Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy Passat B8

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Maicroft, biturbo ma dq500, aligator softem podciagnął do ponad 300 koni i 580 momentu, pięknie jak na 2.0tdi
    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

    Komentarz


    • Po 9 miesiacach w koncu wyprodukowali i dostarczyli mi grzecznie Passata.
      Mam akurat 2.0TDi 190KM. Jak dla mnie to nie jest glosny
      VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
      VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

      Komentarz


      • idas, Pochwal się zdjęciami, a nie :szeroki_usmiech

        Komentarz


        • Hmmm...nie mam w zwyczaju ich robic :P
          Jesli chcecie to moge, ale wolalbym info o konkrecie. Mam brazowa skóre i srodek. Wentylowane siedzenia i inne pierdoly.
          Generalnie wyglada jak SIII
          VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
          VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

          Komentarz


          • idas, chcemy

            Komentarz


            • 9 m-cy czekałeś od złożenia zamówienia do odbioru? :shock:

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Andja
                9 m-cy czekałeś od złożenia zamówienia do odbioru? :shock:
                Tak.

                [ Dodano: Czw 24 Gru, 15 17:16 ]
                Zamieszczone przez rX
                idas, chcemy
                Kilka zdjęć jest tutaj VW Passat - Google Photos
                VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                Komentarz


                • idas, piękne auto. Gratki

                  Seat Leon ST FR by mirek_p11

                  Fotki
                  Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                  Fotki

                  Komentarz


                  • idas, przepiękne! Ja planuję zakup B8 w przyszłym roku, wersja podobna z tym, że ma być w sreberku :szeroki_usmiech
                    Bardzo ładnie prezentuje się dekor we wnętrzu auta

                    Komentarz


                    • ufff...ładnie..graki.
                      co prawda wolał bym jasne wnętrze . ale ten brąz jest mocno ok' .
                      najbardziej mnie martwił by kurz zbierający się w tych kratkach wentylacyjnych przez całą długość.. . nawet zawsze gdy sie odkurza z pędzelkiem to zazwyczaj coś będzie zostawało.. :|
                      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                      GVI 1.4TSI
                      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                      Komentarz


                      • leszekmw, nad jasnym sie zastanawialem, ale przerażały mnie historie o brudzeniu i częstym czyszczeniu. Suma sumarum i tak zmienilem nudny czarny na inny kolor
                        Co do czyszczenia kratki odkurzacz zalatwia sprawę
                        VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                        VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez idas
                          Kilka zdjęć jest tutaj VW Passat - Google Photos
                          Idas powiedz mi jak świecą te ledy w stosunku do ksenonów? Masz porównanie?
                          JEST >>> O2FL by Lockin

                          BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                          BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                          BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                          BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                          Komentarz


                          • Jak oceniasz roznice w wyciszeniu pomiedzy Pasatem a Golfem? Przy 140 jest przepasc?
                            Co do wnetrza... to indywidualna sprawa ale juz i tak biorac skore ktora latwo sie czysci to decydowalbym sie na jasne odcienie. Raz, ze estetyka a dwa... palace slonce i ciemna skora to srednie polaczenie.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez lockin
                              Zamieszczone przez idas
                              Kilka zdjęć jest tutaj VW Passat - Google Photos
                              Idas powiedz mi jak świecą te ledy w stosunku do ksenonów? Masz porównanie?
                              Bi-ksenony mam w Golfie VI. LEDy Passata B8 z DLA swieca duzo lepiej. Dla mnie osobiscie DLA to miazga i ekstra komfort jazdy, choc trzeba sie przyzwyczaic do ruchow swiatel

                              Ps. DLA w trybie ECO dzialaja tylko na zasadzie przelaczania mijania<->drogowe Dopiero w innych trybach dziala z pelna funkcjonalnoscia.

                              [ Dodano: Nie 27 Gru, 15 00:30 ]
                              Zamieszczone przez ukuk
                              Jak oceniasz roznice w wyciszeniu pomiedzy Pasatem a Golfem? Przy 140 jest przepasc?
                              Wedlug mnie jest tak samo, choc widze ze na forach sa rozne opinie. Ja nie widze roznicy
                              VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                              VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez idas
                                ukuk napisał/a:
                                Jak oceniasz roznice w wyciszeniu pomiedzy Pasatem a Golfem? Przy 140 jest przepasc?

                                Wedlug mnie jest tak samo, choc widze ze na forach sa rozne opinie. Ja nie widze roznicy
                                no ale golfa masz w benzynie..
                                dużo taki pasek wychodzi ?
                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                GVI 1.4TSI
                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                Komentarz


                                • no to w takim razie bym sie zawiodl...

                                  Komentarz


                                  • na forum VW Passata są nawet opinie że w G7 jest ciszej... i nie pisze tego z ironią...
                                    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                    VW Jetta 1.2 TSI

                                    Komentarz


                                    • Tak jak mowilem, dla mnie to jest raczej tak samo, choc sa rozne opinie na forach
                                      Wedlug mnie roznice sa wyczuwalne powyżej 160-180km/h na niekorzyść diesel'a.
                                      VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                      VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                      Komentarz


                                      • Od stycznia bede mial relacje z zajezdzania B8 variant 2.0TDI 150KM manual.

                                        Bedzie to przesiadka z B7 '13 1.6TDI 105KM manual 6 biegow. Srednie spalanie na poziomie 6-6,5 w zaleznosci od pory roku. Dojezdzil w tej chwili do 190kkm. 70% trasa. Generalnie zyje, ale pompe wody wymienili bo plyn uciekl w ciagu jednego dnia, tydzien pozniej powtorka z rozrywki. Zadnych problemow z DPFem. 3 komplety opon 235/45/17 zeszly. Kilka razy klocki i chyba tarcze przod raz. Z tylu tarcze ori. Jezdzic jezdzil, ale szalu nie bylo. Ot poprawne wygodne auto do przemieszczania sie z punktu a do b.


                                        Tak wiec calkiem spoko.
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • Ps. Choc nie omieszkam wam zrobic testu raz jeszcze (140km/h) po wymianie kompletnego rozrządu w CAXA. Wszystko powinno sie zamknąć w tym tygodniu
                                          VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                          VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Prim
                                            na forum VW Passata są nawet opinie że w G7 jest ciszej... i nie pisze tego z ironią...
                                            to to juz by byl odlot... nie uwazam zeby G7 byl jakis super cichy. Moja stara 406 jest wyraznie cichsza jezeli chodzi o halas z podwozia(szumy nawierzchni) czy ruch uliczny(grubsze szyby)... :roll:
                                            Co w Golfie jest na plus... to halas stosunkowo slabo rosnie przy coraz wyzszych predkosciach.

                                            Komentarz


                                            • Przejechalem trase Wroclaw-Krakow i musze przyznac ze jazda byla przyjemnoscia.
                                              W jedna strone bylo szybciej, w druga wolniej. Diesel nadal potrafi odwdzieczyc sie niskim spalaniem oraz fajna dynamicznoscia.
                                              VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                              VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                              Komentarz


                                              • Fajny test nowego Passata :-)
                                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                Spalanie - Motostat.pl

                                                Komentarz


                                                • Zrobiłem dzisiaj ~80km Golfem z nowym rozrządem i sprzęgłem. Jak dla mnie nie ma masakrycznej różnicy przy 140-150km/h w porównaniu do Passata.
                                                  Acz to tylko moje subiektywne zdanie
                                                  VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                                                  VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez marlej108
                                                    Fajny test nowego Passata :-)
                                                    to ten cały Zachar ..? bo nie wiem..

                                                    Zamieszczone przez idas
                                                    Golfem z nowym rozrządem i sprzęgłem
                                                    taki już przebieg miałeś że musiałeś to wymieniać ?
                                                    ja u mnie mam dopiero z 20 tyś przejechane..
                                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                    GVI 1.4TSI
                                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X