Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W niedzielę, 15.06.08 r. widziałem zwykłe ON w promocji chyba po 4,44 zł w Gdańsku stacja Jet (koncern Lukoil) - przy Centrum Matarnia.
    Tam gdzie BIO 100% był po 4,09 zł, a ON po 4,62 (Bliska) teraz jest odpowiednio paliwo po 4,17 zł i 4,72 zł.
    Ale Iran się wypowiada, że to wszystko spekulacja cenami paliw.
    Rosja na tym nieźle obecnie wychodzi... a nam kasa z portfela szybciej znika.... :cry:
    Skoda jako wół roboczy, Triumph dla zabawy

    Komentarz


    • U mnie na mojej wiosce:
      Shell
      ON 4,79
      95 4,59
      a jeszcze wczoraj było
      ON 4,69
      95 4,49
      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

      Komentarz


      • Dziś na giełdach ropa jest tańsza o 6 USD/baryłkę od ceny 6 czerwca a na stacjach jak makiem zasiał. Tylko jak drożeje stacje z dnia na dzień podnoszą ceny ropy i to już tej w zbiornikach. Robią z nas wała po prostu...

        Komentarz


        • Nie od dziś 8)

          Wczoraj widziałem materiał na TVN Turbo o Hondzie z napędem na ogniwa wodorowe, która wygląda fajnie, jeździe też ponoć nie najgorzej (przysp 0-100 ok 10 s.). Problemem są stacje, a raczej ich brak...

          Oprócz tego jakiś Japończyk sie wypowiadał się ze skonstruował auto na wodę :shock:

          Póki co to tylko marzenia... ale fajnie by było tak sobie na butelce kranówki do pracy pojechać :lol:
          Była: O1 2003 .19 TDI ASV
          Jest Vectra 1.9CDTI 2008

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Jacomelli
            óki co to tylko marzenia... ale fajnie by było tak sobie na butelce kranówki do pracy pojechać :lol:
            Gdyby kiedyś do tego doszło, możesz być pewny, że w cenę wody z kranu zaczęłyby wchodzić najróżniejsze podatki :-), a wówczas nie byłby to już taki szał, jak nam się dzisiaj wydaje :wink: ...

            P.S. Gazeta.pl : Error 404

            P.S.2. Ja na razie cieszę sie z ceny gaziku na Shellu - 2.05 - ciekawe jak długo ...

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Dzida
              Będąc przejezdem w Lublinie widziałem na Krochmalnej stację bliska sprzedającą BIODIESEL. Nie zauważyłem niestety jak kszałtowała się cena, ale mam pytanie.

              Czy ktoś z Was próbował lać gnój tego typu do czeszki
              ja jeżdżę na rzepaku z Bliskiej od paru tysięcy i wszystko ok. i portfel się cieszy :lol:
              tylko z wydechu wali plackami :szeroki_usmiech

              Komentarz


              • Wczoraj na Shellu ON - 4.85

                KATASTROFA :x
                Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                Komentarz


                • Przed Wołominem na stacji Orlen Verva Diesel - 4,95 :cry: :cry:

                  Komentarz


                  • sorka ze tutaj, ale w sumie plyn plynem :P

                    404
                    President Johnny II + President Florida/ ML-145
                    O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                    OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                    Komentarz


                    • popatrzcie sobie na pierwszy post w tym topiku :szeroki_usmiech
                      saport techniczny baj DGW
                      była BKD+DSG '05 120kkm
                      była BXE '08 190kkm
                      no i nie ma :-)

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez szkoda
                        popatrzcie sobie na pierwszy post w tym topiku :szeroki_usmiech
                        Specjalnie nam to robisz ? :diabelski_usmiech
                        Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                        Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                        Jest O1 1.6 BFQ

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez szkoda
                          popatrzcie sobie na pierwszy post w tym topiku :szeroki_usmiech
                          A to dopiero 4 miesiące :twisted:
                          Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                          Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                          Komentarz


                          • Zwykly gnoj na Shellu 4,83, VP ON 4,99 :lol:
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Maicroft
                              Zwykly gnoj na Shellu 4,83,
                              jakoś drogo
                              u mnie na wiosne tez Shell ON w czwartek 4,79 a od wczoraj 4,77
                              O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                              Komentarz


                              • loru, Obok na BP jest taniej, a na tym Shellu dzis podniesli cene, wczoraj bylo 4,77 albo 4,79
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Ekonomiści mówią że w okresie wakacyjnym nie powinno być takich dużych skoków cen paliw.
                                  Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                  Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                  Jest O1 1.6 BFQ

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Ziomal
                                    Ekonomiści mówią że w okresie wakacyjnym nie powinno być takich dużych skoków cen paliw.
                                    Bo już i tak w ... jest drogo, jak podniosą jeszcze więcej to ludzie wyjdą na ulice
                                    Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Maicroft
                                      a na tym Shellu dzis podniesli cene, wczoraj bylo 4,77 albo 4,79
                                      no się okaże jutro jakie będą u mnie ceny.

                                      Zamieszczone przez Ziomal
                                      Ekonomiści mówią że w okresie wakacyjnym nie powinno być takich dużych skoków cen paliw.
                                      duże nie tak o 2 grosze co tydzień :wink:
                                      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Maicroft
                                        loru, Obok na BP jest taniej, a na tym Shellu dzis podniesli cene, wczoraj bylo 4,77 albo 4,79
                                        U mnie w wiosce i na 7ce do wawy zwykly ON byl wczoraj po 4,85zl. :|
                                        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez zurcio
                                          Bo już i tak w ... jest drogo, jak podniosą jeszcze więcej to ludzie wyjdą na ulice
                                          a niech se wychodzą, ważne, żeby na nią nie wyjeżdżali :szeroki_usmiech
                                          saport techniczny baj DGW
                                          była BKD+DSG '05 120kkm
                                          była BXE '08 190kkm
                                          no i nie ma :-)

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez szkoda
                                            ważne, żeby na nią nie wyjeżdżali :szeroki_usmiech
                                            O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                            Komentarz


                                            • Trochę z innej beczki,
                                              byłem wczoraj w ASO, a tam taki ładny banner reklamujący Octę TDI, kolorowy i wogóle ładne hasełka, a między nimi:

                                              "Tańsza w eksploatacji ze względu na cenę ropy naftowej." - czy coś w tym stylu

                                              Ha Ha Ha
                                              Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                                              Komentarz


                                              • zurcio, no jakby nie patrzeć to w porównaniu do benzyny (a nie LPG) to jeszcze tańsza... no przynajmniej eksploatacja. Bo zakup coraz mnie opłacalny.
                                                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                                Komentarz


                                                • A moim zdaniem LPG to bardzo dobre rozwiazanie do auta, ktore jezdzi najwiecej po miescie. Stacji jest duzo, nie ma problemow z tankowaniem. Jesli ktos jezdzi po trasach i nie lubi marnowac czasu na postoje (te 300-350km na butli to chyba max) to wybiera diesla, ktorego tankuje raz na 800-1200km.
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz


                                                  • Maicroft, no nie wiem jakim autem zrobisz 1200 km.
                                                    Ja swoją O2 żeby przejechać 1200km potrzebuję ok. 80l ON
                                                    Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X