Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie wzywajcie policji do koła uszkodzonego w dziurze...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie wzywajcie policji do koła uszkodzonego w dziurze...

    Z czym takim? Firma sie ogłasza w ten sposób. Masz działkę, przychodzisz do nich, wybierasz projekt, piszecie umowę i Ci budują. A firmy nie znam, trzeba popytać w Poznaniu o nich. Ja buduje klientom tak samo tylko jeszcze nie stosowalem tej formy reklamy :-) A wydaje się ciekawa.

  • #2
    Nie wzywajcie policji do koła uszkodzonego w dziurze...

    No ręce opadają...: Polska: Wjechał w dziurę, uszkodził auto i... dostał mandat - Motoryzacja w INTERIA.PL
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Dojdzie do tego, że zgłosisz przestępstwo to mandat , że trujesz :twisted:
      MARCIN
      Mój szkodnik

      Komentarz


      • #4
        Albo to jakaś ściema, albo gość się też zakręcił, że ten mandat przyjął.

        Komentarz


        • #5
          ...a gdyby tu nagle! było przedszkole w przyszłości..... :szeroki_usmiech

          coraz bliżej wef każdym bądź razie

          tylko mie uważać na przejazdach kolejowych z zaporami coby siem nie ułamała i w dach nie wyrżnęła bo no.......... brak zachowania szczególnej bla bla bla....

          a przesz nie od dziś wiadomo, że najbezpieczniejsz podróz to ta, która sie nie odbyła :hehe:
          >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

          Komentarz


          • #6
            moze jak jechali na zdarzenie otworzyli bagaznik i znak postawili.
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • #7
              to świadczy o policji która realizuje plan ministra , żal.pl
              Głupi facet, ja bym nie przyjął mandatu. Wygląda na to, że sam nie był pewny co się z nim stało na tej drodze. Może faktycznie nie jechał to 40 tylko np 60

              Komentarz


              • #8
                Błąd gościa, że przyjął mandat. Teraz może sobie co najwyżej popisać do prasy jeszcze...
                OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez looker
                  Błąd gościa, że przyjął mandat. Teraz może sobie co najwyżej popisać do prasy jeszcze...
                  niekoniecznie, podobno jest 7 dni na odwołanie się od mandatu, nawet jesli go przyjąłes.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez avocado
                    niekoniecznie, podobno jest 7 dni na odwołanie się od mandatu, nawet jesli go przyjąłes.
                    jeśli czyn za który został nałożony nie jest wykroczeniem.
                    Ja bym próbował

                    Komentarz


                    • #11
                      co za kraj.
                      a takie znaki to powinny stać na kazdej drodze w Polsce.
                      OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                      Auto Detailing: Dream Car Studio
                      (znajdź również na fb)

                      Komentarz


                      • #12
                        Agamek12, miałem taka sytuację ponad rok w 2011 u nas w kraju prawa nie ma jest tylko sąd i policja przykre ale prawdziwe.....

                        Ps dziś byłem w Ząbkach tyle dróg w stanie agonalnym nie widziałem w żadnej miejscowości w Polsce tylko współczuć mieszkańcom
                        https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Marcello01
                          Agamek12, miałem taka sytuację ponad rok w 2011 u nas w kraju prawa nie ma jest tylko sąd i policja przykre ale prawdziwe.....

                          Ps dziś byłem w Ząbkach tyle dróg w stanie agonalnym nie widziałem w żadnej miejscowości w Polsce tylko współczuć mieszkańcom
                          :P zapraszam na naszą wspaniałą drogę 503 pod elblągiem
                          co do artykułu. ja bym nie przyjął mandatu i skierował sprawę do sądu.

                          Komentarz


                          • #14
                            Marcello01, zapraszam na główną drogę miasta Radzymin - Al Jana Pawła II... Już na samym wjeździe do miast można urwać koło :|
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • #15
                              Trasa dziurawa jak ser szwajcarski do przejścia granicznego w Bobrownikach dla pojazdów ciężarowych. Drogowcy się spisali: już po tygodniu postawili znak ograniczenia prędkości do 50 i zaczęli łatać dziury przy pomocy jakiegoś czarnego lepidła, łopaty, taczki i ugniatarki nożnej typu gumofilc. :twisted:
                              Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
                              Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez westwi78
                                Albo to jakaś ściema, albo gość się też zakręcił, że ten mandat przyjął.
                                na bank tak było...za darmo nie dostał, a jakby miał dostać to po co przyjmował...
                                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                Komentarz


                                • #17
                                  Biszczu, coś czuje że gość był awanturujący się

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    no za darmo to nie dostał...pewnie był z tych "co to mu się wszystko należy, bo przecież płaci podatki"
                                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Ech... pitolicie jak baby...
                                      A pointa z tego artykułu jest taka, że jak wpadniecie w dziurę i rozwalicie sobie koło, to ubezpieczyciel udowodni, że 5km przed dziurą stał znak ostrzegający o niej i wypnie się na Wasze roszczenia, bo... nie dostosowaliście się do warunków panujących na drodze.
                                      Dobrze, że ja nie dostałem mandatu, jak "zdjąłem" sarnę tuż za znakiem ostrzegającym o dzikich zwierzętach
                                      Adam... Używam:
                                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                      Passek: B6 175KM/366Nm

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Drogówka na czasie :diabelski_usmiech


                                        Drogówka Promo - YouTube
                                        Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez witachu
                                          co za kraj.
                                          a takie znaki to powinny stać na kazdej drodze w Polsce.
                                          Za duże koszty , wystarczy na granicy postawić i tablicza -obowiazuje na 600km :twisted:

                                          Zamieszczone przez Biszczu
                                          no za darmo to nie dostał...pewnie był z tych "co to mu się wszystko należy, bo przecież płaci podatki"
                                          Pewnie , powinien zatrzymać samochód przed znakiem i przepchnac go , aż do odwołania, a nie miśkom zadek zawracać

                                          Klient stracił kilka stówek , ale inni mają wskazówki na przyszłość , żeby nie przyjmowac mandatu

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Ciąg dalszy historii z mandatem za wpadnięcie w dziurę: Mandat za wpadnięcie w dziurę. Sprawa trafiła do sądu - Motoryzacja w INTERIA.PL
                                            Adam... Używam:
                                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                            Passek: B6 175KM/366Nm

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X