Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z zegarkiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z zegarkiem

    podstawowa różnica to taka że większość jest tylko nakładami na lusterka już zamontowane to co ja znalazlem to całe lusterko które się wymienia w pasujący uchwyt firma istnieje juz jakis czas i ma killkanaście modeli oczywiście BT też ma. Na yt negatywnych opinii nie znalazłem jak do tej pory. Germid-Professional manufacturers and the OEM supplier of car GPS Rearview Mirror Monitor

  • #2
    Problem z zegarkiem

    mam problem z ustawieniem zegarka... Wchodzę klawiszem funkcyjnym na zegarek, przy próbie kręcenia pokrętłem które znajduje się po prawej stronie nie ma żadnej reakcji.. W czy może tkwić problem..?

    Ja sobie z tym nie poradzę, to poczekam do północy i po prostu zrestartuje ustawienia.. :P

    Komentarz


    • #3
      Re: Problem z zegarkiem

      Zamieszczone przez ralfiolawa
      przy próbie kręcenia pokrętłem które znajduje się po prawej stronie nie ma żadnej reakcji.. W czy może tkwić problem..?
      może w tym, że od zegarka jest to pokrętło po lewej :P w lewo ustawiasz godziny (zawsze do przodu) a w prawo minuty (też do przodu)
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Re: Problem z zegarkiem

        Zamieszczone przez rafiki
        Zamieszczone przez ralfiolawa
        przy próbie kręcenia pokrętłem które znajduje się po prawej stronie nie ma żadnej reakcji.. W czy może tkwić problem..?
        może w tym, że od zegarka jest to pokrętło po lewej :P w lewo ustawiasz godziny (zawsze do przodu) a w prawo minuty (też do przodu)
        a to się jakoś wciska czy coś..?

        Komentarz


        • #5
          Re: Problem z zegarkiem

          Zamieszczone przez ralfiolawa
          Zamieszczone przez rafiki
          Zamieszczone przez ralfiolawa
          przy próbie kręcenia pokrętłem które znajduje się po prawej stronie nie ma żadnej reakcji.. W czy może tkwić problem..?
          może w tym, że od zegarka jest to pokrętło po lewej :P w lewo ustawiasz godziny (zawsze do przodu) a w prawo minuty (też do przodu)
          a to się jakoś wciska czy coś..?
          chyba tylko przekręca ale nie pamiętam dobrze
          był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
          jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



          komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

          Komentarz


          • #6
            ralfiolawa, nic nie wciskasz tylko łapiesz w dwa palce i obracasz w lewo albo w prawo. Tylko nie za mocno żeby punktu oporu nie przeskoczyć bo może być potem kłopot a one dość mało się obracają :wink:
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • #7
              Już ustawiłem , dzięki...

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X