Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż elektrycznych szyb tył

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż elektrycznych szyb tył

    Witam. Jestem nowy na forum i szukam jakiejś podpowiedzi odnośnie montażu tylnych szyb elektrycznych. Mam O1 kombi z 2007r z silnikiem 1.9 axr mam cały komplet podnośników tylnych szyb wraz z wiązkami drzwi. Czy wystarczy zmienić wiązki w tylnych drzwiach i zamontować mechanizmy czy trzeba zmieniać wiązkę wnętrza ?

  • #2
    Rozumiem że przód masz w prądzie? Jeżeli tak to wiązki nie musisz zmieniać. Od słupków środkowych ciągniesz do silniczków w tylnych drzwiach plus na stałe, plus po kluczyku, CAN L i CAN H. Do wymiany też moduł komfortu. Kupując dopilnuj żeby był z Twojej wersji nadwozia (kombi/hatchback), mogą być problemy z obsługą zamka klapy bagażnika.
    Kto nie pije z nami, pije przeciwko nam!

    Komentarz


    • #3
      Tak przód mam w prądzie. Mam wiązki tylnych drzwi kompletne i ewentualnie całą wiązkę wnętrza . Co do modułu komfortu w vcds jest możliwość zakodowania na 4szyby elektryczne.

      Komentarz


      • #4
        Podpiąłem. Sprawa wygląda następującą szyby tylne nie działają z panelu przedniego lewych drzwi a z tylnych przełączniki działają cały czas nawet po wyciągnięciu kluczyka.?‍♂️ Jak to ogarnąć żeby działało z panelu przedniego? ?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X