Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia I montaż relingów dachowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia I montaż relingów dachowych

    Zamieszczone przez kika
    I wczoraj tez enemik na Nowohuckiej obmrugany
    A dzisiaj Octa qu_bka upolowana pod Decathlońem :szeroki_usmiech
    Pozdrowienia
    nie ładnie tak straszyć żem tel pod fotel wrzucił bo już myślałem że źli panowie coś będą chcieli....

  • #2
    Octavia I montaż relingów dachowych

    Czy jest możliwość założenia relingów dachowych do Octavia I przed lift kombi 98 rok?
    Na Wydechu, wrrr...

    Komentarz


    • #3
      Cześć. Tak można założyć, ja d swojej sam zakładałem.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez elektryk22
        Cześć. Tak można założyć, ja d swojej sam zakładałem.
        Powiedz mi czy sa tam otwory montazowe na dachu bo u mnie jest czarny pasek przez caly dach tzn listwa i gdzie tam otwory sa
        Na Wydechu, wrrr...

        Komentarz


        • #5
          Ja otworów nie miałem, wierciłem je po ściągnięciu czarnej listwy maskującej. potem tą listwę docinałem do relingów. Z tego co pamiętam to są zaznaczone punkty gdzie należy wiercić. Do montażu relingów są oryginalne blachy montażowe. należy odchylić podsufitkę po obu stronach samochodu. Jest trochę zabawy, ale we dwóch zejdzie około 4 godz.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez elektryk22
            Ja otworów nie miałem, wierciłem je po ściągnięciu czarnej listwy maskującej. potem tą listwę docinałem do relingów. Z tego co pamiętam to są zaznaczone punkty gdzie należy wiercić. Do montażu relingów są oryginalne blachy montażowe. należy odchylić podsufitkę po obu stronach samochodu. Jest trochę zabawy, ale we dwóch zejdzie około 4 godz.
            Domyslam sie ale po co ta podsufitke odchylac?
            Na Wydechu, wrrr...

            Komentarz


            • #7
              Od spodu wchodzą oryginalnie akie blachy z nakrętkami w które są wkręcane śruby mocujące relingi. Chyba że będziesz montował na nitonakrętkach to nie trzeba odchylać podsufitki.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez elektryk22
                Od spodu wchodzą oryginalnie akie blachy z nakrętkami w które są wkręcane śruby mocujące relingi. Chyba że będziesz montował na nitonakrętkach to nie trzeba odchylać podsufitki.
                aha, ale mocniejsze i pewniejsze bedzie pewnie na te sruby jak mowisz, i bedzie mozna zdjad w przyszloscu.
                Na Wydechu, wrrr...

                Komentarz


                • #9
                  ja zdejmowalem podsufitke bo chowalem jeszcze kable od anteny CB i montowalem dodatkowe swiatlo nad kanapa i wyprowadzanie kable do podświetlenia drzwi

                  miałem otwory do montażu relingow zaslepione gumowymi koreczkami, aluminiową listwę wyjmuje delikatnie i oszczednie przycinaj (ja za bogato przyciolem i mam szczelinę)
                  cała zabawa zajela ma 2 dni, bo deszcz mnie pogoni, jakieś 6do7godz bawiąc się samemu

                  jakbyś zdejmowal podsufitke to przy okazji zobacz w jakim masz stanie uszczelkę od anteny radiowej bo może być pęknięcia bądź sparciala jak u mnie było

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez maly2st
                    ja zdejmowalem podsufitke bo chowalem jeszcze kable od anteny CB i montowalem dodatkowe swiatlo nad kanapa i wyprowadzanie kable do podświetlenia drzwi

                    miałem otwory do montażu relingow zaslepione gumowymi koreczkami, aluminiową listwę wyjmuje delikatnie i oszczednie przycinaj (ja za bogato przyciolem i mam szczelinę)
                    cała zabawa zajela ma 2 dni, bo deszcz mnie pogoni, jakieś 6do7godz bawiąc się samemu

                    jakbyś zdejmowal podsufitke to przy okazji zobacz w jakim masz stanie uszczelkę od anteny radiowej bo może być pęknięcia bądź sparciala jak u mnie było
                    Dzięki za podpowiedź.
                    Na Wydechu, wrrr...

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X