:
                      tiaa,tylko masa pociągnięta ze śruby pod tylnim siedzeniem....
                      Nie polecam za to masy ciągnąć np. od kratki, bo będą zakłócenia - akurat Misiek ciebie to nie dotyczy... :szeroki_usmiech

                      Komentarz


                      • #12
                        na pierwszym przeglądzie pan z ASO cofnął mi gwarancję bo zamontowałem sobie webasto (nowe). przyznałem się że zrobiłem to sam w garażu, mechanik stwierdził że jest źle założone, a pan w biurze powiedział że nie będzie napraw gratis bo zepsułem sobie samochód .
                        gwarancja wróciła jak powiedzałem że pracuję w autoryzowanym serwisie webasto i wypisałem sobie kartę gwarancyjną.
                        :lol: :lol: :lol:
                        5,5l/100

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja też montowałem radio w serwisie. Pan poprosił o książkę serwisową i zrobił wpis o montażu radyjka. Powiedział, że gdy sam zamontuję i nic się nie będzie działo, to nie będą gderać. Ale jak coś pójdzie nie tak (zwarcie itp) to z napraw gwarancyjnych kicha! Montaż kosztował mnie koszt separatora czyli coś około 75 zł.
                          Pozdrawiam, Dezet

                          Komentarz


                          • #14
                            Witam

                            Wyprowadzenie kabli pod wzmacniacz+wyprowadzenie przewodów głośnikowych na tył auta kosztowało mnie w ASO 140zł ale dzieki temu nie doczepia sie do gwarancji na elektryke auta..

                            Pozdrawiam
                            --------------

                            Komentarz


                            • #15
                              "radio zakłóca prace innych podzespołów"

                              Z powyższych wypowiedzi wynika , że jak podłączę telefon do gniazda zapalniczki by go naładować ,bądż jakikolwiek inny sprzęt , to też mogę mogę stracić gwarancję bo ten sprzęt zakłóca pracę innych podzespołów.Ku$#$ to jakieś chore jest !!! Za przeproszeniem Coś się tym serwisom pop.@#&*!!@.

                              Komentarz


                              • #16
                                Mnie radyjko założyli w ASO.. dałem kolesiowi radio rano a w południe idebrałem autko z radyjkiem.. Mówili że nic sie nie będzie działo igwarancja też no problem bo montowane u nich i przez nich samych..
                                BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                                Było O1 jest O3

                                Komentarz


                                • #17
                                  Jesli chodzi o instalacje Car Audio to trzeba sie dogadac z serwisem ja zrobiłem w ten sposób serwis przeciągnął kabel do zasilania a reszta zrobiła firma zewntetrzna która zqamontowała wzmacniacze i inne elementy poczy podjechałem do ASO sprawdzili i niebyło problemów

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ja tylko powiedzialem ze chce zrobic audio (kable, wytłumienie itp...) i Kierownik serwisu nie miał żadnych zastrzeżeń. To samo tyczy się przyciemniania szyb.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      To jak to w końcu jest: traci się gwarancję czy nie? Zamontowałem samodzielnie kieszeń i separator, wcześniej w ASO dowiedziałem się, że generalnie to się nie traci, ale jakby coś to się traci (?!). Auto koniec końców nabyłem z gotową instalacją radiową.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        To jak to w końcu jest: traci się gwarancję czy nie? Zamontowałem samodzielnie kieszeń i separator, wcześniej w ASO dowiedziałem się, że generalnie to się nie traci, ale jakby coś to się traci (?!). Auto koniec końców nabyłem z gotową instalacją radiową.
                                        Gdy coś ci się zdarzy i będzie trzeba naprawiać w elektryce to chłopaki z chęcią pokiwają głową i na pewno poszukają do czego by się doczepić :| :szeroki_usmiech

                                        A tak to się nie przejmuj, ja pierwsze radio podłączałem w ASO - po to żeby mieć wpis, kolejne już sam i w ogóle nie było najmniejszych problemów.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ja tez podlaczalem w ASO pierwsze i obecne radio(gratisowo po kupnie auta) i tez mam wpis ,ale wpisali model radia :?
                                          Ale wkoncu juz mi sie GW skonczylo i moge dlubac i robic co mi sie zywnie podoba :diabelski_usmiech
                                          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X