Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fiat 500 L

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fiat 500 L

    Jak ta atomówka walnęła na Sosnowiec, to ludzie się pytali o szacunek strat "Co tak dużo? :shock: " :lol:

    [ Dodano: Czw 09 Sty, 14 23:09 ]
    scania1980, +1

  • #2
    Fiat 500 L

    Nie mialem z tym autem do czynienia, ale wrzucam to bo uwazam ze autko jest godne uwagi, a nie widzialem jeszcze na forum nic o nim, natomiast forumowi "testerzy" lubia testowac rozne autka i skoro byla juz 500tka to czemu nie 500 L. Auto majace wspolna z 500 chyba tylko nazwe bo w rzeczywistosci aspiruje wyzej. Wieksze rozmiary, wieksza plyta podlogowa, przestronnosc we wnetrzu, mysle ze to juz nie jest male autko miejskie, a raczej male auto rodzinne. Pewnie wiele osob powie ze za drogie jak na Fiata, ale warto przestudiowac cennik i co auto oferuje w wyposazeniu, pozatym moim zdaniem jest naprawde ladne i niebanalne i spokojnie moze konkurowac z takimi autami jak chocby Citroen C3 Picasso lub byc alternatywa dla popularnych kombi.

    [youtube] [/youtube]

    Artykul, test Fiata 500 L 1.4 16V (obszerna galeria)

    Fiat 500L 1.4 16V - TEST, opinie, zdjęcia, wideo - DZIENNIK DZIEŃ 4: Wnętrze, bagażnik i wyposażenie - Super Express - wiadomości, polityka, sport

    Oficjalna strona Fiata.

    404

    Oficjalny cennik Fiata na 2013:

    404 Not Found






    Komentarz


    • #3
      zdecydowanie wolałbym tego bez "L" za to Abartha
      niestety średnio się mieszczę :cry:
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • #4
        Wczoraj mijałem na uczelni w kolorystyce takiej jak na 3 zdjęciu od końca. Na pierwszy rzut oka skojarzył mi się bardziej z mini niż z 500. Z zewnątrz prezentuje się moim zdaniem bardzo plastikowo, średnio proporcjonalnie i brzydko. Pamiętam jak w tamtym roku byliśmy w Bosmalu na laboratoriach, akurat testowali te 500ki. Pooglądaliśmy co można było, i bardzo spodobała mi się kolorystyka kremowej deska. Od czerwonej aż wieje "zabawkowym" plastikiem.
        Moja Balbina

        Komentarz


        • #5
          Bylem, widziełm, siedziałem. Dla mnie nic specjlanego, zwłaszcza za takie pieniądze. Podobnie jak Szkoda, zdecydowanie bardziej wolę zwykłą 500-tkę. Ona przynajmniej ma charakter. To 500L to takie pomieszanie z poplątaniem. Z zewnątrz niby to dłuższa i wyższa 500-tka (choć, dla mnie, dodatkowo brzydsza od oryginału). Wnętrze zaś, to modyfikacja Pandy III. Mi dfo gustu zbytnio nie przypadło. Cdecydowanie wole oryginały, czyli albo Fiata 500, albo Fiata Pandę III.
          Czarny Elegance

          Komentarz


          • #6
            To auto tak samo jak 500 to nie sa auta na Polski rynek. To maja byc auta do Wloch. W moim przekonaniu Fiat bardzo duzo stracil po wywaleniu z Polski produkcji Pandy. Druga sprawa podniesienie ceny o te kilka tysiecy na Pande 3 wcale nie wyszlo im na dobre.

            No i kolejna sprawa to ujednolicenie wnetrz, guzikow itd. Narzekaja ze VW jest nudne, takie samo itd. A jak wyglada porownanie Pandy z 500-tka. Masa guzikow taka sama
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              No nie wiem... Mi to się zupełnie nie podoba - jakieś takie nadmuchane. Może i jest to auto "dizajnerskie", ale dla mnie poprsotu brzydkie...
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • #8
                Ja jestem wielkim milosnikiem 500tki. Idealne auto dla dziewczyny, dla faceta moze troche mniej, ale tak czy owak - jest przepiekne. Co do 500L to mi sie podobam siedzialem, widzialem na miescie. Materialy wewnatrz niektore dobre, niektore tandetne.
                Gdyby byl tanszy to bylby calkiem fajnym autem, a tak kto to u nas kupi?

                ps. 500tke w promocji mozna kupic chyba dalej z 2012 r. za 36.700 z klima i fajnym wyposazeniem w ramach serii Color Therapy czy cos takiego. O malo nie kupilem go Zonie, na szczescie ona nie ma prawo jazdy ;-)
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • #9
                  marlej108, jak mógłbyś kupić żonie takie auto skoro wszędzie tyle plastiku a w szczególności na boczkach drzwi :lol:
                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                  Komentarz


                  • #10
                    Powiem tak: mamy to auto w firmie (egzemplarz testowy, produkujemy do niego jeden z głównych podzespołów). To niesamowicie brzydkie i tandetne auto. Produkowane jest w Serbii, żeby było taniej. Totalny low-cost. Zdjęcia powyżej nie oddają w ogóle prawdziwego wyglądu auta. Przede wszystkim to nie 500-tka, jest wykonany na zupełnie innej platformie (Fiata Punto !!!). Powinni podać Fiata do sądu za używanie nazwy 500, ponieważ z 500 to auto nie ma NIC wspólnego. Ludzie myślą że kupują 500-tkę w wersji mini-van. Auto jest wysokie, wąskie, siedzenia jak taborety, coś jak stara Panda. Pozycja za kierownicą fatalna.

                    Fiat od pewnego czasu wdraża bryły aut jako zaokrąglonych prostopadłościanów (np. nowa Panda). Nie wiem co im odbiło, to przeczy ogólnym zasadom projektowania brył samochodów. Siada aerodynamika, siada fajny wygląd, środek ciężkości auta jest bardzo wysoko itd... Szkoda pisać, trzeba być fanem (fanatykiem ?) Fiata, żeby kupować takie auta.
                    Pozdrawiam tom_tom

                    Komentarz


                    • #11
                      :lol:

                      Komentarz


                      • #12
                        U nas wszystkie te cuda jezdza od dawna, jeszcze nawet zasloniete i juz wtedy zastanawialem sie co to za cudo, bo niezbyt specjalnie wyglada
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #13
                          Zdjęcia z pierwszego postu zostały poprawione i zamieszczone w taki sposób, aby się nie rozjeżdżały
                          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X