Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie chce odpalić Octavia I silnik 2.0 benzyna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie chce odpalić Octavia I silnik 2.0 benzyna

    Przyjechałem z trasy wjechałem do garażu zgasiłem i po kilku dniach podczas próby odpalenia nie chce zapalić. Najpierw po przekręceniu kluczyka miałem dyskotekę na tablicy i cykanie pod kierownicą. Po naładowaniu akumulatora obecnie po przekręceniu kluczyka wwszystko gaśnie ale rozrusznik wcale nie kręci. Próbowałem z innego akumulatora odpalić ale efekt jest taki sam. Czy mógł paść rozrusznik w czasie jazdy. Czy ciężko go wyjciągnąć w tym modelu bo pod maską niewiele widac. Jak się za to zabrać,. może ktoś już to przerabiał i ma jakiś opis, jakie narzedzia i co odkręcic aby się tam dostać

  • #2
    Takie objawy wskazują na całkowity pad akumulatora . Prawdopodobnie zwarcie na celi . Sprawdź napięcie pod obciążeniem .

    Komentarz


    • #3
      No ale napisał, że inny akumulator i ten sam efekt.
      Wg. mnie rozrusznik padł. Ja tak miałem w Fabii. Rano odpaliłem, dojechałem do roboty a po robocie już nie odpalił. Rozrusznik wymieniłem sam. W Sharanie to samo.
      W Octavii nie wymieniałem ale podejrzewam, że będzie tak jak w F1 i w Sharanie. Dostęp od góry po wyjęciu aku i jego podstawy. Potrzebne nasadki 13 i 18 mm.
      Będzie podobnie jak na tym filmiku:

      Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X