Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista planowanych fotoradarów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lista planowanych fotoradarów

    Witam mam takie pytanie czy do mojej occi 1.6 aee będzie pasować (chodzi o to czy mieszek nie jest za krótki) ta z O2? :diabelski_usmiech
    Od 1997 roku Skoda. 97-99 Felicia 1.3 99-01 Octavia 1.9 TDI 90KM 01-08 Octavia 1.9 TDI 110KM 09-.. Superb 1.8 TSI & Octavia 1.6 Mint
    www.gprk.pl

  • #2
    Lista planowanych fotoradarów

    Lista planowanych 300 fotoradarów zamieszczona przez TVN:
    FOTORADARY – Moje Mapy Google
    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
    _______________________________________
    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

    Komentarz


    • #3
      Re: Lista planowanych fotoradarów

      Zamieszczone przez aro_40
      Lista planowanych 300 fotoradarów zamieszczona przez TVN:
      FOTORADARY – Moje Mapy Google
      Oby powpadali na nie ci, którzy to wymyślili..... - za xx lat, bo teraz to ich to niedotyczy :evil:
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        Re: Lista planowanych fotoradarów

        Zamieszczone przez aro_40
        Lista planowanych 300 fotoradarów zamieszczona przez TVN:
        FOTORADARY – Moje Mapy Google
        Patrząc na mapę Polski wygląda że jest ich dużo, ale jak się zrobi zbliżenie to już nie jest tak źle.

        Natomiast coś mi tutaj nie gra, np. dotychczas na S1 (Bielsko - Katowice) było tych fotoradarów od groma, w każdej wiosce i nie tylko, a teraz mają być tylko 2?
        Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
        Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Zorr
          Natomiast coś mi tutaj nie gra, np. dotychczas na S1 (Bielsko - Katowice) było tych fotoradarów od groma, w każdej wiosce i nie tylko, a teraz mają być tylko 2?
          to jest lista nowych a nie docelowego stanu, stare zapewne pozostaną
          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez loru
            Zamieszczone przez Zorr
            Natomiast coś mi tutaj nie gra, np. dotychczas na S1 (Bielsko - Katowice) było tych fotoradarów od groma, w każdej wiosce i nie tylko, a teraz mają być tylko 2?
            to jest lista nowych a nie docelowego stanu, stare zapewne pozostaną
            niezupełnie zostaną. ustalili miejsca i resztę powinni uprzątnąć (maja na to 3 lata). tyle że się nie spieszą, bo kierowcy przy pustych masztach zwalniają więc po co sprzątać...
            If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
            _______________________________________
            a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez aro_40
              niezupełnie zostaną. ustalili miejsca i resztę powinni uprzątnąć (maja na to 3 lata). tyle że się nie spieszą, bo kierowcy przy pustych masztach zwalniają więc po co sprzątać...
              albo je przemalować na żółty i naładować co jest bardziej prawdopodobne
              O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

              Komentarz


              • #8
                ITD kupuje w te wakacje 300 fotoradarów, Także troszkę tych słupów zapełnią i przemalują.W" trosce" o nasze wspólne bezpieczeństwo.

                Komentarz


                • #9
                  Niech sie wezma za łatanie dróg :diabelski_usmiech a nie my płacimy do ich wora po 3zł z litra oleju a niewiele się poprawia

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez demmsi
                    Niech sie wezma za łatanie dróg :diabelski_usmiech a nie my płacimy do ich wora po 3zł z litra oleju a niewiele się poprawia
                    i to jest słuszna myśl , osobiście dla mnie mogą i dokupić jeszcze 1000 fotoradarów ale che jeździć po porządnych drogach i mieć możliwość dotrzeć do każdego większego miasta autostradą a nie tłuc się po "ekspresówkach" jeden pas + kawałek pobocza z wysepkami co chwilę i przejazdem przez środek wsi.
                    O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X