Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VW idzie na zakupy...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VW idzie na zakupy...

    Zamieszczone przez rufus295
    Pytanie do znawcy
    Nie przesadzaj proszę :!:
    Po pierwsze wklejaj "krótkie" linki map google :!: :!: :!: tu cały twój link Mapy Google w wersji krótkiej
    lub ]Trasa"]Invalid Dynamic Link bo rozwala układ strony :!: Sorki za sugestię :P ops:
    Jeżeli będzie na granicy o 6.00 to już powinno być dobre światełko (tak myślę) szczyty gór powinny ciekawie wyglądać Przejazd przez Trsa i Przełęcz Sedlo będziesz miał trochę pod słońce (kierujesz się na wschód) ale z biegiem czasu powinno być coraz wyżej (Najpiękniejsza droga jaką jechałem w MNE) Warto jednak kilka razy się zatrzymać by porozglądać się i popodziwiać widoki :!: a nie tylko zaliczyć przejazd bez zatrzymywania się :!:
    W rejonie Zabliak masz ciekawe do zobaczenia (trasa do również) Crno Jezero.
    Na Kanion i Most na Tarze też trochę czasu stracisz ale warto. Z Kanionu w kierunku na Mojkovac i potem na Podgorica masz trochę krętą drogę spore różnice wysokości i jak trafi się ciężarówka (szczególnie do Mojkovac) to duży problem ją wyprzedzić. W ubiegłym roku w MNE sporo suszarek (2 razy zatrzymany za V - Raz niestety musiałem dać w łapę 20E właśnie na trasie Podgorica-Mojkovac) Lubią stać na wylotach z długich tuneli gdzie masz V-60 (ty ich jeszcze nie widzisz a oni już cię namierzają w tunelu z lasera :szeroki_usmiech
    Ogólnie trasa z twojego linka z rozpisaną czasówką jest bardzo ale to bardzo wyśrubowana nawet gdybyś ją chciał zaliczyć bez zatrzymywania się nawet na siusiu.
    Ja te miejsca zaliczyłem w ubiegłym roku na 2 razy ale na spokojnie
    Mapy Google ]Kanion Moracy i Tary oraz Czarne Jezioro[/url] A kolejna wycieczka była by na spokojnie przejechać przez Przełęcz Sedlo i zobaczyć Pivskie Jezioro z kutymi tunelami :!: Mapy Google ]Przełęcz Sedlo[/url]

    Jeśli chodzi o miejsca do zwiedzania. Jeśli będziesz jechał do Mauzoleum w Lovcen (koniecznie serpentynami od strony Kotoru ) ]Serpentyny"]Invalid Dynamic Link to w drodze powrotnej jedź przez Cetinje (kiedyś stolica Czarnogóry) ale też polecam bardziej widokową drogę przez Dubovik mimo że dłuższa :!: Fajna miejscowość i można dużo taniej zjeść niż nad morzem :diabelski_usmiech
    Mamy jeszcze Stari Grad w Budvie (myślę że udało by ci się to zrobić wracając z Lovcen/Cetinje) Na Sv Stefan to chyba tylko z drogi (jak dla mnie przereklamowany) oraz dużo bliżej z Ulcinij masz Bar i dużo ruin Stari Grad . W Albanii masz blisko Zamek Rozafat w Szkodrze
    Na 1 stronie tego wątku masz trochę moich zdjęć i na YT filmiki między innymi z przejazdu interesującymi cię traskami (w całości bez skrutów :P )
    Jeśli coś to pytaj :!:

    [ Dodano: Sob 18 Lip, 15 23:22 ]
    Sorki za długo pisałem tego posta i nie widziałem że już edytowałeś i zmieniłeś swojego posta z długim linkiem :!: ops: :diabelski_usmiech

  • #2
    VW idzie na zakupy...

    Fiat wycofa się z masowej produkcji samochodów i skoncentruje się na ekskluzywnej marce Ferrari. Takie mają być efekty planowanego przejęcia przez Volkswagena świeżo utworzonego koncernu Fiat Chrysler Automobiles (FCA), o którym donosi Manager Magazin.

    Źródło: LINK
    Pozdrawiam
    Northeusz

    Komentarz


    • #3
      taa....a świstak siedzi...

      historia podobna jak jakiś czas temu Porsche chciało przejąć władzę w koncernie bo ich było stać......jak to się skończyło doskonale wiemy

      Komentarz


      • #4
        Ze niby Fiat kupi VW :lol:

        Patrzac na palete modeli oferowanych w Polsce, to ta marka wygasza sie sama od pewnego czasu :idea:

        Wystarczylo zlikwidowanie Bravo ktore bylo jakims pierwszym od lat normalnym autem, wiekszym niz Punto, ktore jest takie nijakie. Byla nieglupia Croma, tez zlikwidowali.
        Za to mamy milion wersji modelu 500, ktory w Polsce ma ceny z kosmosu razem z nowa Panda :lol: Zostaje Freemont, ktory jest tansza odmiana Jeepa i ostatnie sensowne Doblo.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Maicroft, dobrze to nazwałeś: wygasza się.
          Od kilku lat Fiat robi nieracjonalne ruchy na rynku. Zamiast iść w budowę marki, gdzie klient miałby możliwość kupowania kolejno 'coraz poważniejszych" modeli to oni skupiają się na produkcji planktonu.
          Panda, 500, Punto i co dalej?? długo nic i Doblo.
          Jak tak dalej pójdzie to zostaną marką której główną siłą będą (o ile już nie są) samochody użytkowo-dostawcze Fiorno, Doblo, Ducato itp.

          Komentarz


          • #6
            no fiat w segmencie osobówek leży, ale siła koncernu leży na innych rynkach:
            -sam. luksusowe: Ferrari, Maserati
            -Alfa Romeo- definiowana jako premium
            -rynek agro: New Holland, CASE IH, Steyr
            -IVECO
            -samochody użytkowe
            -Chrysler Group- ale, moim zdaniem to jest narazie jedna wielka niewiadoma

            Komentarz


            • #7
              Czyli Fiat wroci do tego, co sprzedawalo sie kiedys w Polsce.

              Dwa auta dla ludu 126p oraz 125p 8)

              Teraz tymi modelami bedzie Panda za drogie o 10tys i 500, ktore kosztuje o jakies 20tys za duzo.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Myślałem, że po prostu zlikwidują Fiata, albo ostatecznie przeniosą go do Brazylii. Gama jest przestarzała, ceny za wysokie. Jeśli nie myśleli o powolnym wygaszeniu produkcji, to nie wiem o czym tam myśleli..

                Komentarz


                • #9
                  aa..jeszcze jeden fakt:

                  W Europie, z wyjątkiem Włoch, sprzedaż osobówek Fiata od paru lat ciągle spada, natomiast wzrosty są i to duże w Ameryce Południowej, łacińskiej oraz w Azji- tam 500 jest hitem sprzedaży...

                  może jest tak że Fiat ze względu na silną konkurencję w Europie odpuścił ten rynek a skupia się na innych kontynentach?

                  Komentarz


                  • #10
                    Od wielu lat sytuacja w salonach Fiata wyglada tak samo. Salon kilka osob pije kawe, zero zainteresowania klientem, jak klient jest natret to zrobi mu sie oferte i da 1000zl rabatu i niech idzie i nie marudzi albo zamawia w ciemno. Jazda testowa, chetnie przewioze samemu :lol:
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Fiat ma rację że się wynosi z UE (oprócz Włoch). Po co im kłopoty?
                      Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                      Komentarz


                      • #12
                        teraz jest trend na takie fiaty 500 jak i inne małe modele, Opel Adam auto małe ciasne a na drogach coraz ich więcej, podobnie z odmianami 500tki
                        Croma to porażka fiata była, ludzie nie kojarzą tej marki z luksusem niestety.
                        Mastershine - Auto Detailing Studio

                        Komentarz


                        • #13
                          CROMA to był najlepszy model Fiata, moze wyglądał nieciekawie ale był komfortowy. Freemont tez nie jest zły ale staowczo za drogi jak na nasze warunki.

                          Komentarz


                          • #14
                            co ma Fiat wspólnego z luksusem? albo inaczej, kto szukając takowego myśli o Fiacie?
                            Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X