Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszczelka okna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uszczelka okna

    kowal 2002, dzisiaj żona (ona jeżdzi BMM) zgłosiła pewien problem - rano po odpaleniu auta i wycofaniu nie mogła wyrzucić wstecznego - kilka razy się siłowała z lewarkiem i w końcu dała radę. Później musiała kilka razy cofać i było ok. (jakby tylko na zimnym silniku po odpalniu to występowało). Biegi do przodu wchodzą narmalnie tzn dwójka od pewnego czasu z lekkim oporem, ale nie haczy i nie zgrzyta. Po 7 godzinach musiała jechać po dzieci i pierwszy manewr to cofanie z miejsca parkingowego i to samo. Przed chwilą wróciłem z delegacji - byłem sprawdzić i szkrzynia chodzi bez zarzutu. Nie wiem co to było, ale pomyślałem, że najpierw wymienię olej. Mam prośbę do ciebie - rozszyfruj proszę z VIN symbol skrzyni i ile oleju wchodzi. Z góry dziękuję.

  • #2
    Uszczelka okna

    witam
    przymierzam się do oklejenia słupków folią i tu nasuwa sie pytanie :jak wyjąć uszczelki w oknie(przednie drzwi) by nic nie urwać/ułamać?

    Komentarz


    • #3
      spoq, jak chcesz zrobić robotę porządnie, to najlepiej byłoby zdjąć szybę, a do tego musisz zdjąć boczek i wymontować ją z prowadnicy otwierania szyb. Nie masz szyby/demontujesz uszczelkę i możesz działać. Oczywiście można sztukować i próbować to robić przy opuszczonej szybie, ale to jest już drut-tuning.
      Artur

      Komentarz


      • #4
        Przeciez jak zjedzie sie maksymalnie szyba w dol, to bez problemu uszczelke mozna cala wyjac, pociagajac ja do gory. Przeciez trzeba wyjac tylko z jednej strony, to zaczyna sie od gory, a potem ta strone od slupka. Potem trzeba czyms sliskim popsikac, zeby to wsadzic ale da sie. Nie trzeba wyjmowac calkowicie szyby.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Maicroft
          Przeciez jak zjedzie sie maksymalnie szyba w dol, to bez problemu uszczelke mozna cala wyjac, pociagajac ja do gory. Przeciez trzeba wyjac tylko z jednej strony, to zaczyna sie od gory, a potem ta strone od slupka. Potem trzeba czyms sliskim popsikac, zeby to wsadzic ale da sie. Nie trzeba wyjmowac calkowicie szyby.
          Dobra uwaga, dzięki za pomoc. Miałm ten sam problem.
          Suret - wózki widłowe

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X