Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Centralny z kluczyka otwiera wszystkie szyby.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Centralny z kluczyka otwiera wszystkie szyby.

    Witam wszystkich. Proszę was o pomoc bo mój samoch ostatnio żyje swoim życiem, albo że mnie taka gapa... , ale do rzeczy. Dziś nie wiem jak i nie wiem skąd przy otwieraniu drzwi centralnym poprzez kluczy otworzyły mi się wszystkie szyby w aucie. Szyby otwarte na full a ja zgłupiałem. Pierwszy raz się z tym spotykam. Proszę was o pomoc i sugestie co mogłem zrobić albo jak to zrobić żeby tylko otwierały się drzwi a nie zjeżdżały szyby.. Dzięki wielkie.

  • #2
    Może dłużej przytrzymałeś kluczyk we wkładce w pozycji "otwarcia"....jeśli tak, to normalne zjawisko (: Zamykanie wszystkich szyb zadziała jak będziesz zamykał kluczykiem i przytrzymasz dłużej w pozycji "zamknij"
    Moja nowa pasja

    Były posiadacz O1FL

    Były posiadacz 6Nki

    Komentarz


    • #3
      W mechaniźmie zamka to kółko, do którego jest włożona wkładka z bębenkiem ma luz (w zamienniku SKV występuje od nowości xD), przez co po otworzeniu kluczykiem kółko zostaje w pozycji otwarcia i zsuwa ci szyby. Po otwarciu przekręć kluczyk odrobinkę w prawo żeby to kółko się wyprostowało.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez rumcajs_kr Zobacz wpis
        Może dłużej przytrzymałeś kluczyk we wkładce w pozycji "otwarcia"....jeśli tak, to normalne zjawisko (: Zamykanie wszystkich szyb zadziała jak będziesz zamykał kluczykiem i przytrzymasz dłużej w pozycji "zamknij"
        Dzięki, tak właśnie zrobiłem wczoraj " na czuja" i wszystko wróciło do normy, ale okazało się też że był jeden błąd od panelu sterowania szybami w samochodzie ( 01031) , teraz wszystko wróciło do normy . Dzięki za pomoc !

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X