Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana zarowki oswietlenia.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana zarowki oswietlenia.

    super sprava z tym modem zegaróv jak dla mnie to barvy grupy VW są the best

  • #2
    Wymiana zarowki oswietlenia.

    Wymienilem zaroweczke oswietlenia reg. nawiewow.

    1. Zdejmujesz panel plastikowy czarny.
    2. wycigasz pokretla.
    3. Lekko z zatrzaskow caly panelik z zatrzaskow zdjmujesz.
    4. Wyjmujesz plastik podswietlenia
    5. wymieniasz zaroweczke

    Ps. Przepraszam za jakosc zdjec (z komorki) i jakosc opisu jutro ja porawie ... prosto z auta zdjecia...
    Załączone pliki
    Kupujac Polskie produkty w polskich sklepach likwidujesz polskie bezrobocie .... Nie mow ze made in Poland to beee bo to tez twoja robota ..

    Komentarz


    • #3
      Ta komórka robi lepsze zdjęcia słabe cyfrówki
      Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

      Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

      Jest O1 1.6 BFQ

      Komentarz


      • #4
        z tego co wiem to ten temat był wałkowany. ale za duzo chyba rozebrałes mozna to zrobic łatwiej wyjmując same pokrętło i wyciągnąc delikatnie żarówke i wsadzic nową bez zbędnego rozbierania.


        P.S. jaka to komórka:>?? hehe
        152 KM/342,8 Nm
        ARL, FMIC, dostroił
        Masters Tuning

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez sebo
          z tego co wiem to ten temat był wałkowany. ale za duzo chyba rozebrałes mozna to zrobic łatwiej wyjmując same pokrętło i wyciągnąc delikatnie żarówke i wsadzic nową bez zbędnego rozbierania.


          P.S. jaka to komórka:>?? hehe
          Nie wiedzialem....
          a co moze byc z obiegiem zamknietym?
          Kupujac Polskie produkty w polskich sklepach likwidujesz polskie bezrobocie .... Nie mow ze made in Poland to beee bo to tez twoja robota ..

          Komentarz


          • #6
            pytanie jak wyciągnąć środkowe pokrętło? Użyć siły, czy przekręcić w daną stronę i przekręcić mocniej?
            www.sukces.osw.pl -5% rabatu na kursy języków obcych dla OCP

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez regis
              pytanie jak wyciągnąć środkowe pokrętło? Użyć siły, czy przekręcić w daną stronę i przekręcić mocniej?
              użyć siły i ciągnąć tylko do siebie, nie przekręcając w żadną stronę
              :zlo: :zlo: South Side Madafaka Knight Rider's :zlo: :zlo:............................... prądownia ...

              Komentarz


              • #8
                z tego co wiem to ten temat był wałkowany. ale za duzo chyba rozebrałes mozna to zrobic łatwiej wyjmując same pokrętło i wyciągnąc delikatnie żarówke i wsadzic nową bez zbędnego rozbierania.
                po wyciągnięciu pokrętła, całoszklanki nie dało się wyciągnąć siedziała jakby była zaspawana :evil: pod kolejnym naporem szczypczyków rozsypała się w drobny mak :/ także opis kolegi dynia przydał się tymczasem
                www.sukces.osw.pl -5% rabatu na kursy języków obcych dla OCP

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez regis
                  z tego co wiem to ten temat był wałkowany. ale za duzo chyba rozebrałes mozna to zrobic łatwiej wyjmując same pokrętło i wyciągnąc delikatnie żarówke i wsadzic nową bez zbędnego rozbierania.
                  po wyciągnięciu pokrętła, całoszklanki nie dało się wyciągnąć siedziała jakby była zaspawana :evil: pod kolejnym naporem szczypczyków rozsypała się w drobny mak :/ także opis kolegi dynia przydał się tymczasem

                  Szczypce dobrze owinąć taśmą izolacyjną (sam koniec) albo wyciągać przez szmatke wtedy nie peknie :szeroki_usmiech
                  Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                  _

                  Komentarz


                  • #10
                    no właśnie tego szukałem!!! :lol:

                    Komentarz


                    • #11
                      jeżeli mogę doradić to do wyciągania żarówki z takiego miejsca proponuję użyć weżyka gumowego.wężyk musi mieć średnicę ciasno pasującą na żarówkę-wciskamy wężyk na żarówkę i pociągamy(wężyk można pożyczyć sobie na chwilę od spryskiwaczy).żarówka zawsze wyjdzie nawet jak jest bardzo głęboko osadzona.sprawdzone w wielu przypadkach.

                      Komentarz


                      • #12
                        a jaka to zarowka jest? chyba mi sie wlasnie spalila, a nie wiem co kupic
                        Moje foty
                        Moja stronka
                        Moje 4 kolka

                        Komentarz


                        • #13
                          Kurcze ciągnę i ciągnę za te pokrętła i za cholerę nie chcą zejść. Możliwe, że coś mam inaczej niż tutaj jest opisane?
                          http://www.obslugaimprez.com/

                          Nagłośnienie, Oświetlenie, Konferencje, Koncerty, Bankiety, Multimedia

                          Komentarz


                          • #14
                            sprobuj przez szmatke i kombinerkami mi poszlo, teraz musze jatylko wyciagnac i sie zastanawiam jaka to zarowka jest
                            Moje foty
                            Moja stronka
                            Moje 4 kolka

                            Komentarz


                            • #15
                              Mnie też się ślizgało,więc znalazłem kawałek dętki rowerowej i szczypcami przez dętkę wyszło.
                              zarówka,która tam siedzi to rureczka o średnicy ok 2-3 mm bez cokołu z wystającymi drucikami kontaktowymi.
                              Niedaleko domu mam ASO,więc tam poprosiłem o żarówkę do oświetlenia pokręteł i wiedzieli co mi dać.
                              Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                              Komentarz


                              • #16
                                a myslisz ze na stacji dostane taka? albo w normalnym sklepie??
                                Moje foty
                                Moja stronka
                                Moje 4 kolka

                                Komentarz


                                • #17
                                  Na pewno dostaniesz,przecież taka żarówka wystepuje w różnych autach.Moja ma 1,2W,ale jeśli będzie mocniejsza,to nie zaszkodzi.
                                  długość-2 cm
                                  średnica 4 mm.
                                  a tak wygląda:]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                                  Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    no i udalo sie
                                    zaroweczki kupione, cena 0,60 pln za pomoca kombinerek wyciagnalem pokretlo i za pomoca wezyka zarowke (okolo 4mm srednicy). robota 20 sekund
                                    Moje foty
                                    Moja stronka
                                    Moje 4 kolka

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      No to spróbuję siłą :P
                                      http://www.obslugaimprez.com/

                                      Nagłośnienie, Oświetlenie, Konferencje, Koncerty, Bankiety, Multimedia

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        twardy badz
                                        Moje foty
                                        Moja stronka
                                        Moje 4 kolka

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X