Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

drugi kluczyk do auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • drugi kluczyk do auta

    Zamieszczone przez piramida
    Panowie a co z brakiem ograniczeń na części autostrad w DE? Czy kierowcy grzejący non stop z prędkościami 200+ tez są zaliczane do morderców?
    Często tam jeździsz? Ja sporo - i tych grzejących non stop 200+ to jest jakiś promil. Wcale nie tak często można, a nawet jak można to tłok najczęściej nie pozwala. A jak się przy takiej prędkości ma wypadek, to się ma poważne kłopoty m.in. z ubezpieczeniem.
    Droga drogą, ale ludzie też tam są lepiej niż u nas przygotowani na to, że ktoś może jechać szybko.

  • #2
    drugi kluczyk do auta

    Witam, mam szybkie pytanie. Kopiłem octavie i posiadam tylko 1 kluczyk (scyzoryk) do auta w którym jest centralny zamek i pewnie jeszcze immobilizer. Podpowie ktoś ile kosztuje kluczyk w ASO???? czy jest możliwość kupić używany klucz na alledrogo i go zaprogramować pod moje autko mówimy tu o elektronice. można takowe kupić za ok 100-120zł

    Komentarz


    • #3
      ASO zapewne zedrze z 500-700pln.
      Możesz kupić używany kluczyk , dokupić czysty grot i nową pastylkę immo crypto 48.
      Potem jak znasz pin immo można zaprogramować vagiem, to samo z pilotem do centralnego.

      Komentarz


      • #4
        Re: drugi kluczyk do auta

        Zamieszczone przez jackit
        Witam, mam szybkie pytanie. Kopiłem octavie i posiadam tylko 1 kluczyk (scyzoryk) do auta w którym jest centralny zamek i pewnie jeszcze immobilizer. Podpowie ktoś ile kosztuje kluczyk w ASO???? czy jest możliwość kupić używany klucz na alledrogo i go zaprogramować pod moje autko mówimy tu o elektronice. można takowe kupić za ok 100-120zł
        Jak mi się spaliło auto służbowe z moim kluczykiem do octavki, to w Aso za nowy kluczyk (nie scyzoryk tylko zwykły z przyciskami otwierania/zamykania) chcieli 600 zeta. Klucznik z mojej okolicy zrobił taki sam za 150zł. Podobno kod immo jest zapisany w komputerze auta. Podłączył się z laptopem zakodował i działa.

        Komentarz


        • #5
          można dorobić kluczyk samemu. kupujesz kompletny kluczyk z allegro, około 100zł, dorabiasz grot i zmieniasz go z nowym kluczem. musisz zakodować immobilizer i adoptować kluczyk, coś takiego zrobiłem a audi a6 ok rok temu, teraz kupiłem octavie i jestem w tym samym położeniu jeśli uda mi się to zrobić opisze ze szczegółami bo cena 500zł za dorobienie jest wyssana z palca a pracy jest 10 min.

          Komentarz


          • #6
            ktoś może kupował od tego użytkownika Link pilot na zdjęciu wygląda na HELLA, ciekawe jak grot, czy nie rozleci się po pierwszych odpalaniach?

            Komentarz


            • #7
              Hej ja dokupywałem kluczyk (zwykły nie scyzoryk) w ASO w Ciechanowie. Za kluczyk zapłaciłem ok. 300 zł.
              Pozdrawiam Piotr

              Komentarz


              • #8
                a nie lepiej kupić kluczyk tam gdzie je dorabiają ?
                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                GVI 1.4TSI
                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                Komentarz


                • #9
                  Oczywiście że lepiej ale krzyczą 250-300 pln za scyzoryk 434Mhz 3- przyciskowy.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X