Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile pali O3 1.4 TSI z DSG??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez pandzik
    kylo76 napisał/a:
    średnia z 1900km wychodzi 5,5l/100km


    Jak się dotrze to zejdzie do 4...
    pandzik potwierdzam , widziałem komputer u Krzyśka z miesiąc temu i było 5.7 jak pamiętam..
    ja ostatnio jeżdżę wolniej , ale w bardzo zbliżonych warunkach trasowych jak kylo76 /znam doskonale jego codzienną trasę i robimy dziennie mniej więcej tyle samo km w takich samych warunkach/ , i mam spalanie 6,2.
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez leszekmw
      Krzyśka z miesiąc temu i było 5.7 jak pamiętam..
      I nic się nie zmieniło, mimo, że trochę więcej stoję w mieście w korkach.
      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

      Komentarz


      • #28
        Słuchajcie, a ile pali takie 1.4 TSI DSG przy stałej jeździe autostradą z prękością 160? I analogiczne pytanie o 1.6 TDI.
        BMW 130i - klik
        kiedyś: Octavia 1.4 TSI - klik
        BMW E36 '92 na tor

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez pawel934
          Słuchajcie, a ile pali takie 1.4 TSI DSG przy stałej jeździe autostradą z prękością 160? I analogiczne pytanie o 1.6 TDI.
          To zależy... jeżeli będzie jechać bardzo długo po autostradzie to obydwa spalą cały zbiornik :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez KulfonP
            To zależy... jeżeli będzie jechać bardzo długo po autostradzie to obydwa spalą cały zbiornik :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
            oczywiście nie w polsce bo nie mamy tak długich autostrad.. :diabelski_usmiech
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • #31
              Jadac autostradami do Cro,gdzies kolo 140km/h starczylo mi na jakies 800km.
              Kondziu

              OCP

              Komentarz


              • #32
                Kumpel ma Rapida 1.2 75ps Lpg i wczoraj mi mowil ze na 200l gazu zrobil na tym 2500km poszlo mu 17l PB czyli wyszlo ok 0.7l na 100km.
                Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                Komentarz


                • #33
                  Moja w takiej konfiguracji jak w temacie

                  Po 1000 km (pierwszym 1000 ) z czego 40% trasie ma spalanie dlugookresowe 7l
                  W miescie od ostatniego tankowania ok 9,5.

                  Nie podaje warosci z dystrybutora bo jakos nie chcialo mi sie tego sprawdzic, ale jak wyniore sie do rodziny na swieta to pomierze realne spalanie z dystrybutora.
                  O3 Combi Ambition Czarny 1.4 DSG + Amazing + kilka innych dodatków

                  Komentarz


                  • #34
                    czym się różni silnik 1.4 TSI CHPA od AKK
                    Moja czeszka

                    Komentarz


                    • #35
                      Nie wiem ?Znajac zycie to wpisalem zle ozaczenie
                      O3 Combi Ambition Czarny 1.4 DSG + Amazing + kilka innych dodatków

                      Komentarz


                      • #36
                        Napiszcie ile Wam pali przy 130 i przy 150 km/h. Bedzie wiadomo jak nowe 1.4 pali na przelotach autostradą. W RS Tsi wyszło 7, 3 - 7, 9 i 8, 5 - 8, 9 (dwa testy) Jestem ciekawy czy najrozsadniejszy silnik dla Octavii będzie dużo oszczędniejszy.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X