Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LANDI Renzo w Kujawsko-Pomorskim

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • LANDI Renzo w Kujawsko-Pomorskim

    Jednym słowem, nie ma żadnej kostki, która mi "troszke" rozszerzy możliwości ? :P :/ a może jakiś vcds-owy magik coś takiego kiedyś odkrył?

  • #2
    LANDI Renzo w Kujawsko-Pomorskim

    Po kolejnej wizycie w ASO mam już serdecznie dosyć. Mam przejechane coś koło 15kkm, LPG był w ,,promocji'' i zaliczam któryś z kolei wyciek płynu chłodniczego. Wersja ASO jest taka, że TTTM, bo ,,gaz zakłada się po to, żeby było tanio, a nie łatwi i przyjemnie''. Dociągać obejm już nie ma na czym, więc teraz plan jest taki, że trzeba wymienić węże i trójniki (z plastikowych na plastikowe oczywiście), przy czym trójniki mają być wklejane. Na razie mam jeździć i w razie czego dolewać płynu. Naprawdę opadły mi ręce.

    Szukam teraz jakiegoś dobrego zakładu, który ma autoryzację LR. chciałbym po to raz na zawsze naprawić i serwisować w niezależnym zakładzie, z ASO się nie dogadam, zaczną grzebać to znowu coś spieprzą.

    Bardzo Was proszę o pomoc, najlepiej gdyby zakład był w Kujawsko Pomorskim. Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz?

    Do centrali LR mam trochę za daleko...

    Pozdrawiam,

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli nikt Ci nie poleci jakiegoś konkretnego to sam sprawdź któryś z autoryzowanych warsztatów LR:
      LandiRenzo

      PS. Też mi chodzi po głowie myśl serwisowania LPG poza ASO w którymś z podanych przez LR warsztatów.


      Moja furka:
      -------------------------
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez kris17009
        Jeżeli nikt Ci nie poleci jakiegoś konkretnego to sam sprawdź któryś z autoryzowanych warsztatów LR:
        LandiRenzo

        PS. Też mi chodzi po głowie myśl serwisowania LPG poza ASO w którymś z podanych przez LR warsztatów.
        No właśnie witryna LR wygląda na zdezaktualizowaną, ostatnie wpisy są z 2010 roku - nie wygląda to poważnie... Sprawdzałem niektóre z tych warsztatów, nawet się nie chwalą autoryzacją LR.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X