Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spawanie migomatem przy tlumiku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    mam pytanie. jak na tym tłumiku RS jest dzwiek ?? buczący czy nie ma prawie żadnej różnicy ??
    Kocham LPG

    Komentarz


    • #27
      witam! Mam zamiar wspawać końcówki wydechu do mojej skody (combi) a pytanie jest takie jakie końcówki moge wspawać (chodzi o średnice) tak zeby nie trzeba było ciąć zderzaka i końcówki nie uderzały o zderzak i nie były za blisko siebie. Podoba mnie sie od kolegi Trusek, ale wolał bym w środku tuleje a nie siatę
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #28
        w końcu jak jest z tą gwarancją???bo ja chcąc w moim BXE założyć końcówki bym musiał uciąć rury zagięte do dołu a potem w ASO sie przypie......???? :roll:
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=42786

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez DANIEL1987
          w końcu jak jest z tą gwarancją???bo ja chcąc w moim BXE założyć końcówki bym musiał uciąć rury zagięte do dołu a potem w ASO sie przypie......???? :roll:
          ... chyba nijak. Ja u siebie zeby ladnie dopasowac te nakladki odcialem tylko te skosy i juz. Tak wiec mysle ze chyba nie ma strasu - bo jaki to moze miec wplyw na gwarancje. A chyba uklad wydechowy nie podlega gwarancji, chyba ze katalizator i czujniki ukladu wyd.
          <<>> MACIEJ <<>>
          Moje Autko - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33986 - Zapraszam

          Komentarz


          • #30
            Cena

            Witam,
            nabylem ostatnio koncowke wydechu i chcialbym ja przyspawac punktowo. Chcialbym spytac o cene takiej uslugi w Krakowie/okolicach. Rozeznanie przydaloby sie do werfikacji potencjalnych naciagaczy.

            Pozdrawiam,
            Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
            Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
            Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

            Komentarz


            • #31
              ja ostatnio byłem w zakładzie gdzie gościu spawał tłumik do rury od nowa bo tłumik z rurą nie miał żadnego kontaktu pełen spaw dookoła 50 pln palnikiem a migomatem punktowo powinni max 10 pln zrobić najlepiej podjedź tam gdzie spawają tłumiki jakiś punkt powiedzmy na dworze i tam spytaj a nie w jakimś warsztacie bo wtedy będą kombinować z ceną a najlepiej poszukaj wśród kumpli za free lub piwo

              Komentarz


              • #32
                Z elektronika się nic nie powinno dziać zawsze do bezpieczeństwa odpinają aku. Spaw cóż chyba im ładniejszy warsztat tym drożej ale nie powinni skasować więcej jak 30 zl
                Biały klekot

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X