Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszczelki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez qu_bek
    tomekjmopl, no ja też mam lakier wytarty :evil:
    No cóż trzeba chyba zakupić nowe.
    To może też wina niektórych lakierów, bo u mnie uszczelki mam stare, czyli twarde i lakier beż cappuccino. Auto z 2007 roku, czyli już trochę czasu z tymi uszczelkami jeździ i lakier się nie wyciera, ale uszczelki tez poskrzypują :lol:

    Komentarz


    • #27
      ... a ja na to nieszczesne skrzypienie uszczelek stosuje to

      WURTH Silikon Spray - WURTH SILIKON SPRAY 500 ml srodki-czystosci.eu

      Nie brudzi, odparowuje pozostawiajac satynowa powierzchnie na uszczelkach i jest w koncu cicho.
      <<>> MACIEJ <<>>
      Moje Autko - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33986 - Zapraszam

      Komentarz


      • #28
        Pomóżcie, jakiego/którego środka konserwacyjnego do uszczelek użyć aby uszczelka bagażnika nie chłonęła wody jak gąbka ?

        Gołym okiem uszczelka jest OK, a jednak :evil:
        Mam problem z wodą na/w uszczelce bagażnika w Octavii II FL - dolna część, nad zderzakiem.

        Po wytarciu uszczelki do sucha, widać po jej ściśnięciu że wychodzi z niej woda w postaci drobnych kropelek (jak po nakłuciu igłą).
        Wygląda to tak jakby na powierzchni uszczelki były mikropęknięcia, którymi woda może przenikać do i na zewnątrz uszczelki. Stąd też chyba mam później wodę w i na uszczelce bagażnika.

        Uszczelka zachowuje się jak gąbka, przez którą do jej wnętrza wchodzi wilgoć i woda, a potem z niej wychodzi na powierzchnię po podniesieniu klapy bagażnika. Woda stoi w rowku tej uszczelki, a nawet tryska z tych otworków technologicznych :shock: .

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X