Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez djczas
    4x4BKF, przecież ty na frytkach jeździsz to po co sprawdzasz ceny na stacjach no chyba że freyki podrożały więc rope lejesz
    a to jechałes za 4x4BKF? :diabelski_usmiech
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • Zamieszczone przez djczas
      4x4BKF, przecież ty na frytkach jeździsz to po co sprawdzasz ceny na stacjach no chyba że freyki podrożały więc rope lejesz
      Ty to oprócz wymienionych problemów osobistych i kilku zdrowotnych chcesz miec chyba kolejny.
      Juz była jedna wycieczka w moim kierunku:
      Forum - Octavia Club Polska

      Kolejny raz się spruwasz bo Ci napisałem to co inni też zauwazyli - że jesteś brudas i leń.

      Dodatkowo jeszcze mi jedziesz na shoutboxie, gadając sam do siebie
      Forum - Octavia Club Polska
      4x4

      Komentarz


      • 4x4BKF, ja bardzo lubie wycieczki ty sama zaczęłaś ale co ci będę więcej gadał miałaś pecha wsadzić ryja w szambo i sie zachłysnąłeś swoja elokwencją. Przez neta każdy potrafi stawiać diagnozę czyli kochanie wnioskujesz że mam paradontozę czy zaawansowaną próchnicę

        A jak chcesz sobie kochanie poćwiczyć abyś ukochanemu w pysk mogła dać zapraszam ja nie bije kobiet będziesz mogał sobie potrenować gorzej jak będziesz chciał udowodnić że jesteś facet to ja dostane po ryju ale ty pojedziesz ze mną na ojom tyle że ja z niego wyjde szybciej niż ty ja sie nie bije obejrzyj sobie krokodyl Dundee 2 to sie dowiesz dlaczego jak obejrzysz i dowiesz sie napisz dlaczega ja sie nie bije albo wprost zapytaj to chętnie odpowiem

        Komentarz


        • Miasteczko Ślaskie Lukoil ON 5.64
          Kondziu

          OCP

          Komentarz


          • Wczoraj we Wrocławiu tankowałem ON po 5.69, a na tej samej stacji PB95 już po 5.74. Najpierw wyrównali cenę ON i PB podnosząc cenę PB do ceny ON, a potem obniżyli cenę ON co za... ink

            Komentarz


            • BP Bathgate (UK) diesel -1.44 F, petrol-1.37 F :shock:
              prawidłowa odległość ,mniejsza od większej

              Komentarz


              • LPG lekko drgnał w dół - Kielce 123 Statoil 2,74 zł, a w Skarżysku na Statoilu 2,99zł :evil: - tu obnizki brak.
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz


                • Radom

                  ON 5.69 Statoli123
                  4x4

                  Komentarz


                  • Gliwice
                    Tesco ON - 5,57
                    Auchan ON - 5,54
                    SCHELL ON - 5,77
                    pozdr
                    Krzysztof
                    4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

                    Komentarz


                    • Wa-wa dzisiaj:
                      Bliska Wilcza/Koszykowa PB95 5,66zł
                      Oszołom Górczewska PB95 5,45zł :shock:
                      O2 Scout 1.8 TSI

                      Komentarz


                      • Napęd w hurcie tańszy od Pb!!!

                        Wyborcza.pl

                        25groszy na litrze to bardzo dobry zarobek.

                        Panowie, nie ma co narzekać. Trzeba założyć sobie stację paliw
                        4x4

                        Komentarz


                        • No i Pb znów ruszyło w górę :?
                          W niedzielę w Radzyminie na Lotosie Pb95 5,63zł/l, wczoraj rano 5,68zł/l, dziś rano 5,73zł/l... Shell oddalny o około 2km wczoraj i dziś 5,68zł/l (po dość długim stałym kursie 5,63zł/l), ale spodziewam się zwyżki jeszcze dziś do 5,58zł/l...
                          Ech, spodziewam się, że na wakację będę lał Pb za grubo ponad 6zł/l
                          Adam... Używam:
                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                          Passek: B6 175KM/366Nm

                          Komentarz


                          • Agamek12 - diesel na zimę, PB na lato...
                            Zawsze tylko po to aby nas wycyckać...
                            Była O1 kombi ALH++ 150/340
                            Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez 4x4BKF
                              Napęd w hurcie tańszy od Pb!!!

                              Wyborcza.pl

                              25groszy na litrze to bardzo dobry zarobek.

                              Panowie, nie ma co narzekać. Trzeba założyć sobie stację paliw
                              Masz luźne 3 mln, to niema co czekać :diabelski_usmiech

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez natash
                                Zamieszczone przez 4x4BKF
                                Napęd w hurcie tańszy od Pb!!!

                                Wyborcza.pl

                                25groszy na litrze to bardzo dobry zarobek.

                                Panowie, nie ma co narzekać. Trzeba założyć sobie stację paliw
                                Masz luźne 3 mln, to niema co czekać :diabelski_usmiech
                                Kiedyś wujo prowadził z bratem stację benzynową w zielonogórskim, ale po kilku latach sprzedał i po drugiej stronie ulicy wybudował warsztat samochodowy... i ten biznes pasuje mu o wiele bardziej, a i nakładów potrzeba w nim mniej...
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Agamek12
                                  Kiedyś wujo prowadził z bratem stację benzynową w zielonogórskim
                                  pewnie grubo przed 1998 rokiem gdy paliwo było na kartki i w każdym CPN była jednakowa cena :szeroki_usmiech :P
                                  ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                                  http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                                  a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                                  http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                                  Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                                  Komentarz


                                  • tomus7, blisko... Wujo wraz z bratem wzięli w ajencję (czy jakoś tak) stację, na której pracowali. Po kilku latach stali się jej właścicielami, po czym ją sprzedali i zbudowali warsztat vis'a vis...
                                    Adam... Używam:
                                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                    Passek: B6 175KM/366Nm

                                    Komentarz


                                    • kawałeczek za Warszawą a akurat przejazdem - Kanie/k. Otrębusów kierunek Pruszków/Żyrardów przy głównej drodze - Hrupa Pegas - LPG UWAGA - za 2,55zł/litr.
                                      Aż oczy przetarłem, zawrotka i do pełna mimo tego że miałem jeszcze pół zbiornika, to było w nocy z niedzieli na poniedziałek.
                                      Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez natash

                                        Masz luźne 3 mln, to niema co czekać :diabelski_usmiech
                                        Jakby 3 mln wystarczyło na postawienie stacji paliw to już dawno bym postawił

                                        Dodam, że mam nawet działkę u zbiegu dwóch dróg krajowych DK9 i DK12, ale są dwa ale:
                                        - miasto nie za bardzo chce sprzedać przyległy teren - przydałoby się dokupić te 2000m
                                        - koszt budowy stacji to dużo więcej niż 3mln - samo utwardzenie terenu i roboty ziemne mogą sięgnąć 1mln.
                                        4x4

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez 4x4BKF
                                          Zamieszczone przez natash

                                          Masz luźne 3 mln, to niema co czekać :diabelski_usmiech
                                          Jakby 3 mln wystarczyło na postawienie stacji paliw to już dawno bym postawił

                                          Dodam, że mam nawet działkę u zbiegu dwóch dróg krajowych DK9 i DK12, ale są dwa ale:
                                          - miasto nie za bardzo chce sprzedać przyległy teren - przydałoby się dokupić te 2000m
                                          - koszt budowy stacji to dużo więcej niż 3mln - samo utwardzenie terenu i roboty ziemne mogą sięgnąć 1mln.
                                          na rozkręcenie interesu spoko biezesz coś w dzierżawę i kręcisz lody :szeroki_usmiech
                                          póżniej możesz budować nową :P
                                          ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                                          http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                                          a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                                          http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                                          Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez OCPtaxi
                                            kawałeczek za Warszawą a akurat przejazdem - Kanie/k. Otrębusów kierunek Pruszków/Żyrardów przy głównej drodze - Hrupa Pegas - LPG UWAGA - za 2,55zł/litr.
                                            a u mnie 2,99 jak byk!!!
                                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                            Komentarz


                                            • nie, te 2,55 to ewenement na skalę krajową, normalna cena w Warszawie z przeciągu tygodnia to od ok. 2,76 na najtańszej stacji prywatnej, przez 2,84 na tańszych markowych do również 2,9...ale na te ceny nie zwracam już uwagi, chyba że już muszę koniecznie zatankować.
                                              Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

                                              Komentarz


                                              • Stacje, które maja najdrozsze ceny powinno się omijac.....z daleka - niech czekaja na klienta!!
                                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                Komentarz


                                                • dziś widziałem w gliwicach (nie pamiętam gdzie) Bp 95 za 5,71 :|
                                                  1.8 TSI 175 PS 260 Nm

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez 4x4BKF
                                                    Napęd w hurcie tańszy od Pb!!!

                                                    Wyborcza.pl

                                                    25groszy na litrze to bardzo dobry zarobek.

                                                    Panowie, nie ma co narzekać. Trzeba założyć sobie stację paliw
                                                    Czy taką politykę cenową Orlenu akceptuje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów? Czy nie jest to faworyzowani nabywców benzyny kosztem kierowców aut z silnikami Diesla? Już niemal rok UOKiK sprawdza, czy Orlen nie nadużywa przepisów antymonopolowych. Jednak dotąd Urząd nie zdecydował, czy postawi takie zarzuty Orlenowi. - Postępowanie jest w końcowej fazie - powiedziała nam wczoraj rzeczniczka UOKiK Małgorzata Cieloch.

                                                    Artykuł jest o tyle nierzetelny, że np. w listopadzie zeszłego roku ON był w hurcie sporo droższy od PB98, a mimo to na stacjach paliw wyglądało to zupełnie inaczej. Podobnie PB95 była tańsza w hurcie od ON o ok. 30gr a na stacjach ok. 15gr, czyli krótko rzecz ujmując wtedy zarabiali na benzynie, teraz zarabiają na oleju.
                                                    O2 Scout 1.8 TSI

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X