Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Likwidacja szkody z AC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Likwidacja szkody z AC

    Witajcie,

    potrzebuję wsparcia, bo może ktoś miał podobny przypadek przy likwidowaniu szkody z polisy AC. Yeti ma wrócić do mnie (planowo) w przyszłym tygodniu, nie mniej wystąpił problem z oponą, która została uwzględniona w kosztorysie, który zaakceptował ubezpieczyciel (Generali). Okazało się, że opona (Continental contisportcontact 5) nie jest już produkowana i nie może jej serwis założyć (jedną planowali, bo auto ma 4 jednakowe) i chcą wymienić 2, ale oczywiście koszt drugiej cedują na mnie, czy jest to prawidłowe działanie? Nie jestem pewien, ale chyba serwis/ubezpieczyciel ma obowiązek/prawo, aby przywrócić pojazd do stanu przed kolizją? Kogo "ścigać" w temacie serwis/ubezpieczyciel??
    Moja nowa pasja

    Były posiadacz O1FL

    Były posiadacz 6Nki

  • #2
    Ubezpieczyciel ma ci dać samochód zgodny z tym co było przed kolizją - nie mają prawa ci kazać dopłacać.

    Ja tu myślę że to serwis chce cię wydymać na koszty.
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Rafał Oskar dzięki za odpowiedź, finalnie skończyło się tak, że z ASO nie mogło, więc im dostarczyłem oponę kupioną w serwisie oponiarskim "za miedzą" tego ASO. Koszy rozliczyłem z ubezpieczycielem, a ich kosztorys został pomniejszony o tą kwotę....ech....Boże zachowaj Nas od pomocy ASO
      Moja nowa pasja

      Były posiadacz O1FL

      Były posiadacz 6Nki

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X