Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Inne] Statoil Diesel Gold - jakie odczucia i opinie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez tomil
    możesz sobie poprawiać humor, że tankujesz lepszy ON na Shellu, BP- a i tak wspierasz krajowy przemysł rafineryjny.
    Zamieszczone przez Micho
    motul/mobil/shell dla mnie to samo
    tu niekoniecznie muszę się zgodzić- nie po to firmy wykładają olbrzymie pieniądze na rozwój produktów, by posiadać w ofercie produkt indetyczny z produktem konkurencyjnym. Pewnie baza olejów jest dokładnie taka sama, dodatki do nich już niekoniecznie.
    Wiem że nasze rafinerie dostarczają paliwo do wszystkich tych koncernów...


    co do Twojego argumentu co do olejów taki sam argument co do droższych paliw! Baza ta sama uszlachetniacze inne.

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Micho
      Baza ta sama uszlachetniacze inne.
      I to też napisałem :wink:
      Zamieszczone przez tomil
      Dlatego też twierdzę, że takie paliwa zawierają dokładnie to co zwykła benzyna/ON + dodatek.
      It doesn't matter what we're losing
      It only matters what we're going to find!

      Komentarz


      • #28
        Powiem z własnego doświadczenia, że widać diametralną różnicę, choćby przy odpalaniu samochodu. Auto ma większy zryw.

        Komentarz


        • #29
          Stosowałem kilka razy to paliwo przy dłuższych trasach. Silnik pracował na nim nieco ciszej, brak odczuwalnej różnicy w dynamice auta i minimalny spadek spalania (na komputerze 0,2 l/100 km), choć w tym ostatnim przypadku nie jestem przekonany czy to faktycznie kwestia paliwa czy płynniejszej jazdy.
          Nissan Sunny N14-> Nissan Almera N15-> Skoda Octavia II
          Dołączyła do rodziny Skoda Octavia II FL Kombi

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X