Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kable do wtyczki cewki zapłonowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kable do wtyczki cewki zapłonowej

    Cześć,

    Uszkodził lub zużył mi się wtyk do cewki zapłonowej, co jakiś czas coś się luzuje i telepie silnikiem wówczas wysiadam docisnę i jest ok. Postanowiłem wymienić wtyk na nowy. Kupiłem samą wtyczkę i pierwotnie chciałem ją zamontować na oryginalnych przewodach ale zimno na dworze a to by było trochę niewygodnego rzeźbienia - więc doczepiłem kabelki w domu i po prostu utnę wtyczkę w skodzie skręcę i dodatkowo polutuję do wiązki, potem rurki termokurczliwe i izolacja. Użyłem przewodów ze starego zasilacza ATX, miedziane wydają się dobre. Ale mam tam oryginalnie przewody niektóre są grubsze i tak się zastanawiam czy takie z zasilacza będą ok ? Z drugiej strony widzę na aukcjach z wtyczkę gotowymi kabelkami i one są dość cienkie więc chyba takie jak zrobię chyba są solidniejsze. Tak mi się wydaje ale wolę zapytać. Jak myślicie?

  • #2
    Na Twoim miejscu wymieniłbym tylko wtyczkę przekładając piny z uszkodzonej. Żadnego lutowania.
    Przyjedź to pomogę.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X