Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

schemat elektryki -klima manual Octavia I 2000 rok

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • schemat elektryki -klima manual Octavia I 2000 rok

    W firmowej skodzie 1.9 TDI z 2006 r. jakiś czas temu bez powodu w czasie jazdy stukał przerywacz pomimo nie włączania kierunków. Włączając kierunkowskaz wszystko działało bez zarzutów ale jak się go wyłączyło to postukiwał sobie kiedy chciał.
    Mogło by się wydawać, że to przerywacz (w serwisie też tak na początku myśleli) ale nie, uszkodzeniu uległ przełącznik kierunków (tzw. pająk, ten przy kierownicy), część została wymieniona na gwarancji.
    Piszę ponieważ jeśli ktoś będzie miał podobne objawy, może się przydać taka informacja.
    Pozdrawiam

  • #2
    schemat elektryki -klima manual Octavia I 2000 rok

    Witam
    Załączam schemat elektryczny do klimy do wykorzystania. Aktualnie walczę z tym tematem. "nie działa klima " Temat diagnostyki jest troszkę utrudniony ze względu na elektroniczny czujnik sterowania wentylatorami chłodznicy/klimą . Przy okazji może ktoś walczył z diagnostyką tych obwodów (czyjnik ciśnienia czynnika, Czujniki temperatury zewnętrznej, itp.)

    Przepraszam za moje bazgroły na schematach ale chyba nie zmniejszają czytelności.

    arturxx

    Komentarz


    • #3
      arturxx, schemat gdzieś wcieło
      O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
      KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
      O III czarna liftback - reaktywacja

      Komentarz


      • #4
        -Piotr-,
        nie potrafię załączyć ponadto to PDF i waży 300kb To chyba nie uda mi się. Możesz coś poradzić???

        Komentarz


        • #5
          Zrób "printsreena" na stronie PDF-a przykładowo programem Gadwin PrintSreen. To co wyjdzie wklej na forum.
          O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
          KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
          O III czarna liftback - reaktywacja

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez arturxx
            -Piotr-,
            nie potrafię załączyć ponadto to PDF i waży 300kb To chyba nie uda mi się. Możesz coś poradzić???
            Witaj Arturze skoro nie możesz wsadzić to ja zamieszczam plik, który Ci dałem pod tym linkiem

            WARSZTAT SAMOCHODOWY-BLACHARSTWO LAKIERNICTWO KONOWROCKI-PAWEŁ_I_PIOTR

            życzenia Świąteczne dla wszystkich z OCP.

            [ Dodano: Pią 06 Kwi, 07 17:03 ]
            mam jeszcze coś takiego:

            WARSZTAT SAMOCHODOWY-BLACHARSTWO LAKIERNICTWO KONOWROCKI-PAWEŁ_I_PIOTR

            dokładne dane niektórych czujników oraz rozmieszczenie przekaźników

            [ Dodano: Pią 06 Kwi, 07 17:27 ]
            mam jeszcz coś takiego
            rozmieszcenie elementów od klimy we wnętrzu

            WARSZTAT SAMOCHODOWY-BLACHARSTWO LAKIERNICTWO KONOWROCKI-PAWEŁ_I_PIOTR

            WARSZTAT SAMOCHODOWY-BLACHARSTWO LAKIERNICTWO KONOWROCKI-PAWEŁ_I_PIOTR

            WARSZTAT SAMOCHODOWY-BLACHARSTWO LAKIERNICTWO KONOWROCKI-PAWEŁ_I_PIOTR

            Witam po Świętach
            arturxx - owi udało się coś takiego dorwać w serwisie skody
            jest to układ bezpieczników i schematy klimatyzacji od maja 1999 montowanej w Octavii

            WARSZTAT SAMOCHODOWY-BLACHARSTWO LAKIERNICTWO KONOWROCKI-PAWEŁ_I_PIOTR
            1.9 TDI ALH (seria) kombi 286 tys km i nabijam wiecej
            www.samochodowy-warsztat.prv.pl/

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X