Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Używana Octavia 2 w najnowszym Motorze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Używana Octavia 2 w najnowszym Motorze

    Ok.
    1K0953549CH nabyty :diabelski_usmiech
    w takim razie czekam jeszcze na info o zegarach - piotrek_gdy i ole

  • #2
    Używana Octavia 2 w najnowszym Motorze

    Jak w temacie: jeśli jeszcze nie wiecie czego spodziewać się po Octavii dwa, to w najnowszym Motorze jest opisana w dziale "używane".
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Dopiero dziś kupiłem i zapoznałem się.
      Podoba mi się sformułowanie przy tabeli z cenami rynkowymi:" znalezienie zadbanego egzemplarza granicy z cudem" - stanowczo nie zgadzam się - wystarczy zadzwonić do mnie :szeroki_usmiech.
      Bardzo też podoba mi się podana cena 2008 1,9 - 40000zł
      Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

      Komentarz


      • #4
        Coś więcej napiszcie
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • #5
          AdamB, Ja musze spadać Ale moze zeskanuję i Ci podeślę na emaila.
          Wyślij mi mejla na priva to po południu postaram się.

          Pozdro
          Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

          Komentarz


          • #6
            Już kupiłem i czytam i widzę zdjęcie naszej strony klubowej na stronie 51 w górnym prawym rogu.
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              Czyżby motor odkrył coś nowego.
              Była O1 1,9 136/307 z 2002r Czarna perła w kombi http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...a67-t2540.html
              Jest O2fl beż cappucino elegance http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...ela-t9846.html
              Wersja na lato - SUZUKI Intruder

              Komentarz


              • #8
                niedziela67, nic ciekawego. Artykuł napisany jakby był sponsorowany przez Skodę. :szeroki_usmiech
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • #9
                  Zdjęcie z forum wygląda jakby ktoś był na nim zalogowany :szeroki_usmiech

                  Ale ceny używanych aut mi się bardzo podobają :diabelski_usmiech

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez orzel720
                    Bardzo też podoba mi się podana cena 2008 1,9 - 40000zł
                    :lol:
                    saport techniczny baj DGW
                    była BKD+DSG '05 120kkm
                    była BXE '08 190kkm
                    no i nie ma :-)

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja mam zadbane i warte uwagi, zapraszam do zakupu )
                      Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez orzel720
                        Bardzo też podoba mi się podana cena 2008 1,9 - 40000zł
                        zadzwońcie do swoich brokerów i niech Wam powiedzą na ile wyceniają dane auto do autocasco i to powinno być podstawowym wykładnikiem ceny . dać za auto więcej niż może być ubezpieczone to się z celem mija..
                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                        GVI 1.4TSI
                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez leszekmw
                          zadzwońcie do swoich brokerów i niech Wam powiedzą na ile wyceniają dane auto do autocasco
                          Leszku fakt - ale przyznasz że ceny do AC zEurotaxu są z moich doś. zaniżone do rynkowych np rok temu wycenili mi na 33 mimo że na giełdach była po 37
                          Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                          Komentarz


                          • #14
                            Cena rynkowa auta w której można było sprzedać auto w miarę zadbane to było z reguły eurotax + ok 2000zł. Więcej za auto dostać to trzeba mieć farta jak co poniektórzy z naszego forum.
                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez orzel720
                              Leszku fakt - ale przyznasz że ceny do AC zEurotaxu są z moich doś. zaniżone do rynkowych
                              Mało kto wie, ze np. eurotax ma 2 ksiązki. Jedna z cenami do odkupu aut, druga z cenami sprzedaży aut. Ceny w tej drugiej są oczywiscie odpowiednio wyższe
                              A co do Europtaxu czy innych pozycji książkowych, to ceny tam zawarte mają się nijak do realnych cen sprzedazy aut. Realnie zadbane i bezwypadkowe auta sprzedaje się za dużo wyższe pieniaze, niż wynika to z cen zawartych w tych zestawianiach i tak było praktycznie od zawsze (dobrych parę lat temu dorabiałem sobie na studiach pracując w komisie samochodowym, wiec dobrze wiem jak to wyglądało).
                              Co do cen sprzedaży, to wszysko zalezy od stanu auta i jego przebiegu, oraz sposobu udokumentowania historii samochodu. Samochód samochodowi nierówny. W tabelkach zrównuje się wszystko do rcznika, wyposażenia i przebiegu. W rzeczywistości wyglada, to torche inaczej.
                              Czarny Elegance

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Big
                                eurotax ma 2 ksiązki. Jedna z cenami do odkupu aut, druga z cenami sprzedaży aut. Ceny w tej drugiej są oczywiscie odpowiednio wyższe
                                To US zapewne korzystają z tych drugich, bo 1,5 roku temu moją O1 z 2000r. wycenili na 18k zł :shock:
                                Kacper
                                Opel Combo C 1,6 8v
                                O2 Combi 2.0 FSI

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez leszekmw
                                  zadzwońcie do swoich brokerów i niech Wam powiedzą na ile wyceniają dane auto do autocasco i to powinno być podstawowym wykładnikiem ceny . dać za auto więcej niż może być ubezpieczone to się z celem mija..
                                  w PZU masz możliwość "urealnienia" ceny oraz zamrożenia jej spadku w ciągu okresu ubezpieczenia. Ogólnie AC nie jest problemem, natomiast wypłaty OC to są zdrowo zaniżone.
                                  Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                  Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X