Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebny opis kontrolek zegarow O1 LIFT 2001 1.6 AVU

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Potrzebny opis kontrolek zegarow O1 LIFT 2001 1.6 AVU

    Potrzebny opis kontrolek w zegarach.aktywowalem tempomat i nie mam kontrolki tempomatu,ale mam inne tzn.2 jeszcze chyba od informaci o przepalonych zarowkach a drugie jakies dwie strzalki jalby kierunkowskazy ale nie jestem pewny od czego jest ona,moze ktos wie.

  • #2
    Zamieszczone przez SZYM2015 Zobacz wpis
    jakies dwie strzalki jalby kierunkowskazy ale nie jestem pewny od czego
    Kierunkowskazy w przyczepie.
    ]"]That page doesn't exist (404) — ImgBB
    free server generator
    Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Ok .czyli mi nie potrzebna ona bo nie mam haka .a ta druga trzeba aktywować vcds?

      Komentarz


      • #4
        Tylko szkoda że moje zegary nie są wyposażone w kontrolka tempomatu

        Komentarz


        • #5
          Wymień licznik to będziesz miał.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            A czy to jest sens dla jednej kontrolki.a na jaki inny by bylo trzeba .potem trzeba wszystko kodowac.przebieg i te inne

            Komentarz


            • #7
              A jaki licznik bylby najlepszy do mojej o1 lift z ta kontrilja tempomatu

              Komentarz


              • #8
                szczerze jak czytałem ten temat to się mocno zastanawiałem czy w ogóle w O1 była kontrolka tempomatu - nie wiem może mnie inni sprostują, ale przekładałem licznik u siebie i patrzyłem na te tarczki i nie widziałem tam takiej kontrolki. Wydaje mi sie że w O1 tego po prostu nie było.

                Zobacz sobie te tarcze zamienniki mph na km tu widać też kontrolki - nie widze tu takiej... a raczej wiekszosc tu jest... Dlatego na siłę chyba bym nie szukał, a jeśli już chciałbyś licznik zmieniać to jeśłi w Twoim aucie się da, a trzeba by to sprawdzić to tylko w kierunku 1/2 FIS lub Full FIS
                http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                Komentarz


                • #9
                  Ok.pytam sie z czystej ciekawosci,mozliwe ze niebylo wcale w tych licznikach.dzieki za informacje

                  Komentarz


                  • #10
                    Znalazlem taki licznik do O1 lift tylko ze od dizla.bedzie pasowal do bezyny
                    Załączone pliki

                    Komentarz


                    • #11
                      A wie ktos co za antenka na wyswietlaczu licznika
                      Załączone pliki

                      Komentarz


                      • #12
                        Zegar cyfrowy. Nie działa w Octavii i w Fabii (też to mam). Działa w Audi i jest do tego antena fabrycznie w tylnym zderzaku.
                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz


                        • #13
                          Aha.to dzieki za info.juz zastanawialem sie czy mozna to w jakis latwy sposob zrobic.ale jak potrzebna antena to raczej latwe nie bedzie.

                          Komentarz


                          • #14
                            nie było w Octavii 1 ikony tempomatu
                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                            poprzednie modele:
                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                            Komentarz


                            • #15
                              A chyba gdzieś widziałem licznik z Golfa IV w Octavii 1. Golf IV miał kontrolkę tempomatu.
                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                              Komentarz


                              • #16
                                Dobrze by bylo dla wlasnej wygody miec licznik z taka kontrolka ale dam sobie z tym spokoj z tym modem. Musze terez wydech zmienic bo lpg go zjadlo i blad wyskakuje ze kat sie konczy ale u mnie nie ma kata.

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X