Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oryginalne Radio Octavia I na CD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oryginalne Radio Octavia I na CD

    OK jak coś masz mój tel

  • #2
    Oryginalne Radio Octavia I na CD

    Witam

    Poszukuje oryginalnego radia do Oct I. Znalazłem na allegro coś takiego

    Link

    i zastanawiam sie czy będzie pasować dobrze bo z obecnym radiem mam problem z guzkiem od ogrzewania szyby tylnej . Martwi mnie jedno że nie czyta MP3 czy opłaca sie kupować może zmieniarkę ?? I tylko jaką ??

    Pozdrawiam

    P.S.

    Jeśli był już taki post to przepraszam jeszcze dobrze nie znam sie na tym

    Komentarz


    • #3
      Radio samo w sobie będzie pasować, mam takie samo ma ciekawe opcje, może nie wszystkim potrzebne. Ja ze zmieniarki nie korzystam. Próbowałem podłączyć przejściówkę do dysku z mp3, jednak nie działa jak zapewniał producent. Ostatecznie mam podłączony transmiter z RDSem. Też korzystam odświętnie, najbardziej przydatne w trasie, bo stacji radiowych do bólu i nie raz jest dobrze posłuchać coś mądrego.
      Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

      Komentarz


      • #4
        A gdybym się uparł na to radio + zmieniarka mp3 to co byście poradzili

        Komentarz


        • #5
          To radyjko fajnie się komponuje w Octavii, mam takie u siebie i właśnie największy ból to brak mp3, również myślę nad zastosowaniem jakiejś zmieniarki mp3

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez samtech84
            To radyjko fajnie się komponuje w Octavii, mam takie u siebie i właśnie największy ból to brak mp3, również myślę nad zastosowaniem jakiejś zmieniarki mp3
            wystarczy transmiter i juz jest mp3 :diabelski_usmiech
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • #7
              kupcie oryginalne mp3 symphony
              swoje sprzedaj to cie tak dużo nie będzie kosztowalo

              ja kupiłem od kolegi z forum mp3 symphony i ok gra , jedyny maknament to taki żeby plyty nagrywać z możliwie najmniejsza predkoscia , ale mam oryginal i nie ma innych niepotrzebnych urzadzen
              jest O1 RS 1.8T XENON
              była O1 1.9 TDI AGR

              Komentarz


              • #8
                Tylko bardzo ciężko znaleźć taką perełkę

                Komentarz


                • #9
                  Jeśli w obecnym radiu masz wyjście na zmieniarkę, to może warto pokusić się o kupno czegoś takiego?
                  Link

                  Montujesz to zamiast oryginalnej zmieniarki i masz możliwość podpięcia ipoda, pendrive czy karty pamięci. Sterowanie radiem odbywa się normalnie z kierownicy lub guzikami w radiu.
                  Sam się nad tym zastanawiam niestety mam starsze radio skoda symphony, które jest tylko na kasety i prawdopodobnie nie ma wyjścia na zmieniarkę.

                  No chyba, że ktoś z Was mi odpowie czy Skoda Symphony MS 303 ma wyjście na zmieniarkę? Mogę to sprawdzić wyciągając radio, ale może ktoś z was wie
                  Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

                  Komentarz


                  • #10
                    Moje obecne radio nie posiada takich bajerów.
                    Ledwo co czyta MP3 to co dopiero coś takiego.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X