Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno haka holowniczego-gdzie najlepiej?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kupno haka holowniczego-gdzie najlepiej?

    ja mam octavie II 1.8 tsi160 koni co proponujecie
    Piotrb1978

  • #2
    Kupno haka holowniczego-gdzie najlepiej?

    Czołem Szanowni Koledzy! Czy możecie polecić mi jakąś firmę, gdzie mógłbym kupić hak holowniczy i na pewno dobrze mi wszystko dobiorą? Kolega ostatnio zamówił w jakiejś dziwnej hurtowni i już drugi raz odsyła bo coś tam nie pasuje.

    Komentarz


    • #3
      Do jakiego auta, jaki hak (odpinany automat czy na sruby)

      Ja zamowilem po numerze fabrycznym i przyszedl, uzywany z allegro, ktory mial 1,5 roku.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Najlepiej oryginał. Najlepiej z oryginalna wiązką. W nowszych autach inaczej działa ESP jeśli jest podpieta przyczepa.

        Jeśli nie, to koniecznie łatwo demontowalny.
        Kupowałem w ZEG Będzin (są na allegro) i wszystko pasowało.

        Komentarz


        • #5
          Witam, sprawa już załatwiona i wszystko jest OK. Kupiłem odpinany automat firmy Steinhof i wszystko działa super - fajnie się chowa i nie trzeba było ciąć zderzaka przy montażu.
          Radzę za to uważać na producenta ze słowem "hak" w nazwie - pytałem się kolegi (o którym napisałem wcześniej) i to właśnie zestawy tego producenta zamawiał i nawet podobno były dedykowane do jego samochodu a i tak za cholerę nie pasowały, poza tym podobno jakość wykonania była raczej mierna. Ja osobiście bez mrugnięcia okiem zamówiłbym Steinhofa jeszcze raz, bo nawet montażysta mówił że jakościowo nie ustępują choćby Westfalii.

          Komentarz


          • #6
            Montowalem rozne haki i w kazdym aucie (O1, 01FL, 02, 02FL, Superb2, A6 C4) zderzak trzeba bylo ciac. Jak zderzak zachodzi na sam dol, to miejsce montazu kuli musi byc odsloniete nie mowiac o gniezdzie elektrycznym.

            Problem dla mnie jest tylko jeden. Steinhoff ma tez w ofercie automat takiego typu:



            Takiego czegos to bym nie chcial. Jak to paskudnie wystaje spod zderzaka. To juz lepsze tradycyjne mocowanie na 2 sruby
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez minister22
              Witam, sprawa już załatwiona i wszystko jest OK. Kupiłem odpinany automat firmy Steinhof i wszystko działa super - fajnie się chowa i nie trzeba było ciąć zderzaka przy montażu.
              Radzę za to uważać na producenta ze słowem "hak" w nazwie - pytałem się kolegi (o którym napisałem wcześniej) i to właśnie zestawy tego producenta zamawiał i nawet podobno były dedykowane do jego samochodu a i tak za cholerę nie pasowały, poza tym podobno jakość wykonania była raczej mierna. Ja osobiście bez mrugnięcia okiem zamówiłbym Steinhofa jeszcze raz, bo nawet montażysta mówił że jakościowo nie ustępują choćby Westfalii.
              Tej samej firmy, jeszcze drugi człon z naszym krajem w nazwie, mój ojciec kupił pół roku temu... Jak dla mnie tragedia, ojciec do swojego Kia Sportage połaszczył się na cenę na ten hak, a po jednej w sumie trasie w licpu z przyczepą, okazało się, że hak jest przekoszony... Niby mają certyfikaty PiMotu, czy innych tam instytucji, ale chyba jednak stal przez nich używana, jest za słaba do tego typu produktów... Ciekawe, czy instytucje, które dają certyfikatu, jak one badają... Albo jakiś felerny się trafił... Żałuję tylko, że mój za słaby silnik do tej przyczepki z DMC 1250...
              Opony i felgi nowe-ceny hurtowe
              Mobile phone: 501-517 687/668-39 64 74

              Komentarz


              • #8
                poszukaj na stronie wstfalii.
                Błąd na stronie – Westfalia-Automotive

                Ewentualnie auto hak - polski producent ze Słupska.

                Stainhofa omijaj.
                była O1 1.9 TDI ASV
                jest O1 1.9 TDI ASZ

                Komentarz


                • #9
                  Ale ja właśnie ze Steinhofa jestem bardzo zadowolony, więc nie bardzo wiem dlaczego miałbym go omijać, skoro zbiera świetne opinie.
                  To właśnie o auto-haku można znaleźć wiele niepochlebnych opinii w internecie i kto będzie chciał to poszuka i sam wyrobi sobie zdanie, tak jak ja sobie wyrobiłem.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X