Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Uszczelki drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Uszczelki drzwi

    Czy za pomocą vaga bedzie się się dało zakodowac rado pod zmieniarkę jak to zrobić ?

  • #2
    [O1] Uszczelki drzwi

    Witajcie,

    Czy zna ktoś jakiś cudowny sposób aby przywrócić sprężystość uszczelkom drzwi? Auto mam z 2002 roku i uszczelki już na tyle się ubiły i nie dociskają mocno do karoserii, że na zakrętach słychać przy pracującym nadwoziu jak trą drzwi o budę auta.

    Może znacie jakiś skuteczny preparat albo wskazać gdzie można stosunkowo tanio kupić nowe, oryginalne uszczelki? W sklepie jedna uszczelka kosztuje sto kilkanaście złotych, a więc komplet drzwi bez klapy kosztuje prawie 500 zł a tu już spory wydatek do tak wiekowego auta...
    www.microworks.pl

    Komentarz


    • #3
      Re: [O1] Uszczelki drzwi

      Zamieszczone przez shados
      Witajcie,

      Czy zna ktoś jakiś cudowny sposób aby przywrócić sprężystość uszczelkom drzwi? Auto mam z 2002 roku i uszczelki już na tyle się ubiły i nie dociskają mocno do karoserii, że na zakrętach słychać przy pracującym nadwoziu jak trą drzwi o budę auta.

      Może znacie jakiś skuteczny preparat albo wskazać gdzie można stosunkowo tanio kupić nowe, oryginalne uszczelki? W sklepie jedna uszczelka kosztuje sto kilkanaście złotych, a więc komplet drzwi bez klapy kosztuje prawie 500 zł a tu już spory wydatek do tak wiekowego auta...
      Gliceryna, smar silikonowy albo spray silikonowy w duzej ilosci.
      na pewno nie zaszkodzi a jest ogromna szansa na poprawę.

      Do brze jest to robić od nowosci wtedy mawet w 20 letnim aucie będzie guma jak marzenie :diabelski_usmiech bo to bardziej zapobiega niz leczy

      Komentarz


      • #4
        Wymyc dobrze wodą z mydłem (najlepiej sciagac do mycia uszczelki), spsikac silikonem, zalozyc, mozesz troszke docisnac drzwi do karoserii (przesuniecie zamka). Jak nie pomoze, to nowe uszcelki (140zl sztuka :P)
        Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

        Jeżdżę w blasku
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X