Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zurcio, Zalozymy sie?? Tankuje 57l Wyjazd BB dojazd na Hel, powrot i zazwyczaj za Czestochowa musze zatankowac. Tak wiec ile to wychodzi.

    Ostatnio przejechalem ~1050 na pelnym baku, kilka tras i reszta jazda po miescie z klima chlodzaca co chwile na max obroty z wynikami spalania po 9l/100km :twisted:
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • Maicroft, no chyba że zbiorniczek 100l., albo 2x20l kanisterek w bagażniku :szeroki_usmiech
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • Naprawde nie ma takiej potrzeby. W OI nie jest trudem dojscie do takich wynikow. Ja i tak jest slaby w tej zabawie, ekstremalista Kristo robi min 1500-1700km na baku
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • Maicroft, na standardowym zbiorniku?

          na O1 zrobiłem 80kkm i średnio wychodziło mi 6 - 6,5l/100 i to w trasie
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz


          • zurcio, No taki jest w kombi. ~60l pewnie ma razem z rurkami do wlewania. Kristo ma liftbacka i tez jakiegos wiekszego baniaka nie ma.

            A mi kiedys chodzil po glowie taki zbiornik 120l :twisted:
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Maicroft
              A mi kiedys chodzil po glowie taki zbiornik 120l
              Tylko po co ??
              Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

              Komentarz


              • A no wiesz, przy takich cenach jak byly jakis czas temu. Wyjazd do Wloch i powrot wychodzilby duzo taniej. Teraz to bez sensu. Ewentualnie jak ktos jezdzi do UK autem jako jakis kurier to jest sens, bo tam jednak jest ciut drozej, ale tez rewelacji oszczednosci nie bedzie.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • ....
                  Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                  https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                  www.tuneforce.pl
                  www.dpfserwis.pl

                  Komentarz


                  • Cena na Shell : Pruszków-Częstochowa
                    Pruszków
                    Diesel Extra - 4.79
                    Diesel V pover -4.99

                    Częstochowa
                    Diesel Extra - 4.77
                    Diesel V pover 4.97

                    Komentarz


                    • W hurcie cos drgnelo z dol z tego co mozna wyczytac, wiec na stacjach tez albo pojdzie w dol, albo beda odbijac sobie "straty"
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Maicroft
                        to wybiera diesla, ktorego tankuje raz na 800-1200km.
                        Zamieszczone przez zurcio
                        Maicroft, no nie wiem jakim autem zrobisz 1200 km
                        zurcio, jakieś 2 miesiące temu chcialem sprawdzić jak się ma szkoła ecodrivingu do rzeczywistości... Zrobiłem nieco ponad 800km na jednym baku (tankowanie 49l), z czego 100% trasy w korkach warszawskich, głownie na trasie fieldorfa, wał miedzeszyński, trasa siekierkowska, dolinka służewiecka, rzymowskiego, cybernetyki w godzinach porannych i popołudniowych, czyli dokładnie wtedy kiedy na ulicach jest najgorszy ruch. Jeździłem zwykle z włączoną klimą, wcale nie ślamazarnie, nikt na mnie nie trąbił, zawalidrogą nie byłem, po prostu starałem się niepotrzebnie nie przyspieszać, w miarę możliwości hamować silnikiem i ogolnie przewidywać sytuację na drodze.
                        Czyli da się. Aż boję sie pomyśleć ile to szkodnik by palił gdybym chciał się prowadzić ekonomicznie po trasie :wink:
                        Szer.koszenia-53 cm,Silnik-5,0 b/s,System rozruchu - ręczny,Kosz na trawę-75 l,płócienny z twardą pokrywą,Funkcja mieląca-standard,Deflektor-standard,Koła-8",Wysokość koszenia-35-95 mm,Waga-42 kg..a statkiem z USA płyną już nowe chromy

                        Komentarz


                        • W zimie, O1 90KM w stylu eco drive wg komputera na trasie 170km z BB do Slowacji na narty, spalilo 3.9/100km.
                          VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                          Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                          Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                          Komentarz


                          • Wołomin
                            Shell
                            ON 4,77 od piątku bez zmian na chwile się ustabilizowało zobaczymy jak długo.
                            O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                            Komentarz


                            • U mnie na Neste znow wprowadzili rabat 5gr dla placacych karta
                              Wychodzi 4,7 PLN/ l
                              Jak pomysle, ze zaczelismy narzekania od poziomu 4,2 to lza sie w oku kreci
                              Cale szczescie, ze cena ON przestala sie pokrywac z PB98 i zaczela znow sie zblizac do PB95

                              Pozdrawiam
                              Zibi

                              Komentarz


                              • Miechów-Orlen ON 4.66zł
                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                Komentarz


                                • Ostatnia niedziele Lotos Gdańsk - Jasień ON 4.59 :shock: :shock: :shock: Kurcze jak oni tani tu mają...

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Bazyli76
                                    Kurcze jak oni tani tu mają...
                                    Wszystko kwestia stacji. W Krakowie w Nowej Hucie na dwóch stacjach idzie zatankować ON w cenie do 4.65, więc wszystko się da
                                    Srebrna O2 1.9TDI Ambiente
                                    Beżowy Hyundai Getz 1.1 LPG

                                    Komentarz


                                    • To w Poznaniu chyba jakaś zmowa jest bo znaleźć ON poniżej 4,71 nie ma szans...

                                      Komentarz


                                      • Ostatnia niedziela Neste24 Rumia, płatność kartą, 4,62 - 5 gr rabatu = 4,57zł za litr ON.
                                        Ostatnia niedziela promocja na stacji koncernu Lukoil 4,44 zł za litr ON...
                                        Skoda jako wół roboczy, Triumph dla zabawy

                                        Komentarz


                                        • no to i u mnie na wsi ceny podskoczyły
                                          Shell Wołomin
                                          ON 4,83
                                          95 4,79
                                          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                          Komentarz


                                          • Niedziela, Kutno shell 4,65zl.
                                            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                            Komentarz


                                            • Wczoraj na Orlenie ON=PB=4,59 zł/l. - Żelechów k/Garwolina

                                              Komentarz


                                              • Kleszczowa dzisiaj rano już 4,76 PLN minus karciany rabat.
                                                Czechowice Dziedzice Lukoil 4,63 PLN.
                                                Wiedeń OMV 1,38 €

                                                Komentarz


                                                • Dzisiaj rano Statoil na Radzymińskiej Supradiesel 4.79 PLN
                                                  Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                                                  Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                                                  Komentarz


                                                  • Wczoraj- Statoil Gdynia 4,84 zł/l . Ci to wyraznie ochujeli :evil:

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X