Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamki w autach z MFA i FIS - różnice (???)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamki w autach z MFA i FIS - różnice (???)

    daj spokój, cena i tak jest okazyjna, ale ludzie i tak wolą kupić Millersa czy Motula
    BP zimowy kosztuje na stacji 30 za 4 litry co daje 7,5 za litr, a tutaj olej fajnej jakości za 18

  • #2
    Zamki w autach z MFA i FIS - różnice (???)

    Powitać

    Mam takie pytanie: czy zamki w O1 wyposażonych w zegary z MFA i te z FISem posiadają jakieś różnice w elektryce? Chodzi o to że wywaliłem zegary z MFA (2000 rok) i wstawiłem ten z pełnym FISem (prawdopodobnie z 2004 r.) i ciekaw jestem czy po podmianie modułu komfortu na FISie będzie mi wyświetlało otwarte drzwi i klapę. Jakby ktoś miał jakieś informacje w tym temacie to proszę o podzielenie się nimi i z góry dziękuję za pomoc

    Komentarz


    • #3
      Możliwe że zadziała i będziesz musiał dołożyć komunikacje miedzy zegarami a modułem komfortu i aktywować to w can getaway.
      Chociaż gdzieś czytałem opis że auta po fl z modułem komfortu łączą się innym protokułem niż te przed fl, ale możesz przetrzeć szlaki ja też nad tym myślałem .
      jakby co posiadam kabel vag

      Komentarz


      • #4
        ja u siebie zamontowałem pełnego FIS'a i niestety pokazuje tylko otwarcie maski. Jest to spowodowane modułem komfortu i silniczkami w drzwiach. Jak będę w domu to podeślę jakie nr musza mieć silniczki żeby współpracowały z fisem. I mówimy tutaj o sterownikach do szyb a nie zamkach. Zamki są tylko elementem wykonawczym.

        Komentarz


        • #5
          Kajtiii, ja w Fabii 1-gen wymieniałem licznik na pełny FIS jak to nazywasz ( niektórzy mówią Maxi Dot)
          wersja auta była Comfort, rok. 2001r. od razu pokazał pełną grafikę samochodu i jakie drzwi były otwierane. choć na starym liczniku nie miałem kontrolki otwartych drzwi.
          jedynie to do licznika był ciągnięty kabelek do obsługi fabrycznego radia gdyż bez tego to górna część wyświetlacza była martwa - pokazywała tylko rezerwę lub inne ostrzeżenia.
          w OI myślę że będzie / jest podobnie.
          OII sprzedana


          Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kapi
            Kajtiii, ja w Fabii 1-gen wymieniałem licznik na pełny FIS jak to nazywasz ( niektórzy mówią Maxi Dot)
            wersja auta była Comfort, rok. 2001r. od razu pokazał pełną grafikę samochodu i jakie drzwi były otwierane. choć na starym liczniku nie miałem kontrolki otwartych drzwi.
            jedynie to do licznika był ciągnięty kabelek do obsługi fabrycznego radia gdyż bez tego to górna część wyświetlacza była martwa - pokazywała tylko rezerwę lub inne ostrzeżenia.
            w OI myślę że będzie / jest podobnie.
            powinno być podobnie pod warunkiem że jest polifcie
            jakby co posiadam kabel vag

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za odpowiedzi chłopacy Póki co poczekam jeszcze na info od ulysse. A mój szkodnik to wersja zaraz sprzed liftingu więc stąd te pytania i nie ukrywam - wyzwanie żeby ją podrasować

              Komentarz


              • #8
                Wszystko jest do zrobienia i raczej napewno będziesz musiał wymienić te moduły w drzwiach i moduł komfort o odpowiednich numerach jak napisał ulysse
                jakby co posiadam kabel vag

                Komentarz


                • #9
                  Po 1.05.2001r.

                  Drzwi kierowcy :

                  1U4959801D golf 1C1959801A

                  Drzwi pasażera :

                  1U6959801D golf 1C2959801A

                  Prawy tył :

                  1U0959812D golf 1C0959812A

                  Lewy tył :

                  1U0959811D golf 1C0959811A

                  to są nr silniczków.

                  tutaj masz link do gościa który przerabiał w uk

                  Link

                  moduł komfortu oczywiście też trzeba zmienić na taki z początkiem 1c0...
                  Ja już taki mam teraz tylko będę kompletował silniczki i do pracy

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez ulysse
                    Ja już taki mam teraz tylko będę kompletował silniczki i do pracy
                    jak zrobisz to opisz dla innych , może też się za to wezmę
                    jakby co posiadam kabel vag

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X