Uchwyt na butelke/kubek w O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Antimatter
    Ambiente
    • 2005
    • 144

    #26
    Zamieszczone przez Maicroft
    1U0 862 429 A i kolor onyx 47H chyba, no chyba ze bezowy to 1SQ

    Aha i 5 monet tez wchodzi :twisted:
    tak, juz mam
    ale cena mnie zniechecila dosc skutecznie. w dodatku mam jechac do nich specjalnie, zeby zaplacic CALA KWOTE i pozniej jeszcze raz, za pare dni po odbior.
    podziekowalem :diabelski_usmiech
    --
    pozdrawiam
    Antimatter

    Komentarz

    • misiekwaw
      RS
      S_OCP Member
      • 2004
      • 7715
      • Ford

      #27
      Zamieszczone przez Antimatter
      Zamieszczone przez Maicroft
      1U0 862 429 A i kolor onyx 47H chyba, no chyba ze bezowy to 1SQ

      Aha i 5 monet tez wchodzi :twisted:
      tak, juz mam
      ale cena mnie zniechecila dosc skutecznie. w dodatku mam jechac do nich specjalnie, zeby zaplacic CALA KWOTE i pozniej jeszcze raz, za pare dni po odbior.
      podziekowalem :diabelski_usmiech
      jezeli mowicie o tym czyms co jest w Riderze seryjnie obok hamulca recznego (moge pozniej fotki zrobic dla pewnosci) to to jest straszliwe gowno ktore nawet na postoju nie na wiele sie przydaje i nie jest warte złamanego grosza :!: :?

      Podobnie jak uchwyt z tyłu od którego zaczęła sie chyba dyskusja :? gówno w którym sie nic nie trzyma a juz napewno nie podczas jazdy
      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
      http://www.disi-tune.pl
      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
      Był WRX
      Była Octa

      Komentarz

      • marcind
        Rider
        • 2005
        • 438

        #28
        No wiec potwierdze slowa poprzednikow zeby ktos czasem sie nie polaszczyl i nie kupil tego. Zupelnie zbedny bajer. Tylko raz tam mialem puszke, tylko ze trzymanie tam puszki jest bezcelowe bo gaz ucieka..... :roll: natimiast nic wiekszego w sensie wyzszego zakrecanego sie tam nie zapoda bo jest za niski uchwyt..... :roll:
        Passat 2.0 TDI, 140 KM, 2007, Comfortline
        mam nadzieję, że będzie równie dobry co octavia...

        Komentarz

        • Antimatter
          Ambiente
          • 2005
          • 144

          #29
          Zamieszczone przez MisiekWAW
          jezeli mowicie o tym czyms co jest w Riderze seryjnie obok hamulca recznego (moge pozniej fotki zrobic dla pewnosci) to to jest straszliwe gowno ktore nawet na postoju nie na wiele sie przydaje i nie jest warte złamanego grosza :!: :?
          Podobnie jak uchwyt z tyłu od którego zaczęła sie chyba dyskusja :? gówno w którym sie nic nie trzyma a juz napewno nie podczas jazdy
          wydaje mi sie, ze chodzi wlasnie o te dwa rozwiazania (obydwu nie widzialem na zywo).
          OK, ale wychodzi na to, ze NIE MA dobrego rozwiazania :?
          bede szukal dalej - jak cos wyknuje to napewno sie pochwale [ok]
          thnx
          --
          pozdrawiam
          Antimatter

          Komentarz

          • KLOCek
            Rider
            S_OCP Member
            • 2005
            • 411

            #30
            Zamieszczone przez MisiekWAW
            jezeli mowicie o tym czyms co jest w Riderze seryjnie obok hamulca recznego (moge pozniej fotki zrobic dla pewnosci) to to jest straszliwe gowno ktore nawet na postoju nie na wiele sie przydaje i nie jest warte złamanego grosza
            też się do tego dołączam.

            Z innej beczki: w niektórych Fabianach jest jaka szufladka montowana w 1din. Coś podobnego jak superbie, tylko w superbie jest trochę większe niż 1din. Ktoś kiedyś próbował montować coś takiego do Octavki ? koszt w ASO ok 250zł (nie pamiętam dokładnie ile)

            Komentarz

            • Ziomal
              RS
              S_OCP Member
              • 2005
              • 5841
              • Octavia I (1U2)
              • BFQ 1.6 MPI 102 KM

              #31
              nico21, ale ja mam dwa standardowe , nic nei dokładałem ale powiem szczerze że wogle nie korzystam z tego

              [ Dodano: Pon 10 Kwi, 06 18:45 ]
              Zgadzam się w pełni z MiśkiemWAW .
              Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

              Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

              Jest O1 1.6 BFQ

              Komentarz

              • perfex
                L&K
                • 2005
                • 1117

                #32
                Zamieszczone przez Antimatter
                OK, ale wychodzi na to, ze NIE MA dobrego rozwiazania :?
                bede szukal dalej - jak cos wyknuje to napewno sie pochwale [ok]
                thnx
                Ja kupilem uchwyt w Norauto za jakies 9 zl Taki w kratki nawiewu, czesciowo metalowy. I o ile wszystkie inne jakie mialem uchwyty byly do kitu to ten jest bardzo OK. Dobrze sie trzyma, dobrze i porzadnie wyglada nie wypada z niego nic itp. Czesto kawka tam sobie stoi :szeroki_usmiech Ale uchwyt jest na tyle dobry ze i Cola 0,5 stoi spokojnie (no o ile nie robi sie baczkow itd )
                Pozdrawiam
                perfex

                Octavia HTP

                Komentarz

                • Antimatter
                  Ambiente
                  • 2005
                  • 144

                  #33
                  Zamieszczone przez perfex
                  Ja kupilem uchwyt w Norauto za jakies 9 zl Taki w kratki nawiewu, czesciowo metalowy.
                  pisalem o tym w pierwszym poscie mam dwa takie uchwyty i faktycznie - spelniaja swoja funkcje, ale zal mi troche tych kratek, zwlaszcza gdybym mial "powiesic" na nich 0.5 litra coli

                  chodzi mi o jakies pewniejsze rozwiazanie, tak aby z czasem nie polamac niczego we wnetrzu auta
                  --
                  pozdrawiam
                  Antimatter

                  Komentarz

                  • luki84
                    Drive
                    • 2012
                    • 73

                    #34
                    Takie male pytanie. Czy każdy tunel środkowy w O1 jest przystosowany to montażu uchwytu na napoje? Mam na myśli czy od spodu są do niego mocowania.

                    Komentarz

                    Pracuję...