Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pomocy!!! po wymianie licznika immobilaiser blokuje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pomocy!!! po wymianie licznika immobilaiser blokuje

    padł mi stary licznik,wymieniłem na nowy,ale niestety immobilaiser blokuje i nie wiem co mam zrobić,nie mam kabla ani takich przyrządów,co robić?? pomóżcie

  • #2
    Poszukaj kogoś kto się tym zajmuje i Ci go dokoduje. Skoro myślałeś że sama wymiana załatwisz sprawę to zakładam że średnio się na tym znasz

    Komentarz


    • #3
      skoro wołam tu o pomoc to nie trudno się domyślić że nie wiem co z tym zrobić i oczekuje pomocy,bo myślałem że wymiana licznika załatwi sprawę ale niestety auto stoi unieruchomione a u nas w okolicy żaden mechanik nie zajmuję się tym niestety,nie posiadam też kabla,ani innego ustrojstwa żeby podłączyć... może jest jakiś tryb awaryjny aby dojechać do mechanika bo już mi ręce opadają a potrzebuje auta,,,

      Komentarz


      • #4
        nie ma trybów awaryjnych, dla auta jesteś złodziejem
        bez odpowiedniego sprzętu nie zrobisz nic
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          z rana mam mieć jakiś interfejs,ale chyba bez pinu czy kodu będzie ciężko?

          Komentarz


          • #6
            jakiś interfejs nie, to musi być specjalizowane ustrojstwo, typu vag commander, czy vag tacho, czy nawet VVDI/FVDI
            vcdsem czy vagcanpro, czy odisem/vasem nawet, nic nie zrobisz
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz


            • #7
              A co z poprzednim licznikiem? Na nim nie możesz odpalić?
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                no właśnie nie wiem dlaczego ale nie chce odpalić na starym co dziwne

                Komentarz


                • #9
                  w starym liczniku po rozebraniu zauważyłem że ktoś już coś lutował i brakuje jednej stopki,chodzi o ten układ co odpowiada za wariowanie zegarów. Czy to może być przyczyną?

                  Komentarz


                  • #10
                    w tym tzw stabilizatorze,czy to moze byc przyczyna?

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak nie znajdziesz pomocy na miejscu to może wyślij licznik do naprawy? Może da się go uratować?
                      Naprawa liczników 604323247
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                        jakiś interfejs nie, to musi być specjalizowane ustrojstwo, typu vag commander, czy vag tacho, czy nawet VVDI/FVDI
                        vcdsem czy vagcanpro, czy odisem/vasem nawet, nic nie zrobisz
                        VAS5054 + Odis online ogarnie temat.

                        Komentarz


                        • #13
                          jak ma online....
                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                          poprzednie modele:
                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                          Komentarz


                          • #14
                            Odis Geko

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez DawidSamuel Zobacz wpis
                              skoro wołam tu o pomoc to nie trudno się domyślić że nie wiem co z tym zrobić i oczekuje pomocy,bo myślałem że wymiana licznika załatwi sprawę ale niestety auto stoi unieruchomione a u nas w okolicy żaden mechanik nie zajmuję się tym niestety,nie posiadam też kabla,ani innego ustrojstwa żeby podłączyć... może jest jakiś tryb awaryjny aby dojechać do mechanika bo już mi ręce opadają a potrzebuje auta,,,
                              Kolego sie nie burz, bo napisali Ci prawdę.
                              Bez odpowiedniej wiedzy i programu nie zmienia sie liczników od tak i nikt na forum nie powie Ci wprost co zrobić bo zależy to od wielu rzeczy.
                              Po pierwsze rocznik i silnik octavii (oznaczenie - mógłbyś chociaż to wypełnić w profilu) po drugie tak jak napisali wyżej zmiana licznika równa się dokodowanie do go samochodu a konkretniej jego immo.
                              Tu jest teraz pytanie dodatkowo czy masz stary licznik, żeby spisać z niego pin np. vag commanderem ?



                              no i teraz uwaga - jak się okazuje koledzy niestety nie przy każdym ecu da się wymienić licznik tak prosto.
                              kolega ma 1.8 T AUM z 2001 i próbowaliśmy zakładać u niego fisa, ale i też próbowaliśmy przekładki z pół fisem - jego ecu ma jakiś BUG który blokuje dopisanie tego, nawet przegranie programu na chama z jednego do drugiego licznika nic nie daje.
                              co lepiej nie da sie nawet wyłączyć immo, próby robione na różnych interfejsach również tych nowszych i odisie... Nic...

                              http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                              https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X