Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana oslony bagnetu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana oslony bagnetu

    płaciłem na miejscu gotówką - koronami.
    Koszt przejazdu rozłożył się na dwie osoby - jechałem z kumplem

  • #2
    Wymiana oslony bagnetu

    Pomaranczowa rurka puszcza olej dolem, zakupilem za pare zeta zamiennik tylko sie tak zastanawiam. Nie trzeba jeszcze czegos wymieniac, jakis oring uszczelka, cos bedace w bloku czy gdzie tam sie wpycha ta rurke?! Faktycznie powodem wyciekow w tym miejscu jest z reguly tylko rurka i "naprawa" polega na wymianie starej na nowa?

    Komentarz


    • #3
      U mnie w benzynie była sama rurka, kupiłem nową w serwisie ( zamiennik był za luźny ). Przy montażu nowej podgrzej dół w ciepłej wodzie, wtedy ładnie wejdzie na swoje miejsce. Pzdr.

      Komentarz


      • #4
        a u Ciebie tez dokladnie taka na dole

        ten plaski zaczep z dolu trzeba odgiac przy wyciaganiu czy wyskoczy, o ile on wogole "chaczy" o cos, slabo sie przyjrzalem.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Golas27
          a u Ciebie tez dokladnie taka na dole Obrazek

          ten plaski zaczep z dolu trzeba odgiac przy wyciaganiu czy wyskoczy, o ile on wogole "chaczy" o cos, slabo sie przyjrzalem.
          U mnie była bez tego zaczepu.

          Komentarz


          • #6
            moja stara sie oluzowala. osadzilem na kleju epoxy :twisted:
            Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

            Jeżdżę w blasku
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez marcinlomza83
              U mnie była bez tego zaczepu.
              ten "zaczep" to jednak nie zaczep, ma na celu raczej stabilizowanie oslony bagnetu bo nigdzie sie nie podczepia jak zauwazylem po dokladniejszym przyjrzeniu sie. Stara oslona nie byla spekana, poprostu ze starosci i od drgan jak i pewnie wyciagania bagnetu wyrobila sie i olej podczas pracy silnika mial troszeczke, ale jednak wystarczajaco duzo miejsca by wychlapywac.
              Stara oslone wyciagnalem bez problemu, tylko robilem to na rozgrzanym silniku, stanowczo pociagnac do gory trzymajac oburacz lub poprostu pewnie by nie giac na boki bo moze sie ukruszyc i narobic problemu. Nowa troszke musnalem olejem i tez stabilnie stanowczo wcisnalem na miejsce, odrazu widac ze nie ma luzow jak stara i olej nie wycieka.
              Zamieszczone przez zsolpyw
              osadzilem na kleju epoxy
              gorzej jak przyjdzie wymieniac kiedys :diabelski_usmiech

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X