Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Żółty nalot na emblemacie - pytanie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Żółty nalot na emblemacie - pytanie.

    Koledzy pomóżcie.
    Wiem, że dla wielu z Was to pytanie wyda się śmieszne/głupie/naiwne.
    Ja nigdy tego nie musiałem wiedzieć i teraz nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.

    Sytuacja:
    Sprzedajmy z ojcem roczny samochód kupiony jako nowy w salonie na umowę kupna-sprzedaży.
    Zgłosił się do nas gość, że byłby zainteresowany, ale jak "sprzedamy na fakturę", bo on sobie go wtedy "wyleasinguje" :roll:

    My faktury wystawić nie możemy. Jak to zrobić, żeby było dobrze?
    Wujek dobra poradził, żeby oddać auto do komisu a kupujący weźmie go w leasing z tego komisu. Da się coś takiego zrobić czy to kolejne "urban legend"?

    Z góry dziękuje za pomoc.

    Pozdrawiam,
    Janek

  • #2
    Żółty nalot na emblemacie - pytanie.

    Witam! Czy ma ktoś może pomysł jak usunąć dosyć daleko idący żółtawy nalot na emblemacie przednim (jeżeli ma to cokolwiek do znaczenia O1 97-00). Może ktoś miał już ten problem? Dzięki za odpowiedź!

    Komentarz


    • #3
      prodmg, najlepiej wymienić nie kosztuje to jakieś straszne pieniądze ,a zawsze możesz zrobić moda i założyć nowe kury :!: :szeroki_usmiech


      TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

      Komentarz


      • #4
        U mnie na przykład, po kilku latach zaczęło obłazić, łuszczyć się sreberko, a że to była "plama na honorze", poprostu wymieniłem na nowy.

        Komentarz


        • #5
          prodmg ja cos podobnego miałem i za grosze wymieniłem przód i tył na nowszy emblemant , nie kombinuj
          ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
          Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

          Komentarz


          • #6
            prodmg, też ostatnio kupowałem znaczek, bo na klapie nie wygląda zbyt dobrze.
            Wkrótce zagości nowy, jak tylko nieco się ociepli

            a tu masz przykładową aukcję: Link

            też u nich kupowałem...
            ...nie ma to jak Octavia :drive:
            >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

            Komentarz


            • #7
              Ok W takim razie zainwestuje z emblematy bo to jednak przynajmniej dla mnie taki element istotny

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X