Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc przy montażu licznika z FIS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomoc przy montażu licznika z FIS

    Witam lepiej kupić tłumnik ©kody "ECO" czy bosala?

  • #2
    Pomoc przy montażu licznika z FIS

    Witam
    Mam taki problem.
    Skoda octavia 1 rok 2000 bez can 1.8 20 v wymieniłem sobie na licznik z pełnym fisem z octavi który ma can.
    Obrotomierz i predkosciomierz chodzi ile na baku i temp.też kontrolki zbedne też nie swieca zmienilem kodowanie.
    Otóż nie pokazuje chwilowego spalania i średniego jest 0/100km.Jak przegladaniem piny w zielonej wtyczce mam piny 32 wpiety przewod i wychodzi z instrukcji licznika w moim aucie sygnal zużycia paliwa i w 30 pinie sygnal 2 prędkości.A jak przegladalem instrukcje w nowszych zegarach piny 30.31.32 ma być sygnal z radia.Gdzie mam wpiąć ten przewód w nowych zegarach sygnal zużycia paliwa w który pin albo co ma zrobic zeby mi pokazywał spalanie na fisie?

    Komentarz


    • #3
      Dołączę się do pytania w których rocznikach skody octavia I pojawiła się instalacja CAN i jak to jest z ze zmianą licznika na licznik FIS.
      krzysiek82
      1.6TDI niebawem egr, dpf off

      Komentarz


      • #4
        Ja u siebie założyłem licznik od passata pół fis a mam octe przed liftową 2000r z silnik 1.9 TDI ahf i mam sygnał can z silnika wszystko pokazuje . Ja na forum passata sobie pomagałem przy montażu
        Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG - Poradniki i instrukcje - Passat Forum
        a u mnie na zielonej kostce na pinach 19 i 20 idzie can z silnika .

        [ Dodano: Sro 29 Maj, 13 17:38 ]
        A może spróbuj jeszcze odpiąć te piny 30 i 32 i zobacz czy pomoże
        jakby co posiadam kabel vag

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X