Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dolot powietrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dolot powietrza

    A ja kwitne z młodą w przychodni i czekamy na wizytę kontrolną :twisted: :diabelski_usmiech

  • #2
    Dolot powietrza

    Robiłem sobie mały przegląd i w ramach ćwiczeń małomądrych postanowiłem zatkać ręką dolot powietrza ,żeby silnik zgasł :helm /po zdjęciu pokrywki tej wstępnej komory zasysania/ rurę zastawiłem dłonią, szczelnie, ale on nie zgasł i po 30s mi się znudziło zatykanie, czy jest jeszcze jakiś inny dolot, czy mi ciągnie jakieś lewe powietrze :szeroki_usmiech ?

    Komentarz


    • #3
      Jeśli dolot jest szczelny i szczelnie go zatkałeś, to powinien zgasnąć. Więc coś nie jest szczelne

      Komentarz


      • #4
        W dolocie powietrza jest kilka rur i połączeń i pewnie jakiś otwór/y w obudowie samego filtra p. /coś jak odwodnienie/ i jeszcze jakiś wiatraczek , ja zatkałem sam początek, chwyt powietrza przy pasie przednim i pewnie wszystkie szczeliny wyrobiły z powietrzem na pracę na biegu jałowym. Jak kiedyś będę wymieniał filtr powietrza to po zdjęciu zatkam mu bezpośredni dolot do silnika , wtedy się udusi, a tak to szkoda go męczyć , bo i nie ma po co :szeroki_usmiech

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X