Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomocy ASR

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomocy ASR

    Mam dokładnie ten sam mod wykonany jak u Ciebie - warte to było! zobaczysz sam jaki będziesz zadowolony z kierownicy oraz nowej gałki :-)

  • #2
    Pomocy ASR

    Witam mam problem.Po przekręceniu zapłonu zaświecia mi się ASR OFF i niedasię go wyłaczyć.Podpiłem pod vaga i pisze ze :
    18020 Elektroniczny Moduł sterujący nieprawidłowo zakodowany
    zwarcie do innego wyjścia
    17698 Czujnik temperatury silnika - sygnał za mały
    stała wartość na wyjściu lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY
    16555 System zbyt ubogi (strona 1)
    stała wartość na wyjściu lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY
    Wspomnie ze powrot z wakcji mialem sarenke pod kolami ,po 7 dniach akumulator padł wymienilem na nowy.Podpielem Vaga i te błedy mi sie pokazały.Jak odpale klime to przy ruszaniu silnik zdycha musze dosc depnac ,a i obroty tak na luzie depne to wolno spadaja.
    prOSZE O POMOC

    Komentarz


    • #3
      Posprawdzaj kable bo może po spotkaniu z sarenką coś się uszkodziło i zrobiło się zwarcie, co mogło spowodować padniecie akumulatora.
      Co do błędu 18020 to odyłam to tematu:
      Forum - Octavia Club Polska

      Jeśli 17698 i 16555 się nie powtarzają to na razie możesz je sobie darować nic się jeszcze nie popsuło , możliwe że to przez padnięty akumulator.

      Co do klimy to może masz za dużo czynnika nabite i sprężarka powoduję za duże obciążenie silnika, taki sam efekt może powodować zacierająca się sprężarka.

      Komentarz


      • #4
        Heh no i d..a dzis zatarła mi sie sprezarka ops: 750 zeta w plecy ale co sie gazu nawdychalem z ukladu to moje :twisted:
        a ASR dalej swieci :evil:

        [ Dodano: Czw 19 Wrz, 13 20:27 ]
        kurde czym różnią sie te kompresory tego mialem 1KO 820 803N a mam wsadzic tego 1K0 820 859F .Koleś z warsztatu mowił ze niczym sie nieróżnią??? PROszę o pomoc

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X