Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1]Kierownica

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1]Kierownica

    Zamieszczone przez Enriquez
    300 kkm?
    Jaka to waluta?
    no juz nie badz taki czepialski... :P

    wiadomo ze koledze chodzilo o zlotowki ;-)

  • #2
    [O1]Kierownica

    Witam,

    na forum jest mnóstwo wątków dotyczących modeli pojazdów z jakich można dopasować do Octavii fotele, liczniki etc, ale nie znalazłem tematu dotyczącego kierownicy...stąd moje pytanie...czy ktoś się orientuje czy od O1FL pasuje inne kierownice? Ja osobiście zastanawiam się i chyba nawet spróbuję w ciemno zamontować do siebie kierownicę z Leona 1FL, taką trójramienną, bardzo podobną do kierownicy np. w golf4 elegance lub O1RS, czy ktoś się spotkał z takimi "przeszczepami"? :diabelski_usmiech
    Moja nowa pasja

    Były posiadacz O1FL

    Były posiadacz 6Nki

    Komentarz


    • #3
      Od Leona 1 pasuje p&p.Sam taką miałem w O1.Trzeba tylko przeszczepić znaczek Skody.
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        JanuszSz, czyli kostka jest taka sama i nie wali błędami od poduchy?
        Moja nowa pasja

        Były posiadacz O1FL

        Były posiadacz 6Nki

        Komentarz


        • #5
          Pamiętam,że nic nie musiałem zmieniać.Przełożyłem,podpiąłem i tyle.Na czas wymiany kluczyk od stacyjki połóż na stole i włóż do stacyjki dopiero po podłączeniu poduchy. :lol:
          Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

          Komentarz


          • #6
            Wszystko fajnie tylko chyba największy problem ze znaczkiem skody. Np kierownice 3-ramienną od golfa iv można kupić w fajnych pieniądzach.. natomiast sama poduszka do 3-ramiennej kierownicy skody octavi i to koszt ok 300zł. Jeśli ktoś ma jakiś sposób jak zmienić znaczek, lub może jaka naklejka to byłbym wdzięczny bo sam mysle o zmianie

            Komentarz


            • #7
              andreaw317, proszę Page Not Found - Aliexpress.com
              120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

              Smarowanie zapewnia

              Komentarz


              • #8
                A ma ktos moze zdjecie z ta naklejka na kierownice? Po prostu chodzi mi o to, ze jest to rzecz, na ktora sie czesto patrzy mimo wszystko i jestem ciekaw czy efekt jest zadawalajacy. Bo chetnie zalozyl bym sobie taka kierownice od golfa czy tez leona tylko wlasnie szukam prostego a zarazem nie rzucajacego sie w oczy rozwiazania ze znaczkiem.

                Komentarz


                • #9
                  andreaw317, ja niestety nadal walczę z tym znaczkiem...narazie jeżdżę bez ale zaczyna mnie to troszkę już męczyć. Największy problem jest z rozmiarem owego znaczka bo np. w leonie ma on 65mm i nie jak nie idzie dobrać "gotowych" wklejek, log etc chociażby z allegro. :evil:
                  Moja nowa pasja

                  Były posiadacz O1FL

                  Były posiadacz 6Nki

                  Komentarz


                  • #10
                    Przerabiałem temat w mojej Skodzinie. Niestety nie dobrałem żadnego oryginalnego emblematu poniewaz nie znalazłem w takim rozmiarze. Po kilku miesiącach skusiłem sie na zakup jakiegoś gumowego zamiennika z allegro.

                    Kierownica wygląda bardzo ładnie jednak wiadomo widać że emblemat to nie oryginał.
                    Każdemu polecam zmianę na trójramienną wersje skórzaną oczywiście niesamowita zmiana w komforcie kierowania

                    Poniżej efekt mojej pracy:

                    ______________________________
                    Skoda Octavia 1.9 TDI ALH 2004r.
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...light=#1277652

                    Komentarz


                    • #11
                      Czy do wymiany w OCTAVII I ze zwykłej kierownicy na kierownicę z OCTAVII I RS trzeba wymienić taśmę AIRBAG??

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie potrzeba.
                        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                        Komentarz


                        • #13
                          O1 Kierownica

                          Witam na zdjęciach widzę kierownicę od seata leona po lifcie a czy będzie pasowała ta stara podstawowa trójramienna taka jak własnie od octavii 1 vrs?

                          Komentarz


                          • #14
                            Będzie ja taką mam

                            Komentarz


                            • #15
                              O1 Kierownica

                              Dziękuję i pozdrawiam kamień z serca

                              Komentarz


                              • #16
                                Ponawiam temat

                                Jak zdjąć znaczek Seata z 3 ramiennej kierownicy?

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X