Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mokra wykładzina z tyłu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mokra wykładzina z tyłu

    Dzięki.
    BEARING TRADE CENTRE wygląda szczególnie zachęcająco - rabat 5% od cen w katalogu dla zarejestrowanych w sklepie. Wychodzi 99,75 zł za 4l. max power 0w40

  • #2
    Mokra wykładzina z tyłu

    Ostatnio zauważyłem że mam mokrą wykładzinę pod nogami pasażera z tyłu.
    Miał ktoś podobny problem?
    Gdzie szukać przyczyny?Dodam tylko że nie mam szyberdachu.
    Proszę o pomoc.

    Komentarz


    • #3
      Sprawdź czy masz drożne kanaliki w podszybiu.

      Komentarz


      • #4
        Witam

        Sprawdź uszczelkę drzwi tylnych na dole czy nie jest nadmiernie wytarta, ale najprawdopodobniej trzeba zdemontować podszybie i uszczelnić podstawę filtra przeciwpyłkowego, ew. obok filtra jest gumowa zaślepka która sparciała.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez kazhuya
          Sprawdź uszczelkę drzwi tylnych na dole czy nie jest nadmiernie wytarta
          Podobnie się dzieje w leciwych O1. Woda wpływa nad zużytą uszczelką na podłogę. Zrób próbę polewając wodą po drzwiach, progu. Może też wpływać woda przez folię ochronną pod tapicerką drzwi.
          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
          =================================================

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez adrusek
            Sprawdź czy masz drożne kanaliki w podszybiu.
            A co ma podszybie do mokrej wykładziny za fotelem pasażera ? Raczej by zauważył że ma zalaną całą podłogę, ew wycieraczkę.

            Radzę tak jak mówi endryu sprawdź uszczelkę. Jednak u mnie na ironie dostawała się woda do auta przez złącze gumowe i po kablach w słupku leciała na podłogę.
            Części Skoda Octavia I 1.6
            http://olx.pl/oferty/uzytkownik/VXib/

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez szakal1990
              A co ma podszybie do mokrej wykładziny za fotelem pasażera ?
              Otóż podłoga nie jest płaska i nie wszędzie wykładzina styka się z blachą w najniższym punkcie. Miałem przypadek we własnej skodzie, że zaślepka o której pisałem wcześniej była sparciała i woda z samego przodu wędrowała głównie na tył(z przodu było sucho). Po naprawie i wysuszeniu problem nie powrócił.

              Komentarz


              • #8
                Nie odczytujcie źle mojego postu, nie miał charakteru kpiny czy czegoś takiego. Zwyczajnie się zastanawiam nad opcjami.
                Części Skoda Octavia I 1.6
                http://olx.pl/oferty/uzytkownik/VXib/

                Komentarz


                • #9
                  Pod samochodem w podłodze masz wycięcia rewizyjne i są zaślepione uszczelkami które parcieją i wtedy woda się dostaje do auta sprawdź je (przerabiałem to u szwagra ) a potem u siebie wymieniłem aby niemieć tego problemu
                  jakby co posiadam kabel vag

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X