Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia II FL 1.6 MPi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia II FL 1.6 MPi

    crazyclaus, góra to klimatyzacja automatyczna dwustrefowa (Climatronik) a dół manualna (Climatic).

  • #2
    Octavia II FL 1.6 MPi

    Słuchajcie mam do Was pytanie. Posiadam Octavię II FL z 2012 roku z silnikiem 1.6 MPi (102 km).

    Czy możliwe aby w takim aucie niesprawny siłownik sprzęgła lub niesprawna pompa sprzęgła doprowadziły do uszkodzenia samej tarczy sprzęgła. Efekt jest taki jakby sprzęgło zostało spalone, a auto ma dopiero 29 tyś przebiegu?

    Z góry dzięki za odpowiedzi

    Komentarz


    • #3
      Czy po wrzuceniu 2ki i wypuszczaniu sprzęgła czujesz pod stopą drganie pedału.Pytam z ciekawości bo ja tak mam od nowości i nauczyłem się z tym żyć.Teraz to mi nawet nie przeszkadza.Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Przy żadnym biegu nie czułem drgań. Obecnie auto jest w serwisie z tym nieszczęsnym sprzęgłem. Do momentu awarii nie zaobserwowałem niepokojących objawów jakiejkolwiek niesprawności

        Komentarz


        • #5
          Może ruszałeś pod górkę z obciążeniem albo piłowałeś ostrzej gdzieś? Raczej to nie pompa jest winna.

          Komentarz


          • #6
            A nie masz zaolejonej tarczy? czasami puści olejem i masz poślizg jak w automacie z USA z roku .'56
            Koleżanka kiedy zmieniała tarczę sprzęgła co roku bo miała manierę trzymania nóżki na sprzegle.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X