Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[SUPERB I] Dobór rozmiaru felg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [SUPERB I] Dobór rozmiaru felg

    W zasadzie w czasie dwutygodniowego urlopu pogoda była ładna. Padało tylko dwa razy. Pierwszy raz przez tydzień, drugi raz przez 4 dni :diabelski_usmiech

  • #2
    [SUPERB I] Dobór rozmiaru felg

    Mój znajomy ma problem z kupnem nowych felg do Superba I. Chodzi o jej szerokość oraz ET. Ponoć oryginalne są 7x17 ET 37 (ma on już opony 225/45/17). Czy lepszym pomysłem będzie kupienie:
    7x17 ET 38 czy może 7,5x17 ET 35?

    Dzięki

    Komentarz


    • #3
      oktavian_august,
      1. temat o felgach już jest: Forum - Octavia Club Polska
      2. Ori są 7Jx16 ET37
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Chodzi mi o oryginalne felgi do Superba I - 17 calówki. Nie wiem czy w Superbie jest taka sama sytuacja jak w Octavii II.

        Były one w rozmiarze 7Jx17 ET 37. Chodzi o to: czy kupno felg na opony 225/45/17 o ET większym (ET 38) nie będzie jakimś problemem?

        A może lepiej kupić 7,5Jx17 ET 35, ponieważ dla rozmiaru opony 225/45/17 jest polecana szerokosc felgi 7,5 cala.

        Dzięki jeszcze raz

        Komentarz


        • #5
          oktavian_august, Nie jest dokładnie taka sama sytuacja, w OII jest trochę inaczej wymiarowo. Ja miałem Pegasusy w SI oryginalnie siedzące w OII, zobacz w moim linku na dole - "superbaśka". Tam jest ET54.. :roll: musiałem mieć dystanse dorabiane na piaście, żeby to wyglądało ładnie, a nie było zapadnięte w środku błotnika (na przodzie węższe, na tyle szersze) do tego dłuższe śruby oczywiście :wink: ale po takim modzie, ładnie siedziało i się prezentowało, ale trzeba poszukać dystansów (mi dorabiali na zamówienie)
          no ale to 54, myślę, że zakres 35-38 nie będzie prawie zauważalny

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez oktavian_august
            Ponoć oryginalne są 7x17 ET 37 (ma on już opony 225/45/17). Czy lepszym pomysłem będzie kupienie:
            Zamieszczone przez oktavian_august
            7x17 ET 38
            przecież to praktycznie to samo...


            Zamieszczone przez oktavian_august
            7x17 ET 38 czy może 7,5x17 ET 35?
            ten Twój znajomy niech sobie najpierw wymierzy ile ma miejsca...
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              adres na stronę gdzie można sprawdzić czy felga "podejdzie"
              Link
              albo
              Just a moment...

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X