Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miejsce na napoj w O1 tak jak w O2 -zrobimy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • U mnie nie szło tak łatwo z zamontowaniem, pomimo tego ,że spiłowałem te górne przeszkadzające plastiki to radio ciężko mi było włożyć więc zrobiłem tak:

    1 - spiłowałem prawie do "0" także dolne żebrowanie i górne z tego powodu pojawił się jeden mankament. Jak zamontowałem wszystko to uchwyt wysuwał się pod ciężarem napojów, zniwelowałem to w dość inwazyjny sposób.
    Wkręciłem z boku 2 wkręty pod kątem które delikatnie zagłębiają się w obudowę uchwytu, ale bardzo dobrze kontrują i stabilizują uchwyt.Zdjęcie nr. 1 Po założeniu osłony nic nie widać
    2 - jeden problem rozwiązany to pojawił się drugi przez to, że uchwyt wszedł głębiej przeszkadzała ramka od radia, nie chciało mi się bawić w jej przerabianie to zrobiłem inaczej. Zastosowałem taśmę dwustronną, i do niej dokleiłem taśmę z pasmanterii
    3 - całość wyszła jak widać na zdjęciu - moim zdaniem nie najgorzej
    Załączone pliki
    OUTLANDER BSY TDI

    Komentarz


    • Śniady, fajnie wyszło! mam podobne radio, na allegro znalazłeś uchwyt?;> ciężko znaleźć z podwójnym
      była Skoda Octavia 1.9 TDI 110KM 2000
      a teraz Skoda Octavia 1.8T 180 RS 2004
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87072

      https://goo.gl/photos/NaMK4R1TM5eWMCQZA <-- album

      Komentarz


      • Nie, kupiłem w ASO Bełtowski , bo na allegro był jeden model za 100 zł. a tak kupiłem nówkę za 160, ale w O1 ten uchwyt jest dla mnie niezbędny.
        OUTLANDER BSY TDI

        Komentarz


        • Uchwyt zamontowoany

          Dzięki Otrembu za instrukcje krok po kroku. Piwo dla ciebie

          Trochę się trzeba namęczyć z tym wycinaniem plastiku, ale cup holder zamontowany i trzyma się. W wolnej chwili cyknę zdjęcia i wrzucę żeby się pochwalić

          Komentarz


          • rozumiem ze uchwyty z Lupo nie pasuja bez przerabiania , tak ?

            qrde radio bez ramki w jakiejs pasmanterii wyglada tragicznie

            moze wrzuci ktos fotki , czy ma tak zamontowane żeby było z ramka od radia
            jest O1 RS 1.8T XENON
            była O1 1.9 TDI AGR

            Komentarz


            • Zamieszczone przez andru123
              rozumiem ze uchwyty z Lupo nie pasuja bez przerabiania , tak ?

              qrde radio bez ramki w jakiejs pasmanterii wyglada tragicznie

              moze wrzuci ktos fotki , czy ma tak zamontowane żeby było z ramka od radia
              -kup Lupo i bedzie Ci uchwyt pasował bez przerabiania

              -na 5 stronie masz z ramką
              OUTLANDER BSY TDI

              Komentarz


              • claudio1 - fajnie, że przydał Ci się manual, bo składałem go tak samo długo, jak montowałem uchwyt ;-)
                Śniady - dobry pomysł z tymi dodatkowymi wkrętami, ale IMHO taśma welurowa wokół radia wygląda dziwnie.
                Twinpower brzmi sexy... prawie jak Twin Ion Engine ;-)

                Komentarz


                • Dla mnie wygląda ok. , ale tak jak pisałem, chcałem go głębiej umieścić więc ramka od radia odpada, bo ramka odpychała "tacki", a nie chciało mi się tego dnia nic więcej kombinować. A wiadomo, że "prowizorki" trzymają się najlepiej.
                  Mój patent pokazałem jako inna możliwość a każdy w soim aucie niech sobie robio jak chce.
                  OUTLANDER BSY TDI

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez andru123
                    rozumiem ze uchwyty z Lupo nie pasuja bez przerabiania , tak ?

                    qrde radio bez ramki w jakiejs pasmanterii wyglada tragicznie

                    moze wrzuci ktos fotki , czy ma tak zamontowane żeby było z ramka od radia
                    No niestety trzeba nożykiem pociąć trochę plastiku. Ramka od radia weszła. Cały Cup Holder dobrze się trzyma po odpowiednim przycięciu niektórych wystających krawędzi. Ale trzeba też uważać, żeby za dużo nie wyciąć, bo nie będzie miało co trzymać uchwytu na miejscu.

                    Poniżej fotki jak to wygląda po zamontowaniu:




                    Komentarz


                    • a to fotki podstawki na kubki jaką rozkminiłem może komuś się spodoba pomysł...na alledrogo koszt 20 zł :lol:
                      ]"]Link
                      ]"]Link
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

                      Komentarz


                      • Uchwyt O2

                        Hej,

                        a przerabiał ktoś uchwyt na napoje taki jak kolega zaadopotował w swojej O1 tylko w O2 (dokładnie chodzi mi o montaż we wnęce pozostałej po instalacji radia 1 DIN w miejsce 2 DIN)?


                        Chip stage 1

                        Komentarz


                        • Leafy, po zdjęciach wnoszę że rozkręcałeś wersję bez podłokietnika... Czy może na samym początku konieczny jest jego demontaż? Ile czasu to mniej więcej zajmuje?

                          Komentarz


                          • ja ma pytanie ta pułeczka nad uchwytami do napojów można ja dokupić ?? jak to się nazywa
                            Ambiente MÓj SZKODNIK: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=36079

                            Komentarz


                            • kamilios19,
                              pewnie ze mozna. sam taka kupiłem miesiac temu w ASO Skody u siebie w Kaliszu. Jest to uchwyt od VW Lupo badz Seata Arosy. Numer części 6X0 857 558A 01C

                              Komentarz


                              • Czy orientuje się ktoś gdzie aktualnie można kupić ten uchwyt 6x0857558a01c w jakiejś niższej cenie niż 200zł i najlepiej z przesyłka? Właśnie tyle wołają w Bielsku i odbiór osobisty.

                                Komentarz


                                • andreaw317, ja dalem 170 zl bodajrze. wysylka paczkomatem to 10 zl. zawsze mniej to niz 200

                                  Komentarz


                                  • uchwyt z Toledo

                                    Witam,

                                    Czy ktoś może próbował zaadotpować uchwyt z Toledo, w sposób pokazany na zdjęciu? Czy jest to w ogóle możliwe?

                                    Pozdrawiam,
                                    Załączone pliki

                                    Komentarz


                                    • nie ma szans za ciasno jest ... tylko LUPO nad radiem

                                      Komentarz


                                      • A uchwyt z golfa IV? Czym się to różniło? Jedne miały, drugie nie. Szerokością kieszeni? Może uchwyt i kieszeń z golfa będzie P&P.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez kamilwlc
                                          A uchwyt z golfa IV? Czym się to różniło? Jedne miały, drugie nie. Szerokością kieszeni? Może uchwyt i kieszeń z golfa będzie P&P.

                                          nie ma szans , temat tyle lat temu wałkowany

                                          tylko LUPO

                                          ostatnio tez widzialem ze nawet do ASTRY wstawiali te uchwyty od LUPO , stad pewei ta cena tak wywindowala w góre
                                          jest O1 RS 1.8T XENON
                                          była O1 1.9 TDI AGR

                                          Komentarz


                                          • Witam,

                                            Ja ostatnio kupiłem ten uchwyt z dwoma cup holderami. W salonie VW w Rzeszowie kosztuje 188 pln
                                            Spoty w Rzeszowie i Tarnowie - info w poszczególnych wątkach. Zapraszamy!
                                            ----
                                            Jeśli nie używam polskich liter, to znaczy, że piszę na komórce

                                            Komentarz


                                            • Forum - Octavia Club Polska

                                              Warto nad tym pomyśleć. Wygląda obiecująco, a cena też niezła.


                                              A na garnku tak jak drut napisane było MJUT

                                              Komentarz


                                              • Ja mam problem z przełożeniem radia na dół (oryginalnie jest u góry pod przyciskami) Radio mam takie: Motoryzacja | Ogłoszenia motoryzacyjne na sprzedaż | Gratka.pl

                                                Nie wiem czy to jest od innej skody bo radio ogólnie bardzo rzadko spotykane w Skoda Octavia choć z wyglądu mi się podoba i w standardowe miejsce wchodzi, siedzi normalnie jak oryginał.

                                                Nie mogę przełożyć swojego na dół ponieważ jest jakby za długie i po prostu wystaje, nie chcę się włożyć do końca (schować na równo z całą deską) Przewody wychodzące z tyłu przeszkadzają. Nie wiem czy się nie różni czasami długością niż standardowe radio z Octavii z tymi dwoma pokrętłami.
                                                Może miał ktoś taki problem?? Może tam w środku kokpitu trzeba coś podciąć, odciąć?
                                                Octavia 1 Laurin&Klement 1.9 TDI 110KM

                                                Komentarz


                                                • mam to samo nie wiem co z tym zrobić!

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez dd4a
                                                    mam to samo nie wiem co z tym zrobić!
                                                    Po wyjęciu schowka jest dostęp do kieszeni radia, może uda się lepiej ułożyć przewody, albo podejrzeć co przeszkadza.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X