Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mata parkingowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Nie bardzo. Ja właśnie garażuje tyłem i w połowie garażu czujnika odbija. Więcim nie wierze. Dla spokoju mam drewnianą belkę na końcu .
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
    przedstawiam smerfetke

    Komentarz


    • #27
      oneadasko, przyjedź do mnie to poszukamy jakiegoś foszta. :P
      ja mam 10 cm luzu jak wjadę do garażu.pierwszy wjazd z osobą towarzyszącą i przestawianie drewna nic nie trzeba przykręcać do podłoża.jeszcze dodatkowo mam czarną folie zwisającą luźno.jak dojeżdżam folia sie lekko poddaje i wtedy stop. :szeroki_usmiech
      astra wjeżdżała od strzała Octavka szersza i dłuższa i juz wjeżdżam spokojniej tym bardziej ,że wjazd do garażu mam pod kątem 90 st :roll:
      ...a w garażu "zielona kura"...

      Komentarz


      • #28
        Lepiej wykonać coś samemu, które najbardziej spełni zadanie.

        Komentarz


        • #29
          Kiedyś miałem przykręcone lusterko do ściany pod kątem 45 stopni. Widać wszystko elegancko.
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez octaviars1
            Stara opona daje rade
            nie polecam w garażach typu blaszak, widziałem jak sąsiad wypchnął całą ścianę :diabelski_usmiech
            Marcin



            My ©koda is fantastic

            Komentarz


            • #31
              ja może trochę inna koncepcja - pinpong obciążony na lince - jak ci dotknie szyby wiesz że jest ok - z ustawieniem tego jest zabawa ale jak już zamontujesz to działa... dodatkowy plus: możesz to stosować od frontu jak i po bokach a cały koszt "instalacji" nie powinien wynieść więcej niż 10zł

              Komentarz


              • #32
                noswer, dobre .
                Fajna stronka

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X