Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miejsce na napoj w O1 tak jak w O2 -zrobimy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Miejsce na napoj w O1 tak jak w O2 -zrobimy?

    najpierw czujnik stopu przy pedale hamulca a potem szukac jezeli to nie pomoze
    u mnie pomogło :szeroki_usmiech
    Octavia II 1.9TDI Classic

  • #2
    Miejsce na napoj w O1 tak jak w O2 -zrobimy?

    Wiec tak, po wyjeciu schowka na okulary ktory jest do du... jest tam sporo miejsca. Spokojnie wejdzie mala cola. I tu mam propozycje, moze bysmy zaprojektowali taki element na wzor tego z 02? Sam sie deklaruje ze wezme dwa. A wiadomo im wiecej tym taniej wyjdzie. Dla niezorientowanych, to jest to miejsce pomiedzy galka zmiany biegow a hamulcem recznym.
    Myslalem tez zeby w schowku drzwi bocznych od pasazera zrobic miejsce na duza butle np 1,5 l. Ale to juz innym razem.

    Autorus
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...5%82a-Autorusa
    Budowa mojego domku MURATORZE

    ----------------------------------------------------
    Octavia AZS TDI 130KM obecnie 407 kkm

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez autorus
      Wiec tak, po wyjeciu schowka na okulary ktory jest do du...
      jak go wyjełes?? pytalem w ASO czy jest mozliwe go wywalic to powiedzieli ze jest na stałe wiec dałem sobie spokuj i niekombinowałem,a tu zonk,okazuje sie ze da sie go wywalic :evil:
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz


      • #4
        Schowek na okulary jak i uchwyt na puszki (bo tak to nazywam) jest rozbieralny ...

        Jakies 2 tyg temu wyciagalem moj uchwyt zeby go wyczyscic, bo sie zabrudzil.
        Trzeba wyciagnac popielniczke z tylu miedzy fotelami i tam sa 2 sruby. Odkrecic je i sciagnac oslone recznego. Jak sciagniesz oslone to pod nia sa kolejne 2 sruby, ktore trzymaja schowek na okulary/uchwyt na puszki .....

        Komentarz


        • #5
          autorus, rozumiem ze uchwyt na okulary jest ci juz zbedny
          wiec powidz mi czy nie chcial bys sie go pozbyc???
          ja chetnie kupie
          pzdr

          Komentarz


          • #6
            Leafy
            dziekuje za wskazówki,w niedziele to sprawdze
            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

            Komentarz


            • #7
              Moment bo czegoś nie kumam owszem na puszki mam taki schowek który sie wciska i wyskakuje ale na okulary nie widziałem u siebie kufa ops: możecie mnie oświecić ?
              OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
              SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez neck99
                Moment bo czegoś nie kumam owszem na puszki mam taki schowek który sie wciska i wyskakuje ale na okulary nie widziałem u siebie kufa ops: możecie mnie oświecić ?
                neck99, myślę, że to są 2 różne opcje, tzn. albo jest uchwyt na napoje wyskakujący z obudowy koło ręcznego (jak u Ciebie) albo schowek na okulary jak u mnie;-)
                Ja tu trzymam komórkę - idealnie wchodzi 9500 Nokii, Octa to pierwszy wóz gdzie tą cegłę mogę stabilnie umieścić;-)
                Natomiast uchwytu na napoje cholernie mi brak, duzo jeżdżę na długich trasach :x

                pzdr
                Garret

                -----------
                Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                Komentarz


                • #9
                  Mirek ... mozna zamontowac uchwyt na puszki lub schowek na okulary w tym miejscu .... to sa zamienne elementy

                  Wasyl jak dobrze pamietam ma schowek na okulary

                  Komentarz


                  • #10
                    A .. to już wszystko jasne

                    Garret, a z tyłu nie masz otwieranej klapki z miejscem na napoj ? co prawda jest do bani ale czasem tam wkładałem chodzi o te miejsce na koncu tunelu
                    OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                    SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                    Komentarz


                    • #11
                      Kurczę ja mam i uchwyt na napoje (taki wyskakujący) niestety mało praktyczny ponieważ zawsze podróżuję z podłokietnikiem, oraz to na okulary. chester121, Jak tylko wymyślę ten element o którym traktuje ten wątek to dostaniesz ten uchwyt okularowy gratisowo.

                      Autorus
                      http://forum.muratordom.pl/showthrea...5%82a-Autorusa
                      Budowa mojego domku MURATORZE

                      ----------------------------------------------------
                      Octavia AZS TDI 130KM obecnie 407 kkm

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez neck99
                        A .. to już wszystko jasne

                        Garret, a z tyłu nie masz otwieranej klapki z miejscem na napoj ? co prawda jest do bani ale czasem tam wkładałem chodzi o te miejsce na koncu tunelu
                        Mam, ale jak wspomniałes jest do bani;-)
                        W czasie jazdy bezużyteczny, co najwyżej na postoju a i to raczej dla pasażerów z tyłu, bo kierowca sięgając musi się gimnastykować ;-)
                        Dziś odkryłem że od biedy można wykorzystać (ale tylko na postoju) schowek przed pasażerem- po otwarciu na wew. stronie jest wyprofilowana podstawa, bez uchwytów of koz ;-)
                        Garret

                        -----------
                        Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                        Komentarz


                        • #13
                          hehe, a ja w to miejsce zaadaptowałęm podstawkę na 2 napoje z MacQpy, wchodzi idealnie na wcisk
                          gdyby komuś chciało się to wykonać z jakiegoś tworzywa sztucznego to byłaby rewelacja (biorę od razu 1 szt.) :diabelski_usmiech
                          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                          Komentarz


                          • #14
                            Dokładnie o ty myślałem, w następnym tygodniu będę u znajomego to zapytam sie czy cos takiego by zrobił. Coś ty Nexus6, zaadoptował bo nie załapałem. Późno jest trochę.

                            Autorus
                            http://forum.muratordom.pl/showthrea...5%82a-Autorusa
                            Budowa mojego domku MURATORZE

                            ----------------------------------------------------
                            Octavia AZS TDI 130KM obecnie 407 kkm

                            Komentarz


                            • #15
                              autorus, papierowa podstawkę na na 2 napoje z macdonalds'a :diabelski_usmiech
                              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                              Komentarz


                              • #16
                                ja też się piszę.

                                Jakby ktoś się pisał mam coś takiego:
                                Attention Required! | Cloudflare

                                Komentarz


                                • #17
                                  chester121, chcesz ten schowek na okulary? Jak znajdę to z chęcią sprzedam za drobniaki autorus, sie dziwisz dlaczego mamy dwa uchwyty, na okulary i napoje bo były w tych limitowanych wersjach Czekam na efekty prac Panowie
                                  Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                  Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                  Jest O1 1.6 BFQ

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    czyli kto to zamierza zrobić ?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Ziomal
                                      chester121, chcesz ten schowek na okulary?
                                      A jak ten schowek na okulary wyglada? :roll:
                                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        moge ci sprzedac okazyjnie tylni uchwyt na napoje
                                        nowy cSIMC od Aliego
                                        seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                                        Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                                        półosie seryjne przebieg 273 tyś

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Samiec uchwyt wygląda tak :
                                          Załączone pliki
                                          Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                          Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                          Jest O1 1.6 BFQ

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Nexus6
                                            a ja w to miejsce zaadaptowałęm podstawkę na 2 napoje z MacQpy, wchodzi idealnie na wcisk
                                            specjalnie wybralem sie do Mac'a zeby dostac te podstawke i chyba dostalem jakas inna albo mam zacmienie ;-) bo mi nie pasuje, Nexus6 gdzie dokladnie ja ulokowales?
                                            :: O1 AXR Kombi

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Ziomal
                                              Samiec uchwyt wygląda tak :
                                              Dzieki ,montowany byl kolo recznego ? :roll:
                                              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Leafy
                                                rzeba wyciagnac popielniczke z tylu miedzy fotelami i tam sa 2 sruby. Odkrecic je i sciagnac oslone recznego.
                                                dzis chciałem wymontowac ten schowek i wyjmuje popielniczke a tam zadnych srub niema ops: gdzie ich szukac??
                                                -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Samiec, tak , koło ręcznego. Trochę niewygodny i nie potrzebny dlatego zdjeliśmy
                                                  Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                                  Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                                  Jest O1 1.6 BFQ

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X